0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (400 puan) tarafından
Aylardır ev ariylduk ev sahibi cikartiyor bugün tuttuk Allah hepimizin yardımcısı olsun morelm çok bozuk 3+1ev arakat oğlum var 2yasinda çalışcam mecbur 

14 Cevaplar

0 oy
(729 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kiraları iyice abartı fiyata vermeye başladılar evde bulamıyoruz bu yüzden 
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Allah herkesin yardımcısı olsun  gerçekten çok zor biri çalışıp kira öder biride mutfak ve ihtiyaç için çalışsa anca yeter yetmez bile Allah kabul etmesin ne diyelim 
0 oy
tarafından
Benim ev sahibimde çıkartmak istiyor ama çıkaramaz avukatımız bile hazır şartlar beni çıkarmaya uymuyor:)
0 oy
(3,485 puan) tarafından
Allah yardım etsin vallahi zor bizde aradık ama ev bile yok bı odam rutubet oldu ev kocaman iki milyar şuan çıksak yok yani 
0 oy
(1,729 puan) tarafından

Bizide satacam acil para lazım diye çıkardı, bugün evin önünden geçtim “ kiralık” yazıyor. Sinir krizi geçirecektim :( inan yeni bir eve taşınmak oraya uyum sağlamak çocuğun düzenini kurmak falan insan yoruluyor ve gerçekten masraflı :( Rabbim böyle fırsatçılara fırsat vermesin inşallah 

(400 puan) tarafından
Bzmkide sattım evi dedi cikartiyo sonnda
(1,729 puan) tarafından
Yeni ev sahipleri evi görmeden mi almış? Saçmalığa bak, yalancı. İnşallah bundan sonra taşınacağın ev kendi evin olur ne deyim.
(346 puan) tarafından
Canm gerçekten satacaksa bısry yapamazsın ama kıralık diye ılan asmıs sen onu delıl oşarak al avukat ver senın odedıgın bır yıllık kırayı sana tazmınat olarak geri verir ya kendı oturması gerekıyo yada satması lazm harıcınde bı halt yiyemez o sekılde senı cıkarırsada uc yıl kıracı koyamaz o eve hakkını ara
(1,729 puan) tarafından
Öyle pislik biriymiş ki uğraşmaya değmez inan, yoksa ihbar eder peşini bırakmazdım. Evi kiralarken birtek memura veriyordu ( öğretmenim). Tayininiz çıkana kadar ev sizin sonra almak istersen al dedi. Sürekli okulda olduğum için binada ne oluyor hiç haberim olmuyordu. Pandemi de silah zoruyla falan diğer kiracısını çıkardı. Belinde silahla dolaşıyor. Küçük çocuğum var. Hala aynı okula devam ediyorum aynı mahalledeyim yani :( uğraşamam onların pislikleriyle
(346 puan) tarafından
Aayyy anladm canm Allah korusun pis ınsanlar
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Sorma valla bizde kiralık ev arıyoruz 3 binden aşağı yok 
0 oy
(4,113 puan) tarafından
Bizim de tayin çıktı lojman olmayan yer çıkar diye korkuyodum Allaha şükür lojman da çıktı 7 sene rahatız en azından yoksa kiraliklara baktım oturulur idare evler 3000
0 oy
(346 puan) tarafından
Valla abcm 3+1e ıyı bulmuşsun o fiyatı ben 2+1de oturuyorum 2500verıyorum Allah yardımcımz olsun cıdden ben calsıyodum ama kızım kucuk mecbur calısamıyorm
0 oy
(882 puan) tarafından
Allah kirada olana yardım etsin. Bizim ev sahibide 1500 liradan 2500e çıkardı kirayı. Hiç acıma yok valla
(11,092 puan) tarafından
Bu kadar çıkarmaya hakkı yok en fazla kiranın %25 i kadar çıkarır
(882 puan) tarafından
Esim söyledi böyle bir yasa çıktı diye de adam geç o işleri lafta onlar falan dedi konuşmaya fırsat bile vermedi
0 oy
(32,279 puan) tarafından
Allah islah etsin bu ev sahiplerini ve bunlara dur demeyenleri
0 oy
(567 puan) tarafından
Hangi şehir 
(400 puan) tarafından
Sakarya
0 oy
(91 puan) tarafından
Bizimde ev kirasi aynı. Bnmde iki bebe var küçük. Bizde çalışıyoruz. Üzülme zamanla alışıyorsun. Hayat şartları
0 oy
(5,882 puan) tarafından
Benimki de 3200
0 oy
(268 puan) tarafından
Bizde arıyoruz ve hala bulamadık çok pahalı Rabbim yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 867 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sedef1313 (1,050 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 442 göst.
0 oy
11 cevap 492 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,767 puan) tarafından soruldu

266,695 soru

7,887,456 cevap

28,151 kullanıcı

...