0 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Hediye olarak gram filan veriyor mu. Misal elli bin liralik alosveris yaptiniz? 

25 Cevaplar

+10 oy
tarafından

Tabikide hayır. Hediye grammj verilir:D

Kuyumcu cüzdanı veriyorlar.kuyumcu çantası veriyorlar :D

(7,035 puan) tarafından
Bazen sahte küpe yüzük veriyorlar
(48,090 puan) tarafından
☺️☺️☺️
tarafından
Valla ben sahte yzuuge hiç denk gelmedim. Bizim kuyumcu çok alırsan cüzdan veriyor. Nişan için takı alacağımız zamanda söz tepsisi vermişti. Kullandım onuda ayrı tepsi almadım.
(7,035 puan) tarafından
Sjsjjs kuzum hurda bir altın kemer yanlız 150 200 bin TL e bunun yüzüğü küpesi zinciri akitmasi saati derken 400 bin ediyor nerdeyse :D
(7,035 puan) tarafından
Onun için bazen saat hediye verdikleri oluyor bazen gramı düşük yüzük veriyorlar
(48,090 puan) tarafından
bende cuzdan ve tepsiden baska biseu gormedim☺️
(7,035 puan) tarafından
Var kız bizim burda hata abimin düğününde ablam saat aldı benim düğünümde de görümcem aldı hata mobilya alış verisimde kaynanam bir nevresim takımı aldı :D
(48,090 puan) tarafından
mobilyada ütü masasi aldim.bende☺️
tarafından
Mobilyada mondiden aldık. Hediyeyi bırak 5 kuruş inmediler. Sanırım yerel mağazalar mobilya alırken hediye veriyorm
(7,035 puan) tarafından
Bizde mondiden aldık ve baya indirim verdiler hata koltuk takımın üzerin TV hediye Etiler uatunede baya indirim yaptılar kaynanamda nevresim takımı aldı
tarafından
3 sene önce aldık. Bilmiyirum hatta ben orda küçük bir sehpa beğenmiştim bunuda hediye verin bari dedim. Hayır zaten makul fiyatlarimiz dedi. Bir dajada asla ikna olmadj
(48,090 puan) tarafından
6 yil once 10 binlik mobilya alana tv hediyeydi bizimde hediye oldu mondiden
(7,035 puan) tarafından
Biz 4 yıl oldu kız işte Eylül'de 5 e girecez
tarafından
Anaa bizi kandırdılar o zmn
(7,035 puan) tarafından
:D baya bı hemde
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Yok kız daha neler :))
0 oy
tarafından
Annem alırdı eskiden verirdi bizim kuyumcu boyle kolye ucu filann
0 oy
tarafından
Yok valla bacim yapmadi az biraz indirim yapti okadar 50bine 550falan 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Çanta hediye etmişlerdi eşime. O da künyenin yanında veriliyormuş
0 oy
tarafından
Yok artik tekstil mi kiz bu :D 
0 oy
(4,117 puan) tarafından
Sen şimdi böyle deyince ablam bilezik alırken pazarlık yapmaya kalkmıştı adam da maydanoz mu satıyoruz abla altın bu pazarlık mı olur gramı belli demişti tabiki vermezler canım bi gram olmus 1000 tl 
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Kiz 50 bin neki simdi 2 bilezik anca ediyo gram verirmi hic 300 tl fln indirim yapar anca 
0 oy
tarafından
Tabiki hayır :D üç katına dahi vermiyor. :D çanta veriyor. :)) İndirim yapar en fazla
0 oy
(1,841 puan) tarafından
Elli bin kuyumcu için yüklü bi alışveriş değil :) nişn tepsisi bile vermiyorlar artık 
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben bu hafta yaptım ama 30 binlikti valla gram falan görmedik sadece yüzsüzlük yapıp çanta yok mu dedik adam 10 çanta 10 cüzdan verdi bende evdekilere dağıttım  :) 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Eskiden veriyolardi nazar boncuklu kolye hediye etmişlerdi bana 
0 oy
(12,265 puan) tarafından
İndırım yapar.  Sureklı aynı kuyumcudan alışveriş yaparım hatta bügün yuzuk aldım . Görümcem kolye  aldı arada ben varım dıye 700 tl indırım yaptı
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Ahahah kız ay güleceğim yoktu, mobilyacı mı bu koltuk takımı alınca sehpa versin :D 
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Artık kimse kimseye günahını vermiyor kız gram hiç vermez :D

0 oy
(2,417 puan) tarafından
Mobilya magazasimi bu koltuk takımı alınca tost makinesi versinler canda cüzdan dışında kuyumcudan birsey alamazsin
0 oy
(606 puan) tarafından

Hayır tabikide :D

0 oy
(670 puan) tarafından
50 gram yüksek degilki biz dün kuyumcudaydık bitane adam geldi kuyumcuya kafa attı 15000tirlyonluk para getirmişler  kuyumcu altın yapsın diye kuyumcu çeyrek vermeden göndermiş kimseyede güvenmixez artık 
0 oy
(11,094 puan) tarafından

Ben 4 sene önce 200 gr bilezik + kolye aldım bana veren olmadı öyle bisi varsa gidem isteyem hemen  :D

0 oy
(2,525 puan) tarafından
Tabik vermez babasının hayrina

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 214 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mrymmmm (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 2,374 göst.
12 Ocak 2020 Aile kategorisinde Buse canbek (1 puan) tarafından soruldu
+2 oy
20 cevap 402 göst.