0 oy
2,305 göst.
Aile kategorisinde (881 puan) tarafından
Kızlar çoğunuz beni biliyor aldatilma , şiddet psikolojik baskı yüzünden eşimden ayrılmak için baba evine döndüm avukata müracat ettim bekliyordum eşim babasına arattı defalarca evime dönmemi istedi ve ben yaşadıklarımı yaptıklarını sindiremediğim için gitmek istemedim hayır gelmeyeceğim boşanmak için başvuru yaptım dedim eşim dün gece yine msj attı gel evine don çocuklarımız için dedi ve bu ilk baba evine dönüşüm değil 3 4 sefer ayrılmak üzere gelip çocuğuma kıyamayıp geri eşimin yanına gitmiştim defalarca denedik olmuyor dedim . Böyle yalvarmasina rağmen başka bi kadına mesaj attığını gördüm bunu eşimin yüzüne vurdum kötü niyetim yoktu vs dedi . Ardından kizim eşimin yanındaydı tartışma sonrası çocuğu getirecem benim bir isim var dedi bende işinin ne olduğunu sordum söylemedi çocuğu abime aldırdım ve bana mesaj atmaya devam etti ben başta blöf yaptığını düşündüm galeye almadım , bana bi kutu antidepresan ilacının resmini atmış benden kurtulacaksınız elveda çocuklarıma iyi bak diye mesaj atmış önceden de beni kandirmak icin böyle bisey yaptığı için inanmamıştım ama gerçekten içmiş o ilaçları sonra bana güçlükle mesaj atmış elim tutmuyor gözlerim iyi görmüyor iyi değilim diye tabi bu mesajı çok karışık yazmış bende hemen ailesine haber verdim ve öğrendim ki zehirlenmiş durumu çok kötü diyorlar aslında olan biten de zerre kadar suçum yok kendi yaptıklarından dolayı bitti bu evlilik ama içime battı yine de bilmiyorum insanligimdan yada çocuklarımın babası oluşundan.. Sanki kötü bisey olacak gibi hissediyorum kötü haberini alacak gibiyim içimde ona karşı aşırı soğukluk vardı sevmediğimi de söylemiştim bilmiyorum ya size ıcimi dökmek istedim siz olsanız ne yapardınız derdimi açmak istedim yargılamayın kötü yorum yapmayın nolur ben böyle olacağını bilmiyordum .

72 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ne diyim ki canim eğer ki ölürse bu dünyasını da obur dünyasını da cehennem edip gidecek =/ seninle daha bir isi yok rabbim evlatlarına bagislasin bu saatten sonra
-Reklam-
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Belki de ailesinin söylediği kadar abartılacak bişey yoktur. Sonuçta boşanmak istesen bile karşındaki aynı yatağı paylaştığın adam. Haline üzülüp vidcan yapıyor olman senin insani duygular beslediğini gösterir. Hâlâ onu sevdiğin anlamına gelmez. Durumu kritik mi değil mi diye yattığı hastaneyi arayıp bilgi alabilirsin. Bence bu yaptığıyla psikolojisinin ne kadar bozuk olduğunu göstermiş oldu. Bunu eşinin ailesine de söyleyip görüyorsunuz işte hiç sağlıklı biri değil. Bu gun kendi canına kıymaya kalktı yarin birgün bize de kiyabilir. Gitsin tedavi olsun sağlıklı bir birey olarak hayatına devam etsin diyebilirsin. 
0 oy
(331 puan) tarafından
Psikolojisi bozuk tedavi olması lzım. Senin de psikolojini bozmuş. Çocukları yanında bırakma derim. Mahkemeye de söyle sana versinler babaya vermesinler arada gelsin görsün. Adam gibi çalışsın nafakasını versin evlatlarına dimdik bak Allah ın izniyle. Bi de başka birileriyle mesajlaşmış kötü niyetm yoktu demiş yapıp yapıp seni suçlu eder böyleleri. Sözlerine itimat edip de vicdan yapma derim. Kendine zarar verirsin. Psikolojik destek al da evlatlarına da sağlıklı ebeveyn ol kuzum
0 oy
(14,974 puan) tarafından
Senin bı sucun yok. 
0 oy
tarafından
Son ana kadar başka kadınlara yazıyor gebersinn umrum olmazdı zaten sana fazlasıyla çektirmiş her şeyin hayırlısı. Valla kadınlar öleceğine adamlar olsun biraz da . 
0 oy
(887 puan) tarafından
Hiçbir kadın yuvasını bırakıp gitmez ne çocuklarını babasız büyütmek ister ne de kendi o kendi elleriyle yaptığı yuvayı yıkmak ister eğer kadın o evden gitmişse demekki herşeyi denemiş ve olmadığını gördüğü için gitmiştir kolay değiş öyle yuvasını bırakıp gitmesi bir kadının, o yüzden burda senin suçun günahın yok kendine vicdan yaptırma dua et tabiki evlatlarının babası ama senlik bir durum yok 
0 oy
tarafından
3 aylık evliydiydik bende bosanmak için gittim söyledim eşime ve eşim intihar etti mide yikadilar ettiler ama geç kalinsaymis kötü olucakti tabi polisler çekti baya tatlı dille konuştular sonra onlar da anlamışlar di sorunun ne olduğunu neden olduğunu.. ayrılmadık şükür şuan iyiz bir kaç defa yaşadık boşanma aşamasına geldik ama şükür iyiz düzeltiyor eşim kendini.. 

Birsey olmaz canım geç kalinmadiysa 
0 oy
(1,500 puan) tarafından
İnşallah kötü bişey olmaz sonuçta çocuklarının babası ama canım emin ol öyle kötü durumda olsa ailesinin eli varmaz sana mesaj atıp sana vicdan yaptırmaya
0 oy
(129 puan) tarafından

Ne boku varsa yesin sakın aldanma gecmışımız var cocugumun babası falan deme acıma bile bu hale o getirmiş evine ailesine sahıp cıksaydı o zaman sakın umrunda bile olmasın

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Senin suç yok tatlım allahtan kendisine birsey yapmış Insallah birsey olmasin ama haberlerde goruyoruz  seni çocuğunu öldüren eşler  var esinkn pisikoloji bozuk Insallah tez zamanda iyileşir ve düzelir canım bu arada niye haplarla ihtar etti ki olmak isteyen silah yada başka şeylerle ölürdu bence kendisine birsey olmasını istemiyor bu arada
0 oy
tarafından
Midesini yıkayıp gönderirler bize de böyle vaka gelmişti çocuk sevgilisin den ayrılmış bilerek sadece ağrı kesicileri içmiş ciddi olan ilaçları içmemisti blöf yapıyor lar benim eşim de öyle başı sıkışınca ölürm dayanamam şu bu hemen ağlamalı roller erkekler hep ayni
0 oy
(590 puan) tarafından
senin gram sucun yok kendini suclama tabikide bisey olmasin cocugunun babasi cocugun uzulmesin
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Yani bu erkeklerde de moda oldu intihar,bir ilişki olmuyorsa olmuyordur şans vermişsin sonuçta sende sabır taşı değilsin 
0 oy
(873 puan) tarafından
Her koyun kendı bacağından asılır.

Eğer ailesi sana psikolojık baskı yapmaya çalışırsa de ki oğlunuz defalarca aldatsam dövsem sövsem sonrada ağlasam beni hala gelin olarak görmek istwr miydiniz eğer sizin mideniz benı kaldırırsa ben de onu koca olarak görürüm de
0 oy
(963 puan) tarafından
Kendini üzme senin suçun yok kuzum insan ne yaparsa kendine yapar oda kendine yapmış 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bişey olmaz inşallah sen kalbinden geçeni yap bı haber alırsan bizide bilgilendir canim
0 oy
(4,914 puan) tarafından
Canım hiic üzülme senin bir suçun yok demekki iyi baba koca olamadı en sonunda kendi başını yedi
0 oy
(4,040 puan) tarafından
İntihar edecek kadar kötü durumdaysa psikologa gitsin. Kimsenin hasta çocuğunu iyilestiremezsin madem seni o kadar seviyor elaleme niye gözü kaymış o zman.
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Sen nerden bileceksin kuzum kendini suçlamana gerek yok adam olsaydı en başında seni babanın evine yollamasaydi sanki sen keyfine gittin ayrıca ilaç içip ölen çok az kişi var genellikle ilaç içildiğinde mideyi yıkıyorlar iç organlar zarar görüyor ama ölüm olmuyor tabi olacağı varsa herşey herşeye vesile olabilir hakkınızda hayırlısı olsun 
0 oy
(762 puan) tarafından
Allah yardım etsin son pişmanlık fayda etmez işte Ama yinede ara sor çocukların babası iylik sana  ka kalsın

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 643 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 880 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 516 göst.
0 oy
27 cevap 857 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu