0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından

Esim iki gün önce gitmiş sakalını kesmiş sıfıra vurmuş ben bu adamı 2018 den beri tanırim hiç de kesmezdi öyle eve bı geldi kabak gibi surat hayır sakallı 30 40 ama sakalsız 20 25 oldu resmen çocukta korktu sesini tanimasa aglicak neredeyse yüzüne bakıp konuşamıyorum başka adam var sanki o derece değişik geliyor sinirleniyorum bazen düşünmüyor değilim daha mı genç gorunmek istedi veya başkası istedi fln bn aramız iyiyken sakallarını çok sevdiğimi söylerdim pamuk gbi oğlumda alışık di dokunduğunda oda çiziyor sakaallar nerde diye :D

25 Cevaplar

0 oy
(5,704 puan) tarafından
Değişiklik istemiştir benim eşim işi dolayısıyla günlük traş olur zaten ama babam bıyıklıydı bigün pat diye kesti 30 yıl annem bıyıksız görmemişti kalemle çizsek mi diye düşündük bi ara ehdhehsh :D
(101 puan) tarafından
Alemsiniz :D
(5,704 puan) tarafından
Gerçekten değişti adam bianda :D
(101 puan) tarafından
Benim babam da hep bıyık kullanirdi iş dolayısı ile kesti dudağı da incedir bıyık gidince alismamiz uzun sürmüştü
(5,704 puan) tarafından
Garip oluyo sakal bıyık kesilince :D
(101 puan) tarafından
Yani biz kadınlar da saç kesince öyle oluyor :D
-Reklam-
0 oy
(598 puan) tarafından
Paranoya :D hemen başkasına nasıl yordunuz ya :D neyse benim eşim de arada keser çünkü artık çenem nefes almıyo der sıkılır 
(101 puan) tarafından
he ya Kellemi kesmem lazım anca öyle nefes alırım diyor sakalida geçtik nclvkjskch
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Hahahaha alştğn için sana öle gelr ama kesse tepki vermem sakal sevmem zaten bnde ama eşim çocuk gibi oluyor o yüzden kestiremiyorum çok
(101 puan) tarafından
Aynen benimkide çocuk gibi oldu ama biraz kilo var patron bebek gbi oldu meğer gamzesi de varmış hicde görmedim :-D
(1,307 puan) tarafından
Hahaha kz Allah iyiliğini versin güldürdün beni patron bebek ha çok sakalsz olmakda iyi değil de kirli sakal ddklri şey daha iyi
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Tepki niye veriyim sihatler olsun der operm
(101 puan) tarafından
Hede geç
0 oy
(2,889 puan) tarafından
Benimki'nin sakalı yok hiç de bırakmadı ben çok memnunum  alışırsan bir daha istemezsin sakalı benden söylemesi :)
(101 puan) tarafından
Kıskançlık is loding...
(2,889 puan) tarafından
Yok kız kıskançlıktan değil ben böyle tadinidim ondan herhalde bu arada eşim 39 yaşında kurumsal bir şirkette çalışıyor sakal falan istesek de bırakamaz anca tatilde falan yüzünü dinlendirir o zamanda bildiğin bakır tel oluyor yüzü hiç bize göre değil
(101 puan) tarafından
Ah benimkinin yaşı o kadar olsa karışmam kendi işi kamera montaj ama serbest çalışıyor 28lerde oğlumun kopyası smdi sakalı yok aynı takılıyorlar:Dddd
(2,889 puan) tarafından
:)) kendi de kolay alısamaz muhtemelen bırakır  tekrar zaten

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 649 göst.
0 oy
26 cevap 641 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy