0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (1,064 puan) tarafından
Şöyle ki bu sene çocuklar icin tatil planımz vardı .O ay bu ay derken kendisi cok yogun oldugundan bir türlü ayarlayamadı.Aramızda iyi degil sogukluk var ikimizde de.Zaten amac cocukların mutlulugu onları denize girdirmek .Bana sen bak bul ben ayarlarm dedi bugün bende ben niye tek bakaym sen de olunca bakrz o zaman dedim bu haftada yogunmus vakti yokmus vs .Sürekli de bana cocuguymusum gibi seni tatile götürmcm gezdirmcm vs deyip duruyor.Yani kısaca koca yazı bize bos gecitirdi sürekli çalismasndan o da bundan dolayı cocuklarini götürmek istiyor ama beni dısladıgı ortada .Bu durumda olsanz siz ne yaparsınız.

14 Cevaplar

+1 oy
(48,392 puan) tarafından
nerede oturuyosun gunu birlik havuza falan götürsen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hıccc bıyerıme takmam tatılımı ayarlarım cocuklarımı eglendırırım gıtmısken de kocamla aramı duzeltır donerım
(1,064 puan) tarafından
Benimle gitmek istemeyen  bi kocadan bahsediyrm ama.
tarafından
Yok bence sana ınattan oyle dıyor, aklı sıra blof yapıyor
(1,064 puan) tarafından
Amacı beni cezalandırmak iste
(292 puan) tarafından
Bence de
0 oy
tarafından

Hem sen bak deyip hem nasil goturmuycem diyor goturmezse cocuklarda gidemez ki :)

(1,064 puan) tarafından
Ya mesele o ya zaten beni götürmemek beni gezirmemek derdi tabi cocuklari da bensiz götüremeyecgine göre
tarafından
Valla bilemedim canim gitmemek içinde bole yapiyor olabilir seni kizdirip nasilsa gelmiycek gitmeyiz diye düşünmüş olabilir guzelce sor hep beraber gidiceksek ben bakayım güzel uygun yer ama beni istemiyorsan hic bakmiyorum gerek yok de
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Önce güzel bi yer ayarlardım sonra valizleri hazırlardım sonrası Allah kerim
0 oy
(736 puan) tarafından
Ben de cok fazla boş yere gurur olduğu için gitmezdim çocuklarımı da göndermezdim ama bence git hem belki orda çocuklarınizi eglendirirken falan aranızda düzelir 
(1,064 puan) tarafından
Bende o gururdan ote  bir yanım gitmek istemiyor ama bir yandan da çocuklara uzülüyrm ne bilim
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Kız ne güzel sen ayarla demiş işte hiç vakit kaybetmem bulurum bi yer valla 
0 oy
(7,519 puan) tarafından
Hiç düşünmeden karadenizi tercih ederdim ve anın tadını çıkarmaya çalışırdım 
(4,668 puan) tarafından
Kiz yok gelmeyin buralara,hep yağmur biz denize giremiyoruz ki.
0 oy
(747 puan) tarafından
Tatile goturcek ve yerini sen ayarla dicek ... Bende onu doyen nile yok canim. Ayarla tatilini keyfine bak. Sansada esinle arayo duzeltirsen duzeltirsin duzeltmezsende cok takilma eglenmene bak. Bunlara bu yariyor kiz bosver git ayarla ohh :))
0 oy
(341 puan) tarafından
Yogunsa üzerine fazla gitme ayarla bir yeri sen o zaman yaz bitmeden kendi gelemezse sen al git çocuklarınla pasaalr gibi eglen 

Olmadi o sonradan size katilir yada almaya gelir biraz ayri kalmak belki ikinize de iyi gelir 
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Yani adam çalışıyormuş yorgun olduğu için sana bırakmış olabilir bence hiç takma güzel bir yer ayarla tatilin tadını çıkar hepinize iyi gelecek benim eşim asla götürmez 10 senelik evliyim düşün sadece deniz bence elindekini değerlendir <3

0 oy
(4,067 puan) tarafından

Eşim vardiyalı çalşyo ve aynı zamanda tarla işlermz var bizde işten çıkınca faln vakt bulursa kızımızı yaşdığmz yerdeki havuza götryoz bide ilçede yaşıyoruz Merkez 1 saat uzaklıkta o yüzdn yakn havuz arabyla 10 dk uzaklıkta kızm da syu çk seviyor dye yorgnlk faln dinlemyo artık napsın

Çok kıymetlidr kızıda :)

0 oy
(87 puan) tarafından
Benimki ne çocukları ne beni götürüyor  ama kendisi arkadaşlarıyla günü birlik denize gidiyor ya ben napam bacım. Deniz dedinmi tüyleri ters dönüyor adamın ama kendine gelince sorun yok bize gelince çocukla denizemi gidilir 
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Bul en luks oteli odesin git eylen gel
0 oy
(114 puan) tarafından
Kendim bakar en güzel yeri ayarlarım .en güzel kiyafetlerimi secer valiz yaparım çocuklarımla da eglenirim tatilde .eğer çok büyük bir problem yoksa düzeltirdim aramı tatilde 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,409 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 224 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fadimee.k (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 131 göst.