0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
1 yaşında kızım var maddi durumumuz kötü anca temel ihtiyaçlarımıza zor yetiyor kızıma güzel kiyafetler eğitici oyuncaklar almak istiyorum ama alamıyorum çok üzülüyorum kullanmadığımız eşyalar oyuncaklar varsa bana gönderebilecek biri var mıdır

6 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Suande herkezin maddi durumu kötü herkezin cocugu kırık oyuncaklarla oynuyor emin olun ! 

Bir kagit kalem ile egitici syler ogretebilirsiniz bir iple bile oyun ogrenilebiliyor 
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kıyafete bısındıyemem de canm oyuncak sart degılkı egitici bir sürğ sey yapabılırsın ınternetten ac bak evdekı malzemelerle cocuga neler yapılıyo brn bı koli aldm her köşesinden kenarından bı rtkınlık yaptm kızıma cokta sevdı kutuyu evirdi çevirdi oynadı hersey para degıldir biraz yaratıcılıgınıda kullan
(2,705 puan) tarafından
Tabı Rabbım kimseyi darda koymasın o ayrı yanlş anlama yazdıgımıda.inan ortalık cok kötü oldu bızde ucu ucuna yetişiyoruz Allah herleısn yardımcısı olsun
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hiç üzülme bunlara. Olduğu kadar temiz olsun kıyafelteri yeter  inanki  çocuklar daha çok tencere tava, kaşıklarla oynamayı sever ve bu onlara bir çok şey oğretir. 

Ona verebileceğin en güzel şey sevgin, vaktin, çocuklseın aklında kalbinde en çok bunlar iz bıdakıyır. 

Oyuncaklar kıyafetler yapmıyor. 
0 oy
tarafından
Şu an gerçek eşyalara ilgi duyma donemindeler. Karton kutu, plastik leğen, tahta kaşık, kağıt peçete rulosu, tabure vs. İle oynasa bile ona yeter.

Boş su şişesine nohut doldurun biraz, bir başkasına biraz pirinç doldurun. Bir tanesine su doldurup içine minik boncuklar atın. 

Önüne borcama su koyup içine çay kasiklarini atın. 
(1 puan) tarafından
Teşekkürler tavsiyeler icin
0 oy
tarafından
Hesabı yeni açanların hepsi de ilk postu yardım  istemek oluyo ne hikmetse
tarafından
Belki burdan konustugumuz biri ama utanıyor tanınmak istemiyor
tarafından
Peki.
(1 puan) tarafından
Lafa bak sanki dilendim burda bende bebeğime küçük gelen kıyafeti ya da eşyalarını başkalarına verdim gönderdim neyin kafası bu her şeye burnunuzu sokmamaninizi tavsiye ederim size
tarafından
Hayırdır sana mı soracam ne yazıp yazmayacağımı. Yazımda dileniyor diye bi cümle geçmiş mi ona bak.
0 oy
tarafından
Egitici oyuncaklarin hicbir faydasi oldugunu dusunmuyorum cocugunla musmutlu gecirdigin on dakika o oyuncaklarin asla veremeyecegi kabiliyeti verir beraber eglenceli vakit gecirebilirsiniz oyuncak sart degil internette de bircok aktivite var egitici gelistirici evde yapilabilecek seyler hep 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 436 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Renkkk (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 295 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde __ipek11 (5,155 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde Sirinalperen (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.