0 oy
670 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Özellikle kız anneleri bebislerinize 1yas dogum günü ne kadar a maal oldu ve yapacak olanlar ne kadar para harcamayı düşünüyorsunuz? Ne kadar a çıkıyor 

13 Cevaplar

0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ben çok gereksiz buluyorum.  1 yaş için onca masrafa 
(3,770 puan) tarafından
Maadi durum olsa evet yine çok abartılı da olmasa yaparsın biraz süslü puslu:) ama yok bide bende gereksiz görüyorum abartıyı ilerde anlayacağı zaman istiorm abartıliyi.
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok gereksiz dogum günü için yapılan masraflar tabi herkesin tercihi. Eltim bin TL yi bulmuştu masrafı ona bile gereksiz demiştim 7 sene önce hiç unutmam
tarafından
7 send once bir milyar a ne yapmis dugun yapmis herhalde :D
(25,224 puan) tarafından
Burger King i tutmuştu palyaçolar saçma sapan hediyelikler falan
0 oy
tarafından
Benim kuzenim geçen gafta yapti oastasi 1 di onu 160 vermiş toplasan 250 gecmezz canim 
0 oy
tarafından
1000 çok fazla en fazla 300
(3,770 puan) tarafından
Bende ole düşünüyorum çok bisi yapmadan uygun yapmaya clsicm eğer yapablrsm. Bide ben böyle şeylere hep hevesliyimdir kutlarim ederim herksn ama nedense hiç içimden gelmiyor doğum günü yapmak ama bi yandanda yapmak istiyorum kızım a hatıra kalır diye bulamiorm neden iicmden glmior
0 oy
tarafından
Yapmak istediğin şeye bağlı benim eltim aile arasında yaptı toplasan 15 kişi falandık küçük bi pasta aldı 100 TL bile tutmaz sonra balon isim süslemeler falan 80 TL tutmuş içecek kurabiye falan almış hepsi toplasan 250-300 TL anlıcağın ama büyük bişey yaparım kalabalık olur dersen daha fazla alırsın fiyat artar 
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Benim arkadaşim 1200 tl ye yaptı bi mekanda. Bebeğe 2. 5bin para ve 6 bilezik takılmış. İnsanlar değişik :D

0 oy
(28 puan) tarafından
Benım 350 TL. Tutmuştu 190 TL. Pasta tuttu diş buğdayı ile birlikte yaptığım için kalabalık oldu 50 kişilik di pasta kalanıda bir iki sus balon bide plastik tabak bardak vs tutmuştu. Evimizin önündeki parkta yapmıştık. 
0 oy
(214 puan) tarafından
Canım ben yapsam evde yapmam cafede yaparım bir yer rezerve et sonra pastası onlardan oluyor zaten ben eşime doğum günü sürprizi yaptım sadece pasta parası verdim yani oraya rezerve edince ücret vermiyosun öyle yap bide hediyelik al balonlar al ben olsam öyle biseyler dusunebilrim 
(3,770 puan) tarafından
Nasıl yani tam ayrıntılı anlatrmsn rica etsem cnm
(214 puan) tarafından
İşte cafeye gidiyosun bı tane masa rezerve ettiriyosun orayida istediğin gibi susleyebilirsin tabiki ben hiç o kadar çok süslemeli yapmadığım için bilmiyorum sor konuş ordakilerle daha sonra da pasta al vs yap kimleri cagirirsin bilmem fazla mı az mı yani bide içecek parası olue tamam yani ayriyetten o masanın parasını vermiyosun ama sen doğum günü yapicagin için konuşman lazım :)
(3,770 puan) tarafından
Hımmm hiç blmiordm ben hiç böyle şeyler yapmadm.s
(214 puan) tarafından
Araştır canım öğrenmekte fayda var bı bak bakalım
0 oy
tarafından

image

bizimde martta geçen de konutum canım pasta vs 1000 lirayı buluyor 
(3,770 puan) tarafından
Hımm istediğiniz gibi geçer inşallah cnm.
tarafından
Inşallah canım çok sagolll
0 oy
tarafından
Ben abartılı yapmadim süsleme hediyelik pasta toplam 300 ü bulmamistir
0 oy
(673 puan) tarafından
Benim içinde dr pastası dahil 350 falan tuttu zaten pasta hariç her yiyecegi kendim hazırladım fazla masrafa gerek yok l çocuklarımın gönlü olsun yeter
0 oy
(40 puan) tarafından
Canım 2 sene önce kızıma yaptım süsleme hediyelikler dışardan aldığım ikramlıklarlar pasta felan derken o zaman 300 yada 400 e mal olmustu ki pastayı polis evinde yaptırmamıza ragmen değermiydi hayır çok gereksiz bişey yaptığımı sonradan farkettim ama tabi herkesin kendi tercihi
0 oy
(2,423 puan) tarafından

image

image

image

100 tl afiş seti yukardaki ( çakıl konsepti olacak henüz bitmedi) 

70 tl elbise ( dolap uygulamasından diktirdim ) 

140 tl pasta ( bayraklı saray pastanesi ❤) 

100  tl falanda pilastik  bardak çatal tabak balon  masa örtüsü  vs aldm  bu kadar  :))) ikramlarında ana2mla kaynanam yapsın anacim  dimi ama :D  2 hafta kaldı  çok heycanliyim☺☺

(3,770 puan) tarafından
Hepsi güzel inşallah istediğiniz gibi geçer:) ömrü bahtı kaderi açık uzun sağlıklı sıhhatli olsun ins melegin❤

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 159 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
10 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 431 göst.
18 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,621 göst.
6 Aralık 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...