0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde (118 puan) tarafından
Hiç arayıp sormuyorlar benim babannem bile çok kötü olmasına rağmen bizi hep arardı biz evlenene kadar arardı bizi ilgilenirdi ama benim kızımın babannesi dedesi aramıyorlar ben arayincada kalp kirici konuşuyorlar ben aramıyorum noldu onlara oğlum nasıl torunum nasıl hiç hiç merak etmiyorlar 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boş ver kız takma,siz de onları aramayın 
(118 puan) tarafından
Kızım büyüdüğünde nefret etsin istemiyorum onlardan çünkü onlar kızımın ailesi ama onlar nebicim aile ya sorumsuzlar
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Dertsiz başına dert arıyon,bosversene.
(118 puan) tarafından
Kızım icin üzülüyorum:(  ailesi onlar onun ama boş aile
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Ay bende hergun arayıp özledik diyorlar diye sinir oluyorum. Yani bir gün önce görüp ertesi gün özledik dedikleri zaman 
(118 puan) tarafından
Insan bu iyi bisey çocuğun icin o buyudugunde babannem benim resmimi istemis beni seviyor diyecek ve kendini yanlız hissetmicek bu bence güzel bisey
(5,704 puan) tarafından
Bacım babaanne olmayınca çocuk kendini yalnız hisseder diye bişey yok boşver onların sorunu sen varsın babası var sizin sevginize ihtiyacı var..
(118 puan) tarafından
Inan bir cocugun babanesi dedeside sevgi göstermeli bu okulldada gerçekten çok pskolojik olarak etki ediyor herkes hikayelerinde dedemin yanına gittik falan anlatırken benim kizim anlatamacayack bu üzücu ama ararsa dicem siz benim kziimi sevmiyorsunuz nebicim babannesi var dicem
(5,704 puan) tarafından
Annenle baban yok mu senin onlarla konuştur
(118 puan) tarafından
Hayır yok babam var sadece oda çok uzakta yurtdisinda
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Aramasınlar kalbinide kırmasınlar sende yok gibi davran boşver bacım ya evinin huzuruna bak.. Torunları ilerde onları yabancılayınca anlarlar naptıklarını
0 oy
(6,706 puan) tarafından
Bizimkilerde ayni canım. Güya cok severlerdi hic arayip sormazlar.
0 oy
(916 puan) tarafından
Canım kızım hasta rahatsız olmasına rağmen 2 aydır hiçbir şekilde ne ararlar ne sorarlar oğluyla tartıştılar benim eşimle yani ama ne beni ararlar ne kızımı o yüzden takmıyorum artık demek ki kızımın onlardan nefret etmesi gerekiyor benim sevmediğim insanları kızım da sevmesin boş ver
(118 puan) tarafından
Benim kaynanam kendi kızlarının cocuklarina çok düşkün ama benim kizim onlardan kcuuk daha çok sevgi tanıma  evresinde ama ne arar ne sorar kızım onları tanımıyor bile zaten çok küçük buda oglunun kızı neden kendi kizlarinin çocuklarını seviyorsunda oglunun kizini sevmiyosun
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Aynısı bizde de var.. ya çok darlayip hergun arar bazıları, bazısı da hiç aramaz bir ortaları yok bunların 
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Bizimki özlemiyor valla adamın 47 torunu var acaba benimkini hatırlıyor mu 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,120 göst.
0 oy
19 cevap 682 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 689 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu