0 oy
1,128 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğimi uyutuyordum eşim de çay demlemişti kızım uyuyunca içecektik kendisi balkonda sigara içiyordu perde kapalıydı bende çayı hazırladım getirecektim önce onu cagiriyim içeri dedim açtım perdeyi baktım pür dikkat durmuş açmış dansöz videosu izliyor. Geri çektim perdeyi yatmaya geldim. 

Oda çıktı anladı zaten koltukta uyudu gittim telefonunu aldım YouTube açtım direk karşıma memelerini okşuyan kadın çıktı en son o videoyu izliyormuş sinirden elim ayağım titredi iyice. Sonra geçmişine baktım hep dans eden got bas açık kadınlar izlemiş. Yarın uyanınca hiç bişey yokmuş gibi gelip sarılıp öpecek kahvaltı bekleyecek asla hazırlamayı düşünmüyorum. Eşimden bunu beklemezdim kıldığı namazdan da utanmıyor. Çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum çünkü ilk kez böyle bişeyini görüyorum. Ama asla konuşmucam kavgaysa kavga ne bana ne kendisine saygısı var ama benim kendime saygım var yüzünü görmek istemiyorum :/ siz nasıl davranırdınız.

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Yaa hepsi mi izler yaa burda kadınların çoğu bu postu acti Haa görüpte post acmayanlarda var ben gibi :( ama erkeklerin %90 i bu videoların izliyor sanırım :(

tarafından
Evet sürekli ben okuyordum. Bir gün böyle bir post açacağım aklıma gelmezdi.
tarafından
Benimkide izlemişti kavga ettik izlemiyor şu an diye biliyorum yada bana yakanlanmiyor valla erkeklerden hersey beklerim güvenmiyorum
-Reklam-
+1 oy
(4,426 puan) tarafından
Sende ona inat götü basi ayrı oynayan adamların videolarını ac o sana nasıl davranırsa sende ona öyle davran erkeğe gelince namus belasına kalırlar ama kadın hmm sus bakiyim sen kadınsın otur aşağı yok ya başka derdin 
tarafından
Ben ona sadece uzak davranıcam hiç bir şekilde konuşmucam ne kahvaltı vericem ne başka bişey yapicam. Onun yaptığı rezaleti yapamam ben onun için günaha giremem ama dediğin gibi isterse çok büyüsün kavga susupta oturmam.
0 oy
tarafından
Erkekler neden hep boyle? 
tarafından
Gerçekten o kadar kötü oldum ki ben
tarafından
Bencede cok takmamaya calis kendine edersin uzuldugun yanina kar kalir
tarafından
Eden kendine eder ahiretine eder. Kıldığı namazın sahibi sana helalinden verdim harama bakmak niye diye hesap sormayacak mi ? Herkes kendine yakışanı yapar. Sadık olmak adam olmak herkese nasib olmuyor.
tarafından
Bedelli +++++++++++++++....
tarafından
Bu posttan hemen sonra YouTube da kısa bir videoya denk geldim yorum olarak da paylastim. Söylediğim gibi kimsenin yaptığı yanına kar kalmiyor. Derdimizden daha büyük Rabbimiz var herşeyi ona bırakınca daha rahat oluyorsun.
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Ahh bu erkekler ahh. Hiç mi akillanmazlar . Allah yardımcın olsun bacim
tarafından
Amin canım. İsterse akıllansın
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Uzun süre sakın taviz verme yaptığının yanlış olduğunu beynine kazı bana kalırsa ne yemek koy önüne koy çamaşırını yıka kendine göre yemek koy bir süre de zıkkımın kökünü yesin yüzüne bile bakma kendini dibine kdr aşağılık hissetsin
tarafından
Evet çünkü midem almıyor bunu gerçekten. Hiç bişey yapmıcam ona muhtemelen kendini savunacak kavga çıkacak ama çıksın.
(7,768 puan) tarafından
O yokmuş gibi davran varlığından şüphe ettir
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Allah kimseyi şaşırtmasın . Namaz kılıyormuş hemde direk söylerdim ben.  Benden utanmıyorsun Allah'tan da mı utanmıyorsun derdim
(3,812 puan) tarafından
Bence de olması gereken o . Kendilerine bi gelsinler bunu yapanlar ya utanmakta yok
tarafından
Yok gerçekten yok baktım dansöz kıvır kıvır sallıyor bu izliyor perdeyi çektim odaya geçtim hala izlemeye devam ediyor bir yandan aklı da hala orda. Hem yakalandı hem de bırakamıyor
(3,812 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ya nefsimizle göz açıp kapayıncaya kadar bile yalnız bırakmasın
tarafından
Amin canım amin. Gerçekten evde bile istemiyor
Şuan onu :(
(3,812 puan) tarafından
Çok haklısın canım inşallah hatasını anlar bi daha aynı şey yaşanmaz
0 oy
(13,251 puan) tarafından
Eminim o dansozden de o meme okşayan kadından da daha güzelsindir..

Kendini kötü hissetme.

Tamamen onun pisligi
tarafından
Neden ama ya neden yani anlamıyorum ve hiç beklemiyordum.
0 oy
(174 puan) tarafından
Çok üzüldüm yazdıklarını okuyunca.. Ben olsam ağlardım hamileyim zaten herşeye aglayasim var şuan bile empati yaptım gözlerim doldu :( Bence kavga etmek yerine kırgın davranın yani aşırı hayal kırıklığı yaşamış bir şekilde normal yaşantınıza sakın dönmeyin kahvaltı rutini vs kesinlikle olmasın çünkü onun yaptığını bormallestirmis olursunuz. Uzuuun bir süre uzak durup cezalandırın
tarafından
Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum zaten. Kesinlikle de yüzüne bakmicam
tarafından
Bende hamileyim bende ağladım yaa ufff. eşimde şehir dısına gitti iş için.
0 oy
(811 puan) tarafından
Nefis iste herkeste var malesef.
tarafından
Bu rezillik başka bişey değil özür dilerim daha dün gece koynumdan çıktı bu gece bunları izliyor. Hala inanamıyorum
(1,426 puan) tarafından
Nefis derken neyin Nefisi bu tamamen adilik alçaklık bide namaz kılıyor muş pislik bilmiyorki eldeki değil evdeki doyuruyor pislik insanlar artık evlilikten nefret eder oldu
(811 puan) tarafından
Zaten nefis de bu değil mi iste ;)
(1,426 puan) tarafından
Bence tamamen karakter meselesi kendi anasına bacısına yapılsa görürüm onu ozaman oda nefistir yapmıştır demez
0 oy
(273 puan) tarafından
Hepsinin zekası bu kadar küçük olmak zorunda mı gerçekten hepsinden kendi kocamdan dahil olmak üzre nefret ediyorum uckuruna düşmüşler başka bise bilmezler 
tarafından
Gerçekten bende nefret ettim çünkü böyle bişeyi beklemezdim igrendim.
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Su olayı yapmayan erkek yoktur benim esim yapmiyo diyende yakalamamistir. Sen al dansöz kıyafeti yatak odasında giy gene izler. Bunlar böyle bi tuhaflar
tarafından
Ben yakalamamıştım ama yakaladım işte.
0 oy
tarafından
Öncelikle şuan ne kadar üzüldüğünü tahmin ediyorum bunu yapmayan erkek yok bekarlık alışkanlığı gibi bişey eşimi 2 kere yakaladım 2. Sinde ayaklarıma kapandı ondan beridir de sözünde duruyor hali tavrı bile değişti verdiği sözden sonra ne kadar kırıldığını ona belli et bu konuda tartışmaktan trip atmaktan kesinlikle taviz verme ağzına sç yani ben öyle yaptım en azından gece boyunca uyutmadım başının etini yedim evi darma duman ettim böyle bişeyi asla kabul etmediğimi dibine kadar yaşattım valla sen nasıl yaparsın bilemem bide o kadar masumsun ki kahvaltı bile hazırlamıcam diyosun 
tarafından
Çünkü sabah hiç bişey olmamış gibi konuşacak gelecek öpecek falan istemiyorum. Şimdi uyuyor koltukta yakalandı ya bana orda yattı beyimiz. Gidip uyandırıp da kavga etmem bir yabanci gibi davranırım sözümü de söylerim hatta görmek istemiyorum bile. Bu kadar saygısızlık hiç bir kadın haketmez
tarafından
Ben olsam gider bir iki itekler ışığı yakar uysndırırım utanmadın mı nası yaparsın derim ne horul horul uyutcam bide onu ben içerde üzülğrken olduuu yani başka
tarafından
Uyusun hatta sabah gözüme görünmeden çıksın gitsin. O derece oldum
0 oy
(172 puan) tarafından
Canım benim hiç kendine dert etme bu erkeklerin doğasında var maalesef sen ne kadar güzel olsanda onu her türlü doyursanda yinede yapar yapıyorlar yani hepsi aynı rabbim yardımcın olsun inşallah 
tarafından
Hepsi böyleyse ben erkek istemiyorum o zaman hayatımda
Hiç sevilmem yine de olmasın
(172 puan) tarafından
Valla ne diyim canım kadınların hepsi bu durumdan şikayetçi yapacak bir şey yok aldatsa hangisi seni daha çok zor durumda bırakır
0 oy
(7,646 puan) tarafından
Üzüldüm yaa , ah ah şu erkekler.
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bunların hepsi aynı namazla fln alakası yok babam telefon kullanmayı bilse oda izler eminim yani hangisi yapmıyor benim kocam izlemez diyen varsa daha yakalamamistir üzme kendini demek istiyorum ama üzülmemek imkansız biliyorum kendini kötü hissediyorsun ama tartissanda evi başına yiksanda yine izleyecek sen evde olmadığında yine izleyecek bunun çözümü yok
0 oy
(833 puan) tarafından
Asla doğru olduğunu düşünmüyorum yanlış anlamayın Eşinize de destek vermiyorum ama bunu bu kadar büyütüp de kendinize zehir etmeyin geceyi Tabii ki çok kırıldınız Tabii ki incindiniz yani ahlaki kurallara sığmayan bir şey ama orada dokunamayacağı birini izliyor Yani bunu ben şey gibi görüyorum televizyonda bir oyuncuyu beğenmek gibi beğenerek izlemek gibi bir şey yani bu �slam yönünden ufak görülmeyebilir ama hayatta yaşarken böyle şeyler ufak görmezsek gerçekten yaşayamayız
0 oy
(1,271 puan) tarafından
O senin gördüğünü anladı mı 

Anlamadiysa hiç oralı olma sonra laf arasında işte ne iğrenç insanlar var bu hayatta eşlerinden utanmıyorlar Allah'tan da hiç utanmıyorlar falan de kendisi ne oldu diye sorarsa da işte bir yerde gördüm yada biri söyledi eşim kötü kötü şeyler izliyormuş falan de yani ona demek istediğim herşeyi bir başkasına demiş gibi yüzüne söyle 
0 oy
tarafından
düzenlendi

Senin postundan hemen sonra karşıma bu çıktı 

Eden kendine eder ahiretine eder. Allah'ın seni sadece namazdayken gördüğünü mu sanıyorsun deyiver.

0 oy
tarafından
Ben bı ara yazmıştım buraya başıma gelmişti. Çocuğumu alıp gelmiştim anneme kendisi Görevdeydi 5 ay flan uzak kaldık onun üstüne izlememistir diyemem ama aşırı dikkatli. Hani kaybetme korkusu ver sen. O da artık ne yaparsa. İzliodur muhtemelen görmedim ama en azından sana saygısı durur gözünün önünde yapmaz ne diyim. Allaha bıraktım cezasını o versin diyoruum hep razı olmadığım şeyler yaparsa 
0 oy
(770 puan) tarafından
Canım bende burda önceki postlardan okumuştum erkeklere göre bu aldatmak degilmiş  ne kadar mantıklı bilmiyorum ama yapmayan erkek de yok

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,092 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde MelekBebek (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 823 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 0234_sevim. (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 689 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Linkin (14,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 838 göst.