0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (1,063 puan) tarafından
Yaz bitti gitti evde oturmakla isiyle gücüyle adamın. Kac ay öncesi ayarlasin dedim yok son güne bıraktı yok gidecez yok gitmeyecgiz diye diye .Şimdi de yer bulamyrz üç dört gündür baka baka yoruldum artk ya siz olsanz ne yaparsnz simdi yer yok bir sey yok iki cocukla pat diye de gidecek..

12 Cevaplar

0 oy
(116 puan) tarafından
Biz haziran ayında gitmiştik öyle yer sıkıntısı yasamadik ama o kadar bakmaya bulamadiysan vardır bunda da bir hayır canım ben olsam öyle derdim günü birlik biyere gider dönerdim çocuklar için seneye elini çabuk tutup daha güzeline gidersiniz inşallah 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne aradıgına baglı canım bız sahılde kamp yaparak da takılıyoruz pansiyon apart tazı bı yerde ayarlıyoruz gıttıgımız yerde oyle gunler oncesınden bakıp yer ayırma vs hoc yapmadık
(1,063 puan) tarafından
Oyle hemen gidip bulabiliyrmsnz canm apart pansiyon vs
tarafından
tabıkı gecen sene hazıran 23 te mersine gıttı arabayı park ettık yarım saat ıcınde butcemıze uygun bıyerr bulduk  ılla bulunur ya
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Otel yerine günlük ev tutun 
(1,063 puan) tarafından
Artik o da olur ne bilim ya
(12,881 puan) tarafından
Kuzum tatil bu 5 yıldızlı otele vereceğin parayla hem ev kirala hem dışarıdan yemeğini ye rahat rahat kalırsınız hemde
0 oy
(710 puan) tarafından
Hangi bölgede düşünüyorsunuz ben mesela dün gekdim Bartın Amasra taraflarindaydim güzeldi yer vardı bu sene Antalya çevresi ni bilmiyorum bu sene farklılık olsun diye Karadeniz tarzı denedik o taraflarda güzel yerler var yada villa tarzi tutun daha rahat olursunuz yüzme konusunda  
(1,063 puan) tarafından
Antalya dusundum ilk alanya bakmstm oralar da bayaga kalabalik kaş finike vs oralar daha sakin sanrm orada da yer bulma sorun iste iki cocuk oldugu icin
(710 puan) tarafından
Ben geçen sene kas kalkanda villa tuttum çok rahat ettim çocukla falan arada denize gidiyorduk arada kendi havuzumuzda yuzuyirduk
(1,063 puan) tarafından
Canm bende kaşta yer buldum simdi villa hangisi fiyatı nasil oluyor
(710 puan) tarafından
Bacım villa düzenin de evde her ihtiyacın oluyor temin ettirebiliyorsun eksiğin varsa bile ben mesela beşik istemiştim evde yoktu temin ettirdim sahibine . Saç kurutma makinesi bulaşık çamaşır buzdolabı fırın Ketil kahve makinesi tabak çanak her şey var internette dahil oluyor havuzun da tertemiz oluyor bakimli yani bu aylardan sonra fiyat düşüyor daha da uyguna bulabilirsin .  Ben kapalı biriyim esimde kskanc  baya evdeki havuzda istediğim gibi balık gibi yuzuyirdum korunaklı oluyor bu villalar . Canımız sıkılınca etrafı gezmeye çıkıyorduk istersek denize gidiyorduk sonra villaya geri dönüyorduk bı yiyecek içecek yok işte onu da evden getirmiştim ama benim kaldığım villada yağından çayına herşey vardı ben kahvaltılık aldım bide sebze o kadar :)
0 oy
tarafından
Otel arıyorsan bulamazsın ama ev tutabilirsiniz tbii orda yine yemek bulaşık çamaşır işi olur bilemedim gitmemek daha iyi bence 
0 oy
(12,785 puan) tarafından

Bu hafta sonu gideceğiz bizde 2 cocukla :) 

(1,063 puan) tarafından
Nereye haftasonu gezmesi mi canm
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Gitmem daha da
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Biz ocaktan ayarlarız hem dha uygun olur ama bu sene nasip olmadı
0 oy
(2,463 puan) tarafından
Günlük evlerden tutabilirsin ama ordada hizmet senden tatilden ne anlayacan evden denize gitmek daha mantıklı bu durumda 
0 oy
(12,453 puan) tarafından
Bu sene gitmedik benim ayı dükkan açtı düzene sokayım oturtayım derken uyumaya geliyor eve 

Bebiş desen daha uç aylik olacak 

Anca denize kaçtık arada 
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Canım bütçene göre hala bulabilirsin ya ben bu sene bebek küçük diye gitmek istemiyordum bide maddi açıdan bebek var sıkıntı olacak diye eşim dinlememiş sürpriz ayarlamış üstelik bungalov evlere göre bile daha uygun Alanyada her şey dahil otel 3600 mü ne dedi 
0 oy
(7,519 puan) tarafından
Biz yarın kızımla avşa adasına gidiyoruz beş gün apartta kalacağız geceligi 400₺ ama yeme içme yok tabi artık sabah akşam dışarıda yiyeceğiz vapur ücretide gidiş dönüş 1200₺ yani en basit yer bile iki kişi beş-altı bin tl geçen yıl da oradaydık denizi güzel sevimli küçük bir yer güneye hayatta para yetişmez zaten yirmi bin liradan başlıyor oralarda fiyatlar.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 172 göst.
25 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Dastan3 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 261 göst.
19 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Nigar dastan (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
19 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Nigar dastan (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,063 puan) tarafından soruldu

377,154 soru

11,287,239 cevap

34,692 kullanıcı

...