+1 oy
213 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Selam kizlarr biz denizlide yasiyoruz eşim honazli denizlinin bir koyunde yaşıyor ailesi eşimin iş yerine çok yakin bir yerde oturuyoruz biz onlara uzagiz baya şuan esim devlet memuru ben esimle kacarak evlendim dugunumuz olmamıştı oglumuz dogduktan sonra dugun yaptik honazda ailesine cok yakin bir yerde toki evi yapiliyordu esimde şansa birakip basvurdu bende kura bize cikmaz diye bir suru dua ettim hem köye taşinicaz hemde ailesinin dibine ailesi dedigim esimin babasi vefat etmis o kucuckken kayinvalidem babanesi dedesi amcasi kuzenleri yengesi hepsi bir apartmanda kaliyor kurada tokiden bize cikti ev yapildi bitti ilk bi kac taksidini odedik kalani icine girince odiycez esimde ben evimde yasiycam kirada kalmiycam diyor ev testlim edilmedi daha ne zaman edilicegi belli degil ama yakindir yani işinide konusup tahin istiycek honaza tasiycak ben kayinvalidemi severim iyidir ama esi oldukten sonra kafasi gelip gitmeye baslamis cocugumla ilgili ne yapma desem yapiyor gicikligina yaptigini dusunuyorum esimde sacmalama unuttugu icin yapiyordur diyor bazen lavabodan cikar ellerini yikamaz esimde unutuyor diyo normal gibi kendi kasigi cataliyla ogluma yemek yedirir ben kac kez uyardim bu yuzden esimle cok kavga ettim anne yapma ne olur disleri erken curur dedim agzi enfeksiyon kapicak dedim dinlemiyor esimde bana kiziyor uyarinca oraya pek gitmemeye calisiyorum artik ama oraya tasininca bizden cikmiycaklar babanesi şimdiden diyor siz buraya gelin cocuk bizde kalicak emmeyide birakti hic sizi aramiyor artik siz 2. Ye bakin bu bizim cocugumuz olucak diyor ben oglumu gozumden sakiniyorum esimde dogum yap oraya gitsin cok yakin olucaz diyo bazen diyorum babanesidir cok pimpirikli davranmamaliyim sevsinler torunlaridir esimle biyere gidince birakirdim ama dediklerimi inadina gozume baka baka gülerek yapiyor agzindan cikarip cocuguma yediriyor tiksiniyorum ben asla yapmam annesiyken boyle bisi igrenc ay cok uzattm kizlar demek istemem su ki ev sahibimiz surekli zam yapiyor ev yapilir yapilmaz oraya tasinicaz bu net ama mesafemi nasil koyucam onlarla surekli yol ustu diyip diyip gelicekler huylarini biliyorum hatta annesi sizde kalirim artik diyor oyle bir sey demem lagzim ki kafalarina estikce gelmesinler napabilirim o an 

5 Cevaplar

0 oy
(3,033 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Çok basit ararlarsa musait değilim dersin yada telefonu açmazsın. Çat kapı gelirlerse açmazsın duştaydim duymadım zili dersin.  Her çağırdıklarinda koşa koşa gitmezsin. Gidersen de tüm gün durma evde işim var deyip vakitlice evine dön. Kendinden taviz verme. Israr ettikleri şeyi kesinlikle yapma. Böylece her istediklerinde gitmeyeceğini ve her istediklerinde çat kapı gelemeyeceklerini anlarlar. Tavizler tavizleri doğurur bunun sonu gelmez. 
tarafından
Dogru diyorsun cnm ama ailesi çok garip bir gun bize geliceklerdi telefonu esim uyudugu icin duymadi 48 kere esimi aramislar 23 kerede beni
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
48 kere aramak ne imiş tövbe tövbe 

Bizde 15 dklık mesafede oturuyoruz 

Kızım ilk torun çok duşkünler ayrıca bende kaynanam la vakit geçirmeyı seviyorum haftada beş gun inerız dun bugun gitmedik ararlar görüntulu bi kere ararlar açmayınca işi vardır derler 48 kere aramak ne demekmişya
tarafından
Evet her seyi abartiyorlar esim her hafta oraya gideriz yine koye gotmedik der mesela ailesine asiri bagli ben bunlarda goruyorum boyle seyleri
(12,513 puan) tarafından
Onlarda bi sorun var demek
0 oy
(952 puan) tarafından
Aynı şehirdeyiz semtler aynı aramızda arabayla 5 dakika var. Kurban bayramından sonra ilk defa dün gittim. İlk başından arana mesafe koyarsan hiç sorun yaşamazsın.
(952 puan) tarafından
Urfadayım ben kaynanam falan hep hizmet istediler ilk başta bende batıdan geldim. Baktılar ben mesafe koyuyorum şimdi çocuğumu bile zor görüyorlar böyle davranmasalar yapmazdım. Eşimle herşeye karışmak istediler başta şimdi hiç sesleri yok dün gittim kurbandan sonra oda canım sıkıldı diye
tarafından
Cnm bende aynilarini yasadim evlendim yasim 17 ydi bana dediler sen ayri evde kalamazsin bizim oglumuz kira mi odiycek senin icin dediler sen cocuksun cocuk bakamazsin 2 sene onlarla yasadim hamileyken gittik oraya cocugum dogdu kayinvalidem aldi odasina goturdu benle kalicak bundan sonra sen odana git dedi ben ne sacmaliyorsunuz o zaman cocuk yapmazdim cocuk olsam o benim cocugum siz dokunmiycaksiniz dedim aldim odami hep kitledim gizlicene yikadim oglumu yoksa sen yapamazsin diyip alicaklar elimden hem sobaliydi ev ben onceden hic soba yakmayi bile bilmiyordum dikislerimle gidip kovayi dolduruyordum odunumu komurumu yukariya tasidim bir kere yikatmadim oglumu onlara kendim uyandim gece esimden bile yardim almadim emzirip sut sagiyordum iyicene doysun kilo alsin diye simdide ben bakicam ama onlar el icine ckinca biz baktik derler yuzumede gelince den bize gic.cocugunu elletmedin kendin baktin buyuttun derler işte
(952 puan) tarafından
Sen baştan taviz vermişsin kötü olmuş yüz verme fazla artık büyümüşsun Allah yardimcin olsun
(952 puan) tarafından
Yeni ev yeni düzen mesafe koymaya bak surat yap eşine de de istemiyorum sürekli de
tarafından
Oyle yapicam bitanem onlar yuzunden esimden cocuklarimdan olucam yoksa
0 oy
tarafından
Vallah aklı olan ne eşinin ailesine ne kendi ailesine yakın oturmaz ister istemez sorun çıkıyor ileride 
tarafından
Evet cnm bende aynisini dusunuyorum ev bize cikti mutlu bile olamadim onlara yakin diye cok uzuluyorum ama bi kafamizi sokucsk yerimiz olucak ev sahibimiz surekli kiraya zam yapiyor 800 du tasindigimizda 1.500 yapicam yil basindan sonra cikin artik evimden diyor birde esim surekli bahceleri var suluyor yardim ediyor onlar yasli diye 1.200 suan kiramiz git gide yukseltiyorlar bilerek camasir bulasik makinasini calistiramiyorum kiziyorlar ses olunca
tarafından
Yani eğer oraya mecbursanız taşının ama başından mesafe, seviyeli olun yoksa burnundan gelir o evde
tarafından
Haklsn bitanem esim cok gidip geoir biliyorum eve almam seni dedim surekli gidip gelirsen ben oyle seye gelemem dedim bende annemle yasarim banane diyo
tarafından
Bırak gitsin tek başına
tarafından
Aynen cnmm<3
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Çirkefleşecen ama bunu yaparsan kocanla aran bozulur en iyisi görmezden gel.
tarafından
Gormezden gelemem valla cnm hep oyle yapiyorum giicikliga bindiriyorlar vallahi susmiycam bundan  sonra onlara karsi pismanda olsam konusucam

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 622 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 388 göst.
0 oy
16 cevap 3,176 göst.
0 oy
15 cevap 676 göst.
18 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,969 soru