0 oy
541 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (245 puan) tarafından
Kızlar normal doğum yaptım bugün dikislerimw bakayım dedim ve bide ne göreyim vajina zaten büyümüş o kadar büyük olmuş ki içerisi bile görünüyor ve sanki o vajina girişini kapatan bi et parçası var orda kırmızı bi sey et böyle duvar gibi bu nedir 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Normal düzelecek canım korkma
(119,071 puan) tarafından
Nirdee
tarafından
Erken doğum hediyesi almış kocası öyle bir post vardı sogum hediyem nasil diye
tarafından
Kankamin yorumları oku ilk yorum:)
(119,071 puan) tarafından
Dur okuyom
-Reklam-
0 oy
(13,612 puan) tarafından
Toparlanacak zamanla moralini bozma
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Toparlar daha kuzum
0 oy
(3,381 puan) tarafından
Bakma canım psikolojini bozma düzeliyor herkeste öyle bende kötü olmştm ilk baktğmda tamamen eskisi gibi olmasada düzelio bakma hiç
0 oy
(12,517 puan) tarafından
Kırk çıkıncaya kadar dikişlerde iyileşir toparlanır canım uzulme 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Ah kuzum bnm gibi olmuşsun sen ilk doğumda aynı hayatı bende yaptım dikişe bakayım derken birde ne göreyim koca bir mağara kimseye bişi de diyemedim bir daha da bakamadım.sonra bı ara bı cesaret baktım suprizzz eski haline dönmüş üzülme geçici.bi.durum,:)
(5,214 puan) tarafından
Ahahah koca bir mağara :D
(4,431 puan) tarafından
Haha vallahi öyle gibiydi kız anam beyninden aşağı kaynar su dökülmüştü resmen aklıma geldikçe hala hem irkiliyorum hemde gülesin geliyor kendime :D
tarafından
Aynı şeyi düşünmüştüm ben de :))
(4,431 puan) tarafından
Yalniz olmadığıma sevindim:)
0 oy
(279 puan) tarafından
Daha yeni doğum yapmışsın çok normal doğum o kadar mucize birşey ki şuan bebeğini düşün inan hemen toparlaniyor insan şükret canim rabbim sizi korusun gerisini zamana birak
0 oy
(7,347 puan) tarafından
ben hıc bakmadım moralımı bozmıyem dıye suan eskısı gıbı bakma hic
0 oy
tarafından
Merak.etme.canim düzeliyor hiç canını sıkma bende o.yollardan geçtim
0 oy
tarafından
İlk doğumun mu ? Ya kendine asla berbat deme. Bak bi arkadaşım normal doğum yaptı hiç genişleme olmadı hatta eskisinden güzel oldu diyodu. Ben sezeryu oldum ama bide ne göreyim benimki bile genişlemişti zamanla daraldı şuan eski haline döndü 1 2 ay baya genişti. Herkesin başına geliyor benimki genişlemedi diyen yalan söyler
0 oy
tarafından
Korkma kiz bende normal dogum yaptim ayni sekil bi baktim bidaha bakmadim o kadar kotuydu ki şuan 1 yasinda eskisi gibi bi 40 in ciksin duzelir ben depresyona girdim resmen boyle kalcak diye fln da kalmiyo yani bakma unut yoksay geccek hepsi evladinda hayirli olsun saglikla buyut
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Öyle kalmaz canım zamanla toparlar moralini bozma
0 oy
(80 puan) tarafından
 Ben kırk gün vajınaöa bakmamıştım  korkumdan ne halde diye   cocugun ordan nasıl cıktıgını görünce ne halde diye  tırsmıltım,  2. Ci dogumumda da bakmamıştım 
0 oy
tarafından
24 gün olmuş daha yeni doğum yapmışsın zamanla toparlanır 
0 oy
(875 puan) tarafından
Vallahi helal kız nasıl baktın ben korktum hiç bakmadım neyle karşılaşacağımı bilmediğim için cesaret edemedim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 104 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,748 göst.
30 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Yesim09 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 229 göst.