0 oy
1,553 göst.
Diğer kategorisinde (6,360 puan) tarafından

Benim esimin yok bilse kiyameti koparir o olmadigi zamanlar giriyorum -.- bi ara bip kullanmaya basladm onda kiyamet koptu neymis o kullanmiyomus benimde kullanmamam gerekiyormus 

50 Cevaplar

+1 oy
(145 puan) tarafından

Var kuzum. Hatta surekli bi bakim hamiş kankalarım napiyo falan diyorum guluyo. Seninki niye kiziyoki hep kadin burasi sonucta :/

(145 puan) tarafından
O konuda benimkide oyle canim ya erkeklerde bi guven sorunu var sacmasapan :) ben fazla takmiyorum
tarafından
Benimde esim online olan seylere girmeme kızar bi tek vatsapa karismaz bunada yorum falan yazmama kızıyor bende bazen yaziyorum ama haberi yok zaten hic bu uygulamaya girmez bide ben gizli bi yere koymusum coluk çocuk ellemesin diye
(17 puan) tarafından
Benim eşimde aynı sizin eşiniz gibi kankaların la konusuyormusun diyor
(337 puan) tarafından
Aynı durum esimde de var benim hanım kankalariyla konuşuyor yine diyor
(17 puan) tarafından
Daha yeni geldi işten tabi ben elimde telefon  benim hatun yine kankalarıyla konuşuyor diyor gülmekten yıkıldım
-Reklam-
+1 oy
(454 puan) tarafından

Evet var ama boyle aktif oldugumu bilmiyor:) 

(6,360 puan) tarafından
Bilse sorun cikartir mi peki :D
(454 puan) tarafından
Yok heralde mesela birden hamileler hakkinda sorunlardan bahs ediyorum ..oda teselli etseydin diyor ..ama yinede cekiniyorum :)
+1 oy
(2,849 puan) tarafından

Benimde eşimin haberi yok bilse var ya mahveder beni :) uygulamayı biliyo ama böle yorum falan yapıldığını bilmio 

(6,360 puan) tarafından
Aynen benimki de oyle soru cevap kismini bilmiyo :D neyse yalniz degilmisim :)
(2,849 puan) tarafından
Herşeye karismasin lar boşver :)
tarafından
Yalniz diyilsiniz kizlar:)) benimki de uygulamayi biliyot ama yorum yapmami bilmiyor. Yutupa falan da izin vermiyor yorum yapim anca kenarda n izle diyor:)))
(118 puan) tarafından
Bende sızdennnnn
+1 oy
tarafından

Biliyor ama hiçte hoşnut değil telefonu bi bırak diyor kandırmak için kendi internetimi açıyorum susuyor :D 

(6,360 puan) tarafından
Ay hic gulecegim yoktu :D guzel kandiriyomussun :D benimki de sevmiyo boyle seyleri peki sosyal medya kullaniyomusunuz esinle ?
tarafından
Eşimin face instagram var benim birtek face :D bir de whatsapp sosyal medya sayılıyorsa o :D
(6,360 puan) tarafından
Bende o da yok bi whatsapp esim facebook instagram kullaniyo isi geregi ama şifreleri bende var
+1 oy
tarafından

Esinde kullansin madem gebelik programi :)) kiskanmasn. Benimki biliyo bi ara admin editörlük icin mail atmıştı o okumustu. O günden beri telefonu elime ne zaman alsam editör diye sesleniyo bana dalga geciyo:))

(6,360 puan) tarafından
Ayy bilse yabancilar var boyle konusabiliyorum o kullansada izin vermezz ortak hesap kullanalm desemde istemezz :D senin esin iyiymis vallahi sanslisin
+1 oy
(606 puan) tarafından

Benimde biliyor ama detayli bilmiyor,))bi ara yaziyordum yorum olarak tam elime bakacakti birakmadim hepsi hamile kadinlar hakkin yok bakmaya dedim bisey demedi anladiysada bisey demedi;))

+1 oy
(1,886 puan) tarafından

Benim eşimin haberi var sadece hamilelr kullndğnı biliyo yoksa hayatta izin vermez bir tane bilem sosyal medya hesabım yok:(

+1 oy
tarafından

bilmez mi :) kime ne yetistirion dio :) 

+1 oy
(280 puan) tarafından

Kız benim ki biliyor ama sohbet bölümü olduğunu bilmiyor ona rağmen kıyameti kopardı sil kullanma diyor anlamadım niye burda hepimiz aynıyız niye kıskanıyorlar 

+1 oy
(55 puan) tarafından

Benim kinin haberi var bazen der doğurdun artik sil uygulamayı gerek kalmadi diyo bnde bebek bakım bölümü var dedim bişey demedi normalde sosyal medya ya çok karşı biri de buna bişey demiyor soru cevap bölümü var olduğunu biliyor da:))

0 oy
tarafından

benim esimde biliyo ama boyle msj atıldığını blmiyo herseyide bilmesin aman kötü bsey yapmiyoruz sonucta:)))

(2,849 puan) tarafından
Ayenn öyle bilmediklerimizı öğreniyoruz herşeyi bilmesine gerek yok
tarafından
aynen oyle belkide oda benden gzliyodur biseyler ahahahaha Allah korusun ama
(6,360 puan) tarafından
Onlar bizden gizlese bizde kiyameti koparirz amaaa :D
tarafından
ben boyle masum bsey için ugrasmam ya erkekler masumluktan uzak ama:)))
(6,360 puan) tarafından
Aynen oyle vallahi
0 oy
tarafından

Evet var hicde bsibdemiyo. Telefna kitlendm mi gne sayfadasn belli diyo. Hatta annem bile alisti bliyo :D kardeslerm gormcem goruyolr soruyolr soyluyorm :) ama esim hic grip bakim demez :) sennki neden kizarki :/

(6,360 puan) tarafından
Herkes yabanci ya birde mesajlasma sohbet falan var ondan
tarafından
Amaaan nolck.ki. bi mahalleden bi mahalleye gdncede bi suru yabanci geliyo evimize :):) alisana kad ar
(6,360 puan) tarafından
Ohoo benimki ben nereye gitsem benimle bi yere gitsem sagolsun oraya kadar birakir beni -.- nöbetcim sanki
tarafından
:D :):):) olsun ya :)
0 oy
(929 puan) tarafından

Var canım bişey demiyo yani arada erkek falan çıktığını bilse büyük ihtimalle kızar ama diyorum yoo giremez hep kız kızayız burda :D sosyal medya kullanmıyoruz bi whatsapımız var diyorum sen Sahibinden.com a girip arabaya bakıyosun ya aynı şey ozaman sende giremezsin taman diyo :) 

(6,360 puan) tarafından
Benimki de sahibindene falan giriyo ben oyle desem ne alaka ayni sey mi diycek
(929 puan) tarafından
E aynı şey letgoda falan onlarada meaaj atıyolar satılıkmı ne kadar falan diye :D bizde burda yardım ediyoruz birbirimize sonuçta
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Benımkininde var haberi hatta internetim bitiyo arada onun tele indirdim onunkinden giriyorum ama o kullanmayı bilmiyo girmezde hiç işi yoğun bayağı :) 
(6,360 puan) tarafından
Ohh ne guzel vallahi
0 oy
tarafından

:)))))  şuan haberi yok.

(6,360 puan) tarafından
Olacak mi pekiii :D
tarafından
Supriiiiiiz :))) valla bilmiyorum modern bir eşim var ama bisey demez heralde banane der :)))
0 oy
(90 puan) tarafından

Benim var valla ben ona çok karisiyorum o bana pek karismaz :D

(6,360 puan) tarafından
Ayy ne guzellll :) bizde esit ikimizde karisiriz
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Haberi var ama esm gelince teli birakiyorm.  Telefnla cok oynuosun vay iste benle ilgilen ben eve gelince telefonu birak aksama kadr tel elinde zaten. Sanki evde kamera var aksama kadr naptgimi bilior oysaki bazende elime alamiorm :))) 

(6,360 puan) tarafından
Desene sende aksama kadar ne yaptığımı  nerden bilecen diye :D elime almiyorm telefonu de
(2,351 puan) tarafından
Inanmior :)))  keyfi bilir ya bnde birakiorm zaten o gelincr napim uygulama icn tartidamam hic. :) napiosan yapta bn yokken yap dior ;)
0 oy
(96 puan) tarafından

var bnmkinin ama bu kadar aktif oldugumu bilmiyo kötü bişeyde yapmıyoruz sonucda 

(6,360 puan) tarafından
Tabii ki de kotu bisey yapmiyoruz gel de anlat iste
(96 puan) tarafından
aynn anlamak istemiyorlar  başkalarrı gibi ıstegram facebook tıvıtır hic bişey kullanmıyorum bile bide kullansak artık
0 oy
(382 puan) tarafından

Biliyo hatta bı sorun olunca sor ordaki kızlara diyo bilen vardır diye ama bazen de kötü bişi olunca üzülüyorum diye silicem o uygulamayı ne biliyorlar ki onlar diyo:D:D diyorum biri bişi sormuş ona cevap veriyorum hiç bişi demiyo 

(6,360 puan) tarafından
Sanslisin canim ne guzel
(382 puan) tarafından
Çok şükür canım benim darısı başıniza insAllah
0 oy
(261 puan) tarafından

Kullandigimdan haberi var bebeği takip ettiğimden annelerin sorularını okuduğumdan ama üye olduğumu bilmiyo :

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,887 göst.
0 oy
0 cevap 51 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
62 cevap 731 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,228 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Seker bal (65 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...