0 oy
1,552 göst.
Diğer kategorisinde (6,360 puan) tarafından

Benim esimin yok bilse kiyameti koparir o olmadigi zamanlar giriyorum -.- bi ara bip kullanmaya basladm onda kiyamet koptu neymis o kullanmiyomus benimde kullanmamam gerekiyormus 

50 Cevaplar

0 oy
tarafından

haberi var yaninda yazdigimda oluyor

-Reklam-
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Benim eşim biliyo uygulamanin herseyini biliyo ilginc seylerde okuyorum bazen ona :)) aksamlari elimde tel yazarken yine kime yaziyosun der güler hic sıkıntı yapmaz öyle seyleri :))

0 oy
(446 puan) tarafından

Biliyor canım öyle ufak tefek şeyler sorun yapmaz. :))) 

0 oy
(443 puan) tarafından

Bilio ama cok girmemi istemio bazen anlatiom bi kadinin kocasi aldatiyomus falan diye oda orda okuyosun sonra bnden supheleniosun girme diyo :) 

0 oy
tarafından

Biliyor valla hatta bazen soruları ona okuyorum sizin işiniz gücünüz yok mu diyo niye kızsın ki yani ha facebook kullanmışım ha bu uygulamayı karışmaz 

0 oy
tarafından

Biliyor ve silmek için uğraşıyor elimden düşmüyor diye.

0 oy
(1,048 puan) tarafından

E bu programı öğrenince ne diyecek :D Ben kullanmıyorum zende kullanma mı diyecek :D Eşim dd seviyor burayı :D dedikodu soruyor bazen 

0 oy
tarafından

Sosyal medya kullanmiyoruz ikimizde o yuzden burda kafa dagitmama bisi demiyo hem hamileligin basindan beri bilgi alisverisi yaptgim biyer oldugu icin ister istemez biliyo :) erkek falanda vardir orda guven olmaz dedi de bende bebislerden hamilelikten shbet ediyoruz varsa onlarin terviyesizligi hemen anlasiliyo zatn atiyolar dedm tamam dedi :)

tarafından
Evet kndini belli edenlee oldu atildi acikca soyleyen oldu :D manyak dolu
tarafından
Benimki bir kere sordu orda erkeklerde varmi? Bende dedim heee erkeklerde hamile olir ya giriyorlar o yuzden:)) hicbisey demedi. Daha demedimki sapik falan oliyor arada:D
tarafından
Desen nolurdu kiyameeeet :D
tarafından
Hele bana yorum yapma filan söylemiş tabi bu tarafdan hic haberi yok:)) yalnizca hamile soru sohbeti biliyor:D
tarafından
Ben gizli hicbisi yapmam ya zorla ikna etmeye calisirm olmazsa da yapmam :)
0 oy
tarafından

Kullandığımdan haberi var hatta doğurdun hala vazgeçemedin diyip duruyo ama hesabımın olduğunu bilmiyor tabi :)) 

0 oy
tarafından

Valla benimkide biseyler biliyo ama nasıl bisey biliyo bilmiyorum ;)) tlf hiç eline almaz ama ben eşim işten gelir tlf alırım yetiş yetiş geç kaldın diyo;) yok diyom int açım dedim halbuki tlf bakıyorum ne var ne yok diye esimede güvenim sonsuz bazen diyorum niye hiç tlf eline almıyorsun bak ben hmn alıyorum deli diyo kendimden çok sana güveniyorum bilsede kizmaz bence 

0 oy
(590 puan) tarafından

Biliyo valla herkesden haberi var soruyor  napıyorlar falan diye ahahayy

0 oy
tarafından

4 ay once dogum yaptim birakamiyorum Ikimiz de sosyal medya kullanmiyoruz bilsede karışmaz zaten o ne yaptı bu ne yaptı diye ama daha uygulamanın yüzünü görmemiş )

0 oy
(415 puan) tarafından

Aboww benım eşim de kızıyor malesef bn yorumları okuyrm kızımın gununu sayıyorm kmseye karsmıyrm dıyorm burdakı ınsanlarn eşlerı nasıl izin verıyor anlamıyrm dıyor sende sileceksin gormeyecem dıyor he he tmm dıyorm unutuyor aklına gelmiyor :)) 

0 oy
(4,666 puan) tarafından

Biliyo canim bnm esim sosyal medya kullanmami istemiyor ikimizde kullanmiyoruz bu programa karsmiyo

0 oy
(2,044 puan) tarafından

Benim telim bozulduğu için onun teline yükledim ordan giriyorum neden sorun yapsın ki baya aktif olduğumuda biliyor cunki telefonu hep bnde :D

0 oy
(190 puan) tarafından

Evet haberi var canım:)

0 oy
(1,146 puan) tarafından

Bana da kızdı napiyon niye gülüyorsun falan hiç bayanlar bişeyler yazıyor öyle hamilelikle ilgili dedim birden aldı elimden birde resim koymuş suna bak nerden biliyon  erkek olmadığıni girme dedi anlattım herkes hamile falan bebkle ilgili şeyler falan sustu ama kaslarini çattı  kızdı çok açıkçası =)

0 oy
(9 puan) tarafından

Uygulamadan haberi var ama sohbet bölümünden haberi yok bende hiç çaktırmıyorum o da detayına girmiyo öğrenirse kızar mı kızmaz mi onuda bilemiyorum aman napalimm yaniiiiii:))))

0 oy
(218 puan) tarafından

Programdan haberi var ama soru cevap kısmını bilmiyor bilse kızar ne bilion orda erkek olmadını die siler kulandırmaz 

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Uygulamadan  haberi var ama sohbet bölümünden yok. Olsa da bir şey demez gibime geliyo ona değmeyen yılan bin yaşasın.. Saatlerce telefonu bırakmasam ne yapıyosun kaç saattir demez işine gelir onu telefonuyla baş başa bırakıyorum diye :/ ama ben pek sevmiyorum telefonla uğraşmayı arada buraya giriyorum arada whatsapp o kadar sosyal medya hesabım da yok zaten..

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,869 göst.
0 oy
0 cevap 51 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
62 cevap 730 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,224 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Seker bal (65 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,051 cevap

34,507 kullanıcı

...