0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (376 puan) tarafından
mrb hanimlar 10 günlük  doğum yaptim ve 1.5 yaşinda kizim var şuan kardeşim yanimda sadece kuçua bakiyorum ama o gidince çok korkiyorum nasill yapacam ne tur zoruluklari var ikisi birlikte ağliyorse nasil yapacam bir kaç gun sonra gaz problemi falanda çikar ne yapacam lütfen yardim edermsiniz tecrubeli anneler?

5 Cevaplar

0 oy
(291 puan) tarafından
Gitmesin kardeşin kalsın canım biraz daha annen falan kalsın. Yok mu yardımcı olcak biri ilk zamanlar zorlancan tabiki ama alışırsın sonra Allah kolaylık versin 
(376 puan) tarafından
canim ben başka şeherdayim şuan lendş evşmdayim ama annemlerde gedecem yaklaşik 20 gün ordada kalacam yani 1 ay olavak ondan sonra zorluk öekermiyşm eşim  yardim ediyor ama haftada  2 gün gece gündüz evde değil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım eşin yardımcı olmaz mı akşamları bi nebze olsa büyüğüyle ilgilensin sende küçüğünü uyuttuktan sonra uyursun dinlenirsin kaynanan annen falan yokmu
(376 puan) tarafından
çok tşk edarim valla yardim ediyor ** 2 gğn gece gündğz evde değil iş gereği
tarafından
Hmm anladım canım Allah yardımcın olsun
0 oy
(242 puan) tarafından

Ben yaşadım inşallah alisirsiniz 

Bir tarifi var mıdır bilmem alışmak lazım
Ben yapı olarakta sakın biriyim çok şükür idare etmeye çalışıyorum 
(376 puan) tarafından
kaç yaşindalar şuan canim ne tur zorluklari var gecemi yoksa gğndğzmu daha zor
(242 puan) tarafından
Benim biraz farklı:) şöyle ki
34 aylık 19 aylık 8 aylık:)
En küçük özel cocuk
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun .. öncelikle sürekli  sevdirmeye çalış kardeşim falan de .fazka ilgi gösterme bebeğe oda üzülmesin kiskanmasn zor yani .. ama tek bırakma çocuktur herşey olabilir yani 
0 oy
(374 puan) tarafından
Eşim yardımcı olmuştu. Gündüzleri sıkıntı olmuyordu çok. Ama akşamları küçüğün gaz sancısı tutuyordu. Büyüğe o bakiyordu veya tam tersi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 141 göst.
0 oy
2 cevap 89 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde Prenseskizannesi (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde yagmurhawa (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 216 göst.

377,289 soru

11,290,842 cevap

34,706 kullanıcı

...