+1 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ya 3 gündür midem ağrıyor ve bulanıyor en ufak bi yudum su içsem daha mideme gitmeden ağrıyor böyle olan varmı acaba ya 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Mide ağrısına soğuk süt iyi geliyor yudum yudum birde sen doktora mide ilacı yazdır 
tarafından
Doktora gitcem de  canım hiç böylr bişey yiyince agrımazdı midem 3 gündür böyle bide bulanıyor istifar etsem rahatlayscak gibiyim ama edemiyorum da
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Soğan sarımsak biber yeme bir süre canım. Yemeklerde acı biber kullanma. Geçmiş olsun
tarafından
Teşekkür ederim canım deniycem
0 oy
(1,995 puan) tarafından
bir haftayı geçti ne yesem anında wc koşuyorum midem ağrıo 

eşimde aynı 

tatile gitmiştik sanırım salgın var yine .. Korunun valla 

ilaç hap ne içtiysek işe yramadı
tarafından
Hadi ya mafediyo insanı ya istifar etsem rahatlayscak gibiyim ama edemiyorum da
(1,995 puan) tarafından
hamile olma kız
tarafından
Yok canım degilim :)
0 oy
(363 puan) tarafından
Helikobakt3ru olabilir derim
tarafından
One canım bakıyorum hemen netten inşallh bişey çıkmaz randevu aldım bakalım
0 oy
(4,426 puan) tarafından
3 gündür bende aynıyım ağrı bulantı ishal mahvetti beni birden bir şancı giriyor sırtımdan aşağı buz gibi ter akıyo bir titreme tutuyor yerlerde yuvarlaniyorum resmen
tarafından
Geçmiş olsun ya ishal dim bende şimdi kabızlık başladı biyoda
(4,426 puan) tarafından
Kabız değilsindir canım artık çıkartacak bir şey kalmıyor insanin bağırsağın da bir iki güne düzelir o inşallah sana da çok geçmiş olsun zencefil demle de iç bana da annem alıp getirmiş sağ olsun daha elim değmedi yapmaya da akşama yapıp içecem bende inşallah
0 oy
tarafından
Ay 4 gündür bende ne yesem migden agrıyor bugün kusmaya başladım kusarken kan geldi eşimi beklşyorum işten cıkıp gelicek hastaneye gitcez :(
tarafından
Geçmiş olsun kuzum inşallh bişey çıkmaz
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bende öyleydim safraymış mide sanıyodum omuzlarım sırtım ağrıyodu ama felaket bi ağrıydı istifra edince daha çok ağrıyodu geçmiş olsun
tarafından
Geçmiş olsun bazen yanlarım sırtım agrıyo bi agrı geliyo ama sonra gidiyo  ishaldim dün mesala şimdide kabız oldum midem agrıyınca kıvranıom resmen  istifar edemiyorum afedersin ögürüyorum  ögürdükçe yan kemiklerim felaket agrıyo
(1,750 puan) tarafından
Ablamda aynıymış kuzum mide ağrısı varmış midesi rahatsız zaten ishal ağrı diıodu
tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim herkese bi an önce şifa versin bitmedi şu salgınlar  ne çin miş arkadaş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
22 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _busra_0743_ (465 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 507 göst.
3 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...