0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (1,554 puan) tarafından
Kızlar ya mont filan almaya başladınız mı lc den kupon vardı bende mont aldım bebeğime ama üç dört yaş bitmişti 24 36 aldım inşallah küçük gelmez bebeğim bir buçuk yaşında on kg başka model de beden vardı ama dört yüz beş yüz daha alınacaklar var o yüzden uygun neyse onu aldık

17 Cevaplar

0 oy
(1,270 puan) tarafından

:angel: başlığı okudum farklı şeyler düşündüm farklı bir soru ile karşılaştım o yüzden ufaktan kaçıyorum yorum yaptım post üste çıksın diye :D

(2,725 puan) tarafından
Bende domates biber sanarak girdim :D
(1,270 puan) tarafından
Bende bende
(7,035 puan) tarafından
Bende o kafiledenim cnm :D
tarafından
Bende oyleyım :D
(675 puan) tarafından
Aynn valla bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mart'ta 1 yaşına girecek biz daha almadık alsak mi acaba ya,ama evden de çıkmıyoruz 
tarafından
Çocuk evde ne giycek kiz
tarafından
Kız ben kıyafetlerini hep 1 yaş 2 yaş aldım hatta 3 yaş olan bile var ama mont almadım,mont gerekli mi diyorum.
Bide bizim ev aşırı sıcak oluyo ben tişörtle geziyorum düşün
tarafından
Hicmi bir yere cikmicaksin☹️
tarafından
Ya ben kışın evde oturmayı daha çok seviyorum ,gidersek AVM ye gidiyoruz ,zaten geçen sene doğum oldu o yüzden hiç çıkmadık evden,sadece hastaneye gittik,onda da tulum falan giydirdim kışlık (çok tatlı olmuştu hemşireler doktorlar hastalar nasıl seviyodu:)) kışlık kıyafet var da kışlık mont yok işte,neyse Trendyol dan bi bakiyim :)
tarafından
Kalın giydirdikden sonra monta gerek varmı bende geçen sene almadım oğlum şuan 10 aylık bu sene mecbur Alican babasının yanına giderken falan giydiririm
0 oy
tarafından
Menemenli sanan ben ☹️ açım 
(1,554 puan) tarafından
Bende açım bi kahvaltı hazırlayan olsa keşke
tarafından
Kalk kız bize menemen yap
(1,554 puan) tarafından
Olur can buyur gel
0 oy
tarafından
Ayyy geçen bizim burda hakmarda 7 liraya bir ton kıyafet dokmusler şans eseri kayanna görmüş 3-4 tane alt almış 2 tane üst almış gecen seneden mevlutte çok getirdiler var birde 4-5 parçada alırım yeter
(1,554 puan) tarafından
Ayy ne şanslısın canım benim kaynana ne sorar ihtiyaç var mı ne dert eder
0 oy
(966 puan) tarafından
Kısa hazırlığı kıyafet konusunda bn geçen Subat Mart ayında yaptım.o yüzden şuan birşey yapmaya gerek yok.
0 oy
tarafından
Hiç birşey almadım henüz 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Suan aslinda yazlik almak zamani sezon sonu indirimi var. Ama.  Heosi buradadan montunu aldim ben dışarı cikarken giydirmelik bir iki tane alirim diyirum cogunluj evde oluyoruz ev içi de var kiyafeti
0 oy
tarafından
Ben kışlık diyince domates biberi soracaksın sandım benim bebiş daha karnımda seneye bu zamanlarda düşünürüm artık bende 
0 oy
tarafından
Daha almadım bişey kızıma şimdilik bebek alışverişi ile ilgileniyorum kış gelince alırım fıstığıma 
0 oy
tarafından
LCW bedenleri bana küçük geliyor ya keşke büyük alsaydın :( 
(1,554 puan) tarafından
Artık olmazsa değişim yaparım ya
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Bence rahat olur lcw kalıpları geniş çünkü bir kıs giyebiliyor zaten bebekler bir sonraki sene baya büyümüş oluyorlar.
(1,554 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
tarafından
Geçen yıl lcwdan kuponla ve indirimle bir sürü büyük beden aldım oğlum için. İyi ki öyle yapmışım her şeyin fiyatı uçtu şimdi olsa yarısını zor alırım. İki tane de e bebekten mont almıştım onlar bile iki katına çıkmış. Ben her yıl mont alma taraftarı değilim zaten kalıplar küçük en az iki beden büyük alıyorum ki diğer kışta giysin. Küçücük şeyler dünyanın parası zaten. 
(1,554 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Yazın başında indirimlerden halletmistim bile dün de şişme yelek tarzı aldım bitane bir kaç eksiği hariç çoğu şeyi var
0 oy
tarafından
LC nin kalıpları büyük canım merak etme
(1,554 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(161 puan) tarafından
Lcw nin kalıpları geniş oluyo sorun yaşamazsın bence 
(1,554 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Geçen ay komple aldım mont da almıştım iade ettim çok kötüydü. Bir mont ile bot kaldı. 
0 oy
(9,643 puan) tarafından
Ben yaz başında almıştım oğluma biraz kışlık kıyafet 6 7 parça bir kez daha öyle toplu alışveriş yaparım yeter mont u da teyzemin eşi almış lcw dan .

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 462 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (11,969 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 318 göst.
30 Temmuz 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Denizela (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 357 göst.
16 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Merirem (2,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 575 göst.
22 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Merve33soyturk (191 puan) tarafından soruldu

397,039 soru

11,875,393 cevap

35,990 kullanıcı

...