0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (156 puan) tarafından
Kızlar ailem 2 saatlik mesafesi var hamileyim 36 5 günlük sezaryan olucam haftaya pazar gün verdi doktorum annemler gelicek ti esim boya yapmadı diye gelmedi çalışıyor izin alıp gelip yardım edicek ti eşime kızdım param yok alamadım para dedi neyse ağlaya ağlaya oturdum sonra bu cumartesi arkadaşı gelicekmis kesin konuşmuş boyamaya 37 haftalık hamile oluyorm annem 2 hafta üst üste izin alıp bana yardıma gelicek ama eşimin tarafı hiç arayıp sormaz Bi şeye ihtiyacın varmı diye 34 haftada 1 hafta boyunca hastaneye gidip geldik bebeğe ciğer geliştirici vurdu doktor 3 buçuk yaşında oğlum var gelip yemek yapmaya fırsatım bile olmadı esim dsardan getirdi ama Bn her seferinde onlara giderim yardım ederim kaynanama giderim bulaşık makinesi olduğu halde elde yıkarım koyma makineye der hiç mi insan acımaz Bi arayıp deseler Bi şeye ihtiyacın var mı diye yüzlerine vursammmi yoksa eşime mi desem ailen hayırdır yalandan da olsa bir arar sorar diye ne desem çok kızgınım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Genelde es ailesi birşey yapmıyor maalesef 
-Reklam-
0 oy
tarafından
kendi kaynanami okudum sanki makinasi oldugu halde oda koydurtmaz makinaya
(156 puan) tarafından
Yok cnm geçen görümcem annesine iş yapmaya gitmiş benden başkasi yapmaz zaten diyo çok zoruma gitti gerçekten evde iş yapiyorm ağlaya ağlaya oğlum var yatamiyorm bide benden iş bekliyor
0 oy
(156 puan) tarafından
Bide geçen gün tansiyonum 16 9 150 kalp atışı çıktı eczaneci hemen hastaneye dedi aradım görümcemi dedim abla böyle böyle hastaneye gitmem lazım sen abartıyorsunna getirdi sonra komşumu aradım limon istemek için 3 tane çocuğu olduğu halde bırakıp annesine geldi ve hepsi yeni sünnet oldugu halde 3 saat hastane kapısında oğluma baktı lafa gelince oğluma bakmışlar oluyor 
0 oy
tarafından
Haklısın canım özellikle böyle zamanlarda insan aranıp hatirlanmak istiyor. Ama boşver be onlar olmasa da sen ayaktayım. Rabbim kimseye muhtaç etmesin 
(156 puan) tarafından
Devlete gittim sancim var Altan baktı serum falan verdiler beni Doğum haneye götürdüler üstüme örtü vermediler Bnde iştedim bağırdı çağırdı doktor açılman olsa ikide bir senimi bekliycez üstünü çıkarmanı falan dedi nstye altım çıplak bağlıyım 3 stajyer 1 uzman doktor bide kadın doktor var Bnde bağırması dan rahatsız olup imza atıp çıktım doktor bana olur geberirsin gelme dedi ağlaya ağlaya çıktım esim direk özle götürdü baktı ciğer geliştirici vurdu doktor kaynanam niye para veriyorsun özele dedi Bnde cocygumdn önemli değil dedim eşinin parası varki götürüyor yoksa zaten devlette yapardım ama bana ol ***** diyorlar dedim
tarafından
Dengesizler ya burda işte suç eşinin benimde öyle oldu kuşum yatış verdiler kalp atışları yüksek olduğu halde ertesi gün saldılar haftam yüksekti diye eşim özele gidelim sezaryen ol dedi. Neyse biz özel deki doktorumuza gittik nst ye bağladı falan durumu görünce yarın sabah alalım bebeği riske etmeyelim dedi. Hemen kaynanamgil devlete götürelim alırlar dediler. Eşim hayır ben özelde yaptırcam doğumu. Param var kimseden istemiyorum dedi. Susturdu hepsini. Allah razı olsun çok ta iyi yapmış. Devlette bazı şeyler gerçekten zor canım. Sakın onların sözüne bakıp kendini sıkma bebeğine odaklan. O gelince herşey bambaşka olacak ☺️☺️☺️
(156 puan) tarafından
Eşime dedim anlattım o hemen ertesi gün özele götürdü ben orda doğum yaptırıcam dedi hatta şakayla parasını verip bugün dogirtcam diyodu sancim çok çıkıyor diye çocuklar olunca esim onları dinlemiyor ama sürekli bnm abartılmış dediklerini söylemeleri sinirimi bozuyor
tarafından
Boşver takma sen onlar konuşsun dursun
(156 puan) tarafından
Takmıyorum artık cnm kendi işimi yapiyirum kafam rahat
0 oy
(987 puan) tarafından

Eşine şöyle tâbi.kaynanlarlada araya mesafe koyy.bazilari zorunda değiller diyecek ama .insan zor zamaninda çok ister birinin desteğini.

Bir aramaları bile yetiyor bazen.boyle günlerde olmayacaklarsa.iyi gundede olmasınlar bir zahmet..
(987 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım.srni çok iyi anlıyorum.bnde doğu yakın aynı şeyleri yaşadım.insallh birn önce düzene girer.
(156 puan) tarafından
Sanmıyorum arama mesefe koyucam artık
tarafından
Annen doğuma gelecekmiş zaten, temizlik için izin almasa, yardıma gelebilecek bir arkadaşın, komşun, kuzenin filan yok mu temizlik için. Ya da uygun fiyatlı gelen bir gündelikçi varsa, tek seferlik almak daha iyi olur.
(156 puan) tarafından
Esimin işleri çok kötü işini devretmek için uğraşiyor o yüzden 500 tl evi temizlemek istemiyorm kendim yapiyorm iş yapmak çok kolay 2 odam kaldı oda boyancak diye oğlum duvarları çizdi sildim alıcıları çıktı ev sahibimiz gelebilir yurt dışından o yüzden boyatmamiz lazım ev dublex ama biz alt kismi kullanıyoruz ev sahibi üste yilda 15 gün gelir gider evi pis görürse laf eder o yüzden boya yapmam lazım
(156 puan) tarafından
Bide yağmur yagdikca mutfaga şu akıyor sarardı hep o yüzden mecbur boya yapicaz
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Eşimle aram bozulsun doğuma yakın kavga edelim diyosan eşine şikayet et ailesini. Eminim oda görüyodur ama adamın ne suçu var yani byle şeyler için ben doğru bulmuyorum eşe trip atmayı. Sende gidince yapmasaydın amkinrye atsaydın atma mı diyo o zman buyur sen yıka deseydin sen canım tatlı demezsrn kimse de seni düşünmez valla. Elin varsa başını kaşicaksın bu zamanda kimseye medet ummicaksın.
(1,244 puan) tarafından
Söylesen bile olan size olur huzurunu bozma bence boşuna olan olmuş bitmiş sende kendnden başkasına gvenme nolursa olsun bi şekilde bak başının çaresine canım. Az beklenti çok huzur
(156 puan) tarafından
Cnm bisey beklemiyorum sadece sürekli eşime bizde hamileydik erken doğum riskim iz olmadı Büşra pimpirikli falan diyorlar ama tansiyonum yüksek hastaneye gittim kalp atışı düzensiz di strese girmişti eşime bu şekilde dedikleri için esim bnm abartılmış gibi gösteriyor benim oğlumda tansiyon sıkıntım yoktu bunda oldu Bnde sasrdim sürekli tansiyon takibi yapiyorm gerçekten abartan bir kişi değilim onlar eşime bu şekilde göstermeleri zoruma gideb
(1,244 puan) tarafından
Haklısın ama şuan eşine bunu desen yine sen suçlu olacaksın eşin aa haklıymışsın demicek ki sana canım.
(156 puan) tarafından
Görüyor kızıyor bazen ama sonra unutup tekrar beni onlara mahkum ediyor en basiti elbise alicam ablanlarla git gidiyorum Bi tunigw 900 TL veriyorlar bana saçma geliyor almıyorum bnaa bir elbise beğendi 1500 TL herseyiyle al bunu diyor ama bizim 1 düğüne gitmek için o kadar para veremeyiz abla diyorm Fırat kredi kartıni verdi ama bu kadar harcamak olmaz Bi çeyrek alırım diyorum o bisey olmaz Bnde en son vermem o kadar diyip bir şey almadım eşime söyledim ablan bizi batiricak diye iyi yapmışsın diyo hani aramız bozulsun diye mi o kadar para ver dediler bilmiyorm başka yerden ayakkabı şal elbiseye 400 TL verdım
(1,244 puan) tarafından
Güzel dille konuş eşinle sen bunu dedin onlar byle yaptı dersen ters teper.. ailesi olduğu için unutmuyodr ama tepki de gösteremiyodr

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 332 göst.
2 Eylül 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 349 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde asllyd (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 294 göst.
0 oy
14 cevap 477 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu