0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde (1,390 puan) tarafından

Yaş aralığı 4 yaş fln olcak tecrübeli anneler sizce iyi mi? Hani çocuğun gelişimi kıskançlık vs açısından soruyorum iyi mi derken :D

12 Cevaplar

0 oy
(9,887 puan) tarafından
Balla kac olmali bilmiyorum canim ama eltiminkilerin arasi 3.5 yas 4 e yakin. Ilki asiri sakin ilimli uyumlu bi cocuktu 2.gelince cocuk zivanadan cikti ya. Su an martta 7 yasinda olacak annesi cok cekiyor ya hepimiz cocuga yapma demekten dur demekten yoruluyoruz artik. Asiri kiskaniyo kardesini ama 2side erkek onunda cok etkisi var cok kapisiyolar
(1,390 puan) tarafından
Hımm anladım canım. Benim ilki kız ama fırlama :D hiç kız çocuğu gibi sakin uslu değil o yüzden Bi değişiklik olmaz heralde
(2,097 puan) tarafından
Bizi anlattın resmen.....
-Reklam-
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Büyük kızım 9 aylıkken ikinciye hamile kaldım şimdi büyüğü 3 yaşında küçüğü 2 yaşına girecek Çok güzel duygular biraz yorucu olsa da ;)
(1,390 puan) tarafından
Haklısın canım Allah bağışlasın :)
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Valla kac yasinda yaparsan yap cocuk kiskanacak kacari yok yani
(1,390 puan) tarafından
Doğru diyorsun ya
(2,016 puan) tarafından
Benim kizim 7 yasinda ikinci dogdu asiri kiskaniyor yapacak birsey biraz okuldayken rahat edecek onun disinda zor geciyor pespese yapanlar her yasta sikinti cekiyorlarmis ne bileyim bakma gucunu buluyorsa yap yani yas araligi normal
0 oy
(1,210 puan) tarafından
İdal bence bende kızım bir yaşına girecek o 2 yaşındayken ikincisini düşünüyorum bazen ama sonra diyorum bu dünyaya çocuk mu getirilir hep stres hep stres okul iş hayat herşey çok zor artık hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Yani bana gore iyi dgl :D
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Biran önce yap derim yaş aralığı nekdr çok olursa ilki tek kalmaya okdr alışcak 
0 oy
tarafından
Bende arasını iki yaş düşünüyorum :)
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Herkesin şartları tecrübeleri sabrı farklıdır ama asla asla ve asla diyorum kendi adıma. 3.5 yaş ara ve kardeşten sonra başkalaşım geçiren bir çocuk......
0 oy
tarafından
Arada 3 yas olunca cok kiskanclik oluyor. Ama 4 iyi buyumus oluyor baya
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Buyuk kizimla kucuk kizimin arasi 3 yas kucuk kizimla oglumun arasi da 2 yas ucu arasında da kıskançlık var ama böyle tatlı tatlı hırçınlık asabiyet yok birazda çocukların kişilikleri ile alakalı ama bende çok dikkat ediyorum her şeye attıkları adıma bile dikkat ederim asla birini diğerinden ayırmam aman o küçük anlamaz nasıl olsa demem doğru bir şekilde eğitmeye ve yönetmeye çalışıyorum bebim acımdan durum bu çocukların açısından sa hayat daha eğlenceli birlikte çok mutlular oyunlar oynayıp etkinlikler yapıyorlar sona birden bire birbirlerini dövmeye başlıyorlar hajshsjshsjshss o ona o ona derken ortalık savaş alanı sonra birden sakinliyolar ve kaldıkları yerden devam ediyorlar hzjsjsjshs aşırı eğlenceli ya cennet mahallesindekiler gibiler "))) yasasın çok çocuklu hayat "))
0 oy
tarafından
Kendine güveniyorsan yap bacım 
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Zorlanirsin bacım zorlanirsin ilgilenemedim sknti yaşarsın bı 3bucuk olsun bı dört olsun acele etme ilgilenemezsin çiş eğitimi kreş alışma süreci oda ayırma niyetine otursun 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 235 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 590 göst.
0 oy
31 cevap 811 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde leylanehir (264 puan) tarafından soruldu