+1 oy
1,279 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bugün komşumla çocukları parka çıkardık saat 5 gibi dedi ben markete bir ugricm neyse birlikte gittik zatn parkın karşısında market 

Kızı danino istedi bende yanıma para almadan ciktm normalde kartımı alırım ama ihtiyaç olmaz diye almadm.

Kızına danino aldı kraker aldı.Benim kızımda istedi daha 19 aylık ama annem diyip paramgiyla gosterdi  markette.Yanima para almadigim için hayr dedim kızıma dikkatini  dağıttım demedi ki onada alalım diye.Bende hiç birşey demedim neyse parkta kızımın gözü önünde yediriyor.Biliyorm ki yanında parası var kızım durmadı eve gidiyorm para alicm dedim.Eve gittim para aldm kızıma daninoyu aldm bana diyor ki eve gitmene gerek yoktu ben alırdım eee niye markette demedin ozaman 

Parası olmasa sorun yapmam zatn ben onun parasını geri veririrm eve geçince. Kızım istiyor karşında yiyor demiyor alalım ben eve gidip para alıp markete gidince diyor.

45 Cevaplar

0 oy
(5,342 puan) tarafından
Değil ksum disarda tanimadmg dahi olsa o hareketi yapmışsa almasam bndeki vicdan yoksunluğudr kesinlikle nnet arama mesafe koyardım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay çok ayıp etmiş resmen ayrımcılik
0 oy
(6,276 puan) tarafından
Sitenin asyasina inerken oglum biseyler istiyor walla cantanin icine biseyler daha atiyorum asyadaki cocuklarada veriyorum
0 oy
tarafından
Vicdan yok muş demek ki
0 oy
tarafından
cnm valla bizde gttk arkadssmla markete ne aldysam onun cocugunada aldim sormadan hic sonra ciktik makrkettrn yedirirken bana dediki aa keşke almsaydin benim cocuk yemezki keske bskasindan alsaydin vs vs

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 217 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,008 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir3333 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 570 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 732 göst.

397,094 soru

11,876,751 cevap

35,990 kullanıcı

...