0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (908 puan) tarafından
Hanımlar inanın ne eksik ne fazla 34+5 haftalık gebeyim dogumuma neredeyse az kaldı gebeliğin etkisi mi bilmiyorum ama 4 gece falan olucak hep rüyalarımda kötü şeyler görüyorum o kadar ağlıyorum ki rüyada inanın uykularından hıçkıra hıçkıra uyanıyorum gerçekten mesela 2 gece önce babaannemi kaybettik dün gece babamı bu gece de görümcemi kaybetmiştim çok ağlıyorum rüyalarda ya

5 Cevaplar

0 oy
(2,118 puan) tarafından
Gün içinde olumlu seylerden bahset komik ve mutlu edici seyler izle. Rüyalarını düşünüp tekrar bilinç altına yerleştirme. Hamilelikte artan kan ve hormonlar sebep oluyor. Kimseye anlatma rüyalarını. Duanı et guzel hayaller kur. Allah'ın izniyle geçer 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende bugün 35 haftalık oldum bende de uyku yok. Son zamanlarımı dinlenerek geçirmek istiyorum halbuki ama malesef bi anım bir anımla bir değil. Bende de ağlama krizleri başladı geçen gün sıcak nefes alamıyorum diye ağladım 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Son haftalar oyle gecıyo dogum stresı baslıyo canm ondan sen pozıtıf ol zorlamaz gece bende her aksam yatınca agalrdm kafamda kurardm keske ruyada görsem:)ya ölrse bişi olrsa diye Allah korusun hamılelık işte degişik yaaa ölursem bebem bensız napar diyodum eşime vasıyet bıle vermiştim:))
0 oy
tarafından
Canım ben halusilasyon bile görüyordum:)) seytan vesveseleri hep
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Ömürlerini uzatmitsin derler bizdee

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
13 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fearless (1,255 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 2,385 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 86 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu

377,190 soru

11,287,999 cevap

34,693 kullanıcı

...