0 oy
887 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
İlk defa evine gittim arkadaşlarımı çağırdım sende gel dedi neyse gittim bulaşık vs her şeyi üstüme yıktı. Diğer arkadaşları hep sen yaptın biraz bizde yardım edelim sana dediler bırakmıyor yok siz oturun o yapar diyo. Dün de yemeğe birileri gelecekmiş bana gelsene onlar gelmeden diyo yemeği vs bana yaptırmak istiyor bugünde arkadaşi gelecekmiş sende gel diyo sen 2 3 saat önceden gel diyo. Kendisi benimle yaşıt nerdeyse yaşlı falan da değil. Evine doğru düzgün hiç gitmedim o çok geldi hiç bir şeye elini atirmadim hepsi orda oturdu evin sahibi ben gibi iş yaptım bulaşık çay ikramliklarini falan. Sizce kullanılıyor muyum 

40 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Sormaya gerek yok, açıkça seni Katya ilan etmiş :)
(15 puan) tarafından
Evet farkına vardım bununla 3 gündür üst üste çağırıyor misafirlerini benide önceden çağırıyor gel diye
tarafından
Sen de bir iki sefer misafirler gelince git, onlar kalkmadan da kalk. Merak etme sonra çağırmaz zaten :)
-Reklam-
+1 oy
(1,679 puan) tarafından
Kız sen saf mısın ! O komşunun ben varyaaaa arkadaşları keyif edecek sende bulaşık yıkayacaksin öyle çağır evine bir kaç kiside çağır bütün bulaşığı ona yik sonra izle bakım herkes senin gibi mi ??? Gitme evine ki gelmesinde o ***** karı 
(15 puan) tarafından
Çocuklarım durmuyor kalkicam diyorum yok gidemezsin diyo dedim durmuyor en son beni gönderdi herkes gittikten sonra dün de çağırdı bugünde
(1,679 puan) tarafından
Gözünü sevdiğim belli ki sen çok temiz kalpli birisin vallahi keşke benim arkadaşım olsan elini soğuk suya koymam o kadar ama o pislik kadın hizmetçi etmiş seni bebeğine bile baktiracak kadar lütfen arana mesafe koyar mısın arkadaş o kadar da önemli değil çünkü ki o arkadaş değil
(15 puan) tarafından
Bir kaç defada çarşıya çıktık bir şeyler aldı poşetleri bana taşıtı ses etmedim ama sıkıldım artık kullanılmaktan insanlar bu denli kötü olmamalı o yüzden artık tahammülüm kalmamış hiç kimseye
(14,975 puan) tarafından
Mavi sana katılıyorum . Böyle insandan arkadaş olmaz. Merhaba merhaba bitti bana göre
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Fazlasıyla kullanılıyor sun işim var gelemem de
(15 puan) tarafından
Çocuğunu da bana bırakmayı teklif ediyor bazen bakmam için
(6,441 puan) tarafından
Ne kendisini ne de çocuğunu kabul etme sorumluluk almak istemiyorum de evinede gitme saygısızlık yapıyor iyi niyetini kullanıyor
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Yani kullanıyor mu diye sorman hata canım
(15 puan) tarafından
Acaba diyorum hani beni samimi bulduğu için mi çağırıyor
(12,852 puan) tarafından
Öyle olsa her şeyi birlikte yapar birlikte yer birlikte de toplarsınız
0 oy
(985 puan) tarafından
Resmen kullanıyor seni . 
(15 puan) tarafından
Farkına vardım bugün
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Çok bariz kullanılıyordu. Senin yerinde olsam tamm der misafirleri eve gidince girerim. Ay belim çok ağrıdı kalakmadim derim. Bulsaiga filan ay kızlar kusura bakmayın belim çok ağrıyor yardım edemeyecem der bı güzel oturur keyif yaparım. Sana güvenerek mi adam çağırıyor 
(15 puan) tarafından
Bugün öyle yapicam
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Bu soruyu soruyormusun gercekten bildigin hizmetci gibi kullaniyor resmen gitmicen insallah 
(15 puan) tarafından
Gidicem ama önceden değil sonradan
(7,223 puan) tarafından
Sonradan git cayi filan hazirlamis olsun git ic cayini kalk cocugum durmuyor diye
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Son satırdaki soruyu cidden soruyor musun bacım? 
(15 puan) tarafından
Gidicem ama en son ben gidicem
(6,231 puan) tarafından
Aynen en son sen git ilk sen kalk. Uyaniga bak sen. Hadi görelim seni. Sonucu bize de yaz.:)
(15 puan) tarafından
Tamam canım yazarım şimdi yine mesaj attı çık gel diyo
tarafından
Ayyy ben de merak ettim iyi dediin kız git en son ye iç kalk lütfen gelişmeleri bziimle paylaş yaa ayy çok heyecanlı dhhdh
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Buda sorumuuu Allah askinaa????

Gitme bacım gitme bozuk para gibi harcıyor   senii
(15 puan) tarafından
Daha kötüsü kaç kez çocuğunu bana bırakmak istedi dedim benim çocuklar durmuyor zaten bakamam dedim
0 oy
(9,943 puan) tarafından

Yok canim ne kullanilmasi ayip ediyorsun komsuna :D

(15 puan) tarafından
Gerçekten yapıyor gibi o gün fark ettim hiç tek çağırmaz birileri olduğu zaman sende gel diyo
(32 puan) tarafından
:))))
0 oy
(12,517 puan) tarafından
Kimse kimseye mecbur değil canım 
(15 puan) tarafından
Evet öyle gitmediğin zamanda kızıyor
(12,517 puan) tarafından
Kızsın canım git gel yapmazsın olur biter kendını kullandırtma
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Canım 2 3 saat önceden gel diyor ya hani önce tamam de sonra saatler geçince ya önemli işim çıktı önce gelemicem ama tam buluşma saatinde orada olcam de. Ve herkesin gitti saatte git. Bulaşık falan sana yikarsa işleri belim ağrıyor şu an yapmayalım sonra yaparız de

Yerinden kalkma yani güzelce ye iç sonra kimsenin gitmesini beklemeden önce sen kalk git. Bir daha da muhatap olma 
(15 puan) tarafından
Gelemiyorum dedim 100 mesaj attı bugün gel diye
(6,231 puan) tarafından
Tamam git ama geç git :)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yok canım kullanmıyor sen devam et aynen böyle ay sonuda 5500₺ Alayım dersin
(15 puan) tarafından
Kahveyi bile ben yaptım kısır kahve bulaşık vs
(7,768 puan) tarafından
Hala daha gidiyor musun bide yapma lütfen milletede parayla geliyo demiştir haberin olsn
0 oy
(76 puan) tarafından
Tabiki de kabul edilemez bir durum mesafe koy cnm kendi evi kendi işi sana mı kalmış. Yapma işim var de gelmek istemiyorum de bu kadar basit 
(15 puan) tarafından
Gitmicem gidersem de yarım saat oturup kalkicam
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Hâlâ soruyor musun kullaniliyor muyum diye . O yapmiyorsa sende yapma 
(15 puan) tarafından
Çocuklarımın uykusu geldi gidicem diyorum bırakmıyor
(3,950 puan) tarafından
Kiz otur iş yapma bırak.  Şakadan da sen beni is yapayim diye mi cagiriyon de. Hic kalkma bak bakalim bi daha cagiriyor mu
0 oy
(13,613 puan) tarafından
Viiii kendi istegimle komple her işi yaparim gittiğim yerde igrenmem ben tuvalet banyo bile yıkarım ama kullanıldığımi hissettiğim anda  suyumu bile ayağıma isterm
0 oy
(487 puan) tarafından

Gerçekten soruyormusun kullaniliyormuyum diye :ermm:

0 oy
tarafından
Baya baya seni kullanıyor mesafe koy birgun sende misafirlerin saatinde git o zmn daha seni çağırıyor mu
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Bana kaynanam bile bunu yaptiramaz gitme canım sen de zorla götürecek değil ya
0 oy
(14,975 puan) tarafından
Sorman hata. Hem de nasıl kullanılıyorsun. Bildiğin seni hizmetçi niyetine çağırıyor. Yuh dedim ona.nasil bı insanmış o. Ben olsam daha da gorusmem

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 616 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 204 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
45 cevap 1,175 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Merveem (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 522 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,716 cevap

34,755 kullanıcı

...