0 oy
986 göst.
Aile kategorisinde (788 puan) tarafından

Hanımlar az önce bir post vardı yoruma baktım herkes bebekten dolayı  ayrı yatıyor gibi sjshdj kaç kişiyiz sayımızı bilelim:D

73 Cevaplar

+2 oy
(988 puan) tarafından
Suriyeli multecisi gibiyiz biz :)) 4 kişi aynı odadayiz :) 
(788 puan) tarafından
Kız maşallah az önceki postta ayrı yatan cokdu:))
(1,381 puan) tarafından
Ahahaha bu biz ☺️ bazen yatak savaşı oluyor:))
(461 puan) tarafından
Bizde öyleyiz bebeğim beşiğinde kızım kendi odasında ama gece yarısı bizim yatakta. Eşim bazen salonda uyuyakliyor. Bazen kızım kalkıp gelince onuda alıyor ikisi kızımın odasında yatıyor. Çok degisken
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Neden ayrı yatıyorsunuz ben anlamadım yaa ben eşimin tepkisini merak etmiştim eşime sordum bebito doğunca biz ayrı mı yatacaz dedim sen anasıysan bende babasıyım niye ayrı yatıyoruz ki dedi taki bebito 1 yaşına gelene kadar bebito 1 yaşına gelsin seni yataktan kovacaz bebito ile beraber yatacaz o uyuyunca yatağa yatırıp seni alacam diyor hahaahha benimkinin planı bu
(788 puan) tarafından
Canım bazi şeyler istediğimiz gibi olmuyor bebek doğunca memeye çok düşkündü zaten onu ayrı yatirsam ben kızıminda yanında yatardim yani birsekilde ayrilacakdik biz kızımla rezil olucagimiza babası olsun:))
(11,152 puan) tarafından
Biz de çok zorlandık kucagimizda uyuyordu sürekli salliyorduk ama ayrı yatmadik canım :)
(788 puan) tarafından
Maşallah canım:))
(2,303 puan) tarafından
Haha o. Öle olmyr cnm helebi doğsun o zmn görcem sizide :)))
(11,152 puan) tarafından
Dogurdum kız ben 4 aylık oldu ilk zamanlar gazimiz çoktu kucağımızda az uyumadı ama gece hiç ayirmadik yatağı  :)
+1 oy
tarafından
5 aylık bebeğim var asla ayrı yatmadık,  bence bebek bunun bahanesi ne olursa olsun yatak ayrılmamalı bence 
(788 puan) tarafından
:)) bahane değil canım ondan önce kesinlikle ayrı yatmazdik
tarafından
Senin için demiyorum ama bana bahane gibi geliyor,  daha rahat yatabilmek için
tarafından
Kesinlikle katiliyorum
0 oy
(8,548 puan) tarafından
Asla eşimin kıçından ayrlmam 2 bebegm var  :D
(788 puan) tarafından
Canım bebek bizide ayırdı gece emdiği için eşim yanımda olunca sıkıntı oldu
(788 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(1,655 puan) tarafından
Gece eşimin uykusunda mırıldanmasina rağmen dibinden ayrılmam:))) hiç ayrı yatmadik çok şükür.
(788 puan) tarafından
İyi maşallah canım
0 oy
(7 puan) tarafından
Ben şahsen hiç ayrı yatmadim valla çocuklarımın odaları var bebeklikten öyle alıştırdım hiç yanima da almadım kalkınca gider süt verir gelirdim şimdi biri 6 yaşına girdi küçüğüm de 4 yaşına 
(788 puan) tarafından
İyi maşallah canim
0 oy
(48,481 puan) tarafından
bebek degil ama hala ayriyiz ☺️
(9,941 puan) tarafından
Kiz niyeki :))
(48,481 puan) tarafından
yazin yatak odasi cok sicak oluyo esimde oturma odasinda cami açıp önünde uyuyo. yanımıza geldiginde.kizimda oluyo sigmiyoruz gitsin diye bekliyorum bazen uyandirip gönderiyorum☺️
(788 puan) tarafından
Neden canim
(48,481 puan) tarafından
dedim ya uc kisi sigamiyoruz
0 oy
(2,170 puan) tarafından

1 yaşında kızım var, yatağa alıştırmadım hiç. Kendi odasında yatıyor zaten 4. Ayından beri. Bende kocama sarılıp yatarım. Canım kocam :D:D

(788 puan) tarafından
Rabb'im ayırmasın canım:))
0 oy
(6,714 puan) tarafından

çok küçükken birlikte yatmıyorduk. Şuan 3 yaşında yataga sıgamıyoruz mecburen ayrıyız :D park yatagı var ondada yatmıyor benim oglan illa aramızda yatacak.

(788 puan) tarafından
Aslında yatak büyük olsa sıkıntı olmuyacak:))
(6,714 puan) tarafından
aynen canım keşke büyük olsa :)
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Aramızda hiç böyle bir konu bile geçmedi  13 aylık oğlum var üç aydır odası ayrı sadece ve bana hep şunu söyledi sen annesisiysen bende babasıyım dedi ve ben ne kadar ilgileniyor bakıyorsam eşimde hep böyleydi halada aynı şimdi ikinci bebeğime hamileyim ve yine odaları ayırmıcaz böyle bişey söz konusu bile değil aramızda ne bizi gönderir ne kendi gider 
(788 puan) tarafından
En güzeli canım:))
(7,444 puan) tarafından
Hayat arkadaşı olmak bunu gerektirir :)
0 oy
(875 puan) tarafından
Oğlum saha Akadlar ortamızda meme emer bizi tekmeler yatağın en uç köşelerinde yatarız resmen ama hiç yatak ayırmadık ilk doğduğundan beriayrıca yatak ayırmak çok saçma geliyor bana sonuçta o bebek bir tek benim değil ki 
(788 puan) tarafından
Maşallah size:))
0 oy
(11,152 puan) tarafından
Hiç ayrı yatmadım herkes kendi yatağında 
(788 puan) tarafından
İyi maşallah canım:))
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Üç çocuk büyüttüm ben hic yerimi terk etmedim eşim bir kaç kez oturma odasında yattı ağzının yüzünün yerini degistirdim "))) ayrı yatmaya cesareti yok şimdi 
(788 puan) tarafından
İyi yapmışsın valla.masallah size:))
(4,426 puan) tarafından
Sağolasın canım ")
0 oy
(389 puan) tarafından
Yatakları ayırmayı doğru bulmuyorum soğukluk olur bence arada
(788 puan) tarafından
Haklısın canım çok iyi değil biliyorum:))
(25,224 puan) tarafından
O karakter meselesi oğlum 28 aylık 4 ayından beri beraber yatıyorum odası ayrılana kadar da öyle olcak. Hiçte sogukluk yok aramızda. Ayrı yatmak soguklugun bahanesi asıl:)
0 oy
(9,941 puan) tarafından
Hic ayrilmadik valla oglum 2 yasinda. 9 aylikkende odasini ayirdim. simdi 2.geliyo yine ayrilmayiz :))
(788 puan) tarafından
İyi maşallah:))
(9,941 puan) tarafından
Yani ayri yatacak ne var kiz :)
0 oy
tarafından
Kocam,ben,oğlum beraber yatıyoruz:) 
(788 puan) tarafından
Maşallah size:))
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Biz nerde yatsak o da orda olacak yok öyle ayri yatmak bazen yerde yatiyoruz kizimla garibim bizle yerlerde :))
(788 puan) tarafından
Doğru değil aslında.Rabbim hep mutlu etsin canım:))
0 oy
(3,541 puan) tarafından
Hiç ayrı yatmadık anne yani beşiğinde yattı şimdide 10 aylık 1 yaşına girince odasında yatacak inşallah 
(788 puan) tarafından
İyi maşallah canım:))
0 oy
(3,292 puan) tarafından
Aynı evde olmadığımız süre dışında asla ayrı yatmadık çok şükür ☺️
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Baya zaman oldu kızımla yatıyorum babası da onun odasında yatıyor. Ailece mutluyuz. Küçük hanım zaten duble yatağı kaplıyor ben küçücük yerde yatıyorum adamı nere sığdıralım. Bi şikayetim yok benim:) 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 351 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 300 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 417 göst.
1 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 433 göst.

377,975 soru

11,313,390 cevap

34,748 kullanıcı

...