0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Regl 5gun var hiç ağrım sizin yok normalde olması lazm test yaptım silik çıktı kan verddim çıkmadı sabah eşime dedim olmadı farklı yollar mı denesek sna mi baktirsak fln dedm küçükken havale geçirdi olur dedi hemen etkilenir kafaya takar nolck diye dedi kafaya taktım ya bişi olursa dedm olsun bale bn testle uğraşmam olmazsa hayırlısı deriz dedm her yolu olur olck oldun mu tüp tutar başka tutar fln dedm Ama ne bilim inandım hisettim sanki var diye çok güzel duygular yaşadım testi görünce şimdi kalbim öyle bı burkuk ki ilk defa yasadim bu kirginligi daha önceden herşeye bakıldı temizdi tek hormon yüksekti dusurduler ama bilmiyorum :((((((

1 cevap

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ne zman süredir olmuyor 
(8 puan) tarafından
9ay canım bı düşüğüm var çok yeniydi ilk evlenince stresli zamanlar geçirdik çok deli bı ağrıyla hastaneye gittim sım siyah geldi bide parça geldi doktorda dedi düşük bjda olmadi
(6,441 puan) tarafından
9 ay uzun bir süre değil canım kafana çok taktığın içinde oluyor ilişkide korunma birde çocuk için ilişkiye girme kafandan sil onu soğan kabuğu kaynat iç bitki çaylarına yönel küloduna mentollü mendil yada viks sür koy akıntın iltihabın varsa aksın olur Allahın izni ile
(8 puan) tarafından
Hiç korunmuyoruz vitaminler alıyoruz çocuk değilde o an birazda zevke bakıyoruz olursada güzel olur diyip yine dikkat ediyoruz  özel bölge yıkama jeli var ondan kullanıyorum belki geç dollenmede regl çok yakın ve hiç belirti yok ki normalde iki gün önce olurum ama beklicm olmazsa bidaki ay bitki çayı yada soğan kürü yaparım bide bu ay yumurtlamada hep sol kasık ağrısı çektim şimdi bişi yok bakalm hayırlısı ya sadece insan uzuluyo çevremde herkes gebe dogiruyo soriyolar uzun zaman oldu diyoz erken ama aslında istesekte olmuyorki:(
(6,441 puan) tarafından
Olur bi problem yokmuş sonuçta Allahın dediği olur doğru zamanda gelir inşallah
(8 puan) tarafından
Saolun
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 359 göst.
0 oy