0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar ben 1 ay önce bı şikayetle doktora gittim çok akıntin var deyip fitille antibiyotik verdi daha sonrasında şiddetli adet dönemi 13 gün sürdü ve 1 aydır geçmeyen kasık ve bel ağrısı peydah oldu bide sık sık tuvalete gidiyorum galiba enfeksiyon geçiriyorum yarın idrar vereceğim enfeksiyon böyle mi olur 

4 Cevaplar

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Sarı yeşil akıntı yanma en belirgin özellikleri aynı şekişde kasık ağrısı da öyle 
tarafından
Yanma bide yeşil akıntı koku yok
(2,610 puan) tarafından
Hmm bilmiyorum ki kuzum idrar yolu enfeksiyonu olabilir o zaman
tarafından
Tamam teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
İdrar yolu enfeksiyonumu vajinal enfeksiyon mu o önemli canım 
tarafından
İşte bilmiyorum içten çok akıntım varmış ama benim yeşil akıntım koku yanma yokki
tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu canım bende öldüm geçen ay bol su sayesinde düzeldim
tarafından
Kırkkilit çayı idrar yolu enfeksiyonuna iyidir. Eczaneden alıb baya zaman tükettim ben. Tabi gebelik emzirme varsa doktoruna sor
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canım ben çok sık kasık ağrısı geçirdim bir dönem . Öyle ki sağ sol tarafımda bile uhuyamıyordum. Tedaviyle bi tık hafifledi. Tam geçmeyinve tekrarlar koktum. Soğan kürü yaptım. Geçti. 
tarafından
Onu bende bu ay adet olursam denemeyi düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 132 göst.
9 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
20 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifefem58 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
2 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 329 göst.
2 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

397,025 soru

11,875,028 cevap

35,990 kullanıcı

...