0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Iyi geceler kızlar bu uygulamada en sevdiğim şey birbirimize dertlerimizi anlaytaabiliyoruz benimde maalesef sorunlarım var 35 haftalık hamileyim eşimle aramiz bi gun iyise diğer gün kötü bu sadece eşimden değil benimle de kaynaklı sonuçta hiçbir ilişkide tek tarafa sorun yüklenmesini mantıklı bulmuyorum. Evliligimkzin başında ailesi ile ilgili sorunlarda hep beni ezip gecri mantıklı oluruna gittiğim her şeyde dik başlılık yaparak beni sinir krizleri geçirtecek kadar huyumu değiştirdi bende sürekli karşı taraftaki kişilere önem veriyor beni hep ezip geçiyor düşüncesiyle hiç affedici olmadım olayları büyüttüklerini büyüttüm neyse öyle böyle 2 yil geçti şimdi kızımız olacak hala aramiz normal evliler gibi değil iyi olunca çok iyiyiz aramiz bozulunca da düşman gibiyiz birimize asla yumuşak alttan alma gibi davranıyoruz ben artık kafayı yiyecek haldeyim kendim zaten ailevi sorunlarla büyüdüm anne babam ayrı evet sag olsunlar hepsi arkamda dururlar ama ben onlarla da olmak istemiyorum bazı şeylerden dolayı çok yıprandım kızlar sürekli bebek doğunca ona kendi çocukluğumda ki gibi hayat vereceğim diye kafayı yiyeceğim ne yapsak düzelmiyor birbirimize karşı tahammülümüz kalmamış ben cok mutsuzum her gün ağlama krizleri yaşıyorum hakkınızı helal edin o kadar boşluk durumdayım ki buraya da yazmasam artık catlayacaktim :( 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşini severek mi evlendin canım ? 
(32 puan) tarafından
Evet aynı iş yerinde tanıştık 1 yıl konuştuk 1 yıl nişanlı kaldık
tarafından
Hani belki o sevgi bağını tam oturtamadın mı diye düşündüm en küçük kavgada düşman gibi oluyoruz demişsin ya. Belki de ailesiyle ilgili konularda seni hep geri püskürttüğü için içinde bir kin oluşmuştur.
(32 puan) tarafından
Bunu bende zaman zaman düşünüyorum galiba öyle oldu çünkü içimde yumuşama olmuyor artık
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Birazda hamilelik sendromu var hormanlar degisiyor öncelikler degisiyor anne oluyorsun ve bir can tasiyorsun duygusallik ve alinganligin en üst zirvesindesjn suan canim

O yuzden once bebegini düşün eşinle evlendiysen karşılıklı konusarak cogu seyi cozersiniz ama suan senin hormonlar duygusal ve herseyden nemkapabilirskn eşinle iyi olmaya bak sen iyi olursan oda olur napcan bir can vartik konusarak aciklayabilirsin ama ikinizin iyi oldugu sakin oldugu bir vakit konuşun yargilamadan konuşun  çözüm bularak konusun soyle yaparsak daha guzel olur vs.
(32 puan) tarafından
Defalarca konuştuk ertesi gün gene aynıyız şimdiden çekip gitti mesajla ayrılık kararını bildirdi bakalım bundan sonrası ne bekliyor bizi çok teşekkür ederim size de konuşmak iyi geldi
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allâh yardımcın olsun. 

Eşin daha çok anlayışlı olmalı gebelik kendi kendine çok farklı bir hal. Hormonlar, duygular... 

Keşke daha düşünceli olsalar 
(32 puan) tarafından
Keşke ama pişmanlık yok maalesef çekti gitti çok teşekkür ederim
0 oy
(472 puan) tarafından
Üzme canım kendini hamilesin onun sana yardımcı olması gerekiyor seni alttan alması gerekiyor  sonuçta hormonlar değişiyor 
(32 puan) tarafından
Dogru diyorsun inşallah o da farkına varır
(472 puan) tarafından
İns cnm
0 oy
(974 puan) tarafından
Belki de siz sürekli geçmişi ailesini açıyorsunuz kocanizda sinirleniyor hamileniz duygularınız değişkenlik gösteriyor daha olumlu olun geçmişi unutun artik olumlu ve uyumlu olmaya çalışın kocanizda çok problemli biri değilse aynı şekilde cevap verir size 
(32 puan) tarafından
Açıkçası hakkını yiyemem uyumludur ne desem o olur biraz bende de var kendimizi düzeltmemiz lazım haklısınız inşallah her şey daha iyi olur zamanla hepimiz için

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 227 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mutsuzkadin12 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 310 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 475 göst.