0 oy
480 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (738 puan) tarafından
Beşik,puset, oto koltugu,uyku seti de aldim ana kucağını biberonu kuvet ve filesini de alicam bir hafta sonra falan biberon emzikte alicam geriye kıyafetleri birakicam sadece ama eminim ki çok geçmeden onuda alırım. Cinsiyet kesinleşti bende hemen aldım dayanamadım. Bebek Arabası vs almicam?

9 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
Ya insan heves ediyor ama allahkorusn cevremdki insanlar danda gorup issitgme.gore ben braz gec alma traftrym.  Gule gule kullanin ama keske az bekleseydinz cnsyette cok degiseblyor .
(738 puan) tarafından
Valla her gittiğimde doktor kesin olarak söyledi cinsiyeti erkek dedi pipisini gösterdi kıyafetler için ayrıntılı beklerim o zaman ama diğerleri zaten hem kıza hem erkeğe gider birtek uyku setini değiştiririm o kadar
(149 puan) tarafından
Hep net soylediklwri degisiyor vlla:) gule gule kullan ozman .
-Reklam-
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Bı yönden iyi olmuş canım ileride sıkışıp zorlanmamk adına ama evet biraz erken olmuş canım tabi herkez farklı düşünüyor bu konuda bende 6. Ayimin içindeyim hala almadım birşey kayınvalidem bir iki bişey aldı 6. Ayimin bitmesini bekliyorum almak için
0 oy
tarafından

Canım keşke bu kadar erken almasaydin Allah korusun bişey filan olur yikilirsin bak bende herşeyimi aldım 25 haftalıkken başladım 30 haftada bitirdim ama ne oldu bebeğim doğdu öldü eşyalarına bakamıyorum suan:(:'(

(738 puan) tarafından
Kıyamam canım sebebi neydi kötü bir şey düşünmek istemiyorum ben inşallah öyle bir şey olmaz.
0 oy
(816 puan) tarafından
Erken almak mantikli olan ama sen biraz daha erkn almissin hani 6aylik olunca almak bana mantikli geliyor. Ha sor sen aldinmi kizim dogmasina 40gun var doktor ogunu beklemez kanala girmeye baslamis dedi ve bn bir cop alamadim. Maddiyat baya sıkstrdi evde ek is yapayim derkn dolandirildik biriktrdigimiz parada gitti simdi sknti.sitres ne yapacagimizi.sasrdik kaldik. Para biriktirelim eksikleri alalim derkn evdekinden olduk Allah bizi zorda koyan insanlari dardan cikarmasin
0 oy
tarafından

Bence iyi yapmissin bir ayda fiyatlar ikiye katlio benm 400 e aldigim oto koltugu simdi olmus 950 :O

0 oy
(128 puan) tarafından
Canim besigi annen almiyomu
(128 puan) tarafından
Benimde öyle ama yatinca karnim düz
(738 puan) tarafından
Yatınca çocuk arkaya kaçıyor :Dd
(128 puan) tarafından
Seninde düzlesiyomu yatnca
(738 puan) tarafından
Eee tabi ama sırt üstü yatma
(128 puan) tarafından
Ay beni korkuttular niye karnin yok diye :(
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Hevesin varsa al canım 19.haftada bebeğin burun aspiratörüne kadar almıştım birden alması zor oluyo ama yavas yavas iyi oluyo suan 38 +6 olduk herseyi hazır son zamanada bırakma ağırlaşcan cünkü 
(738 puan) tarafından
Ayy benimle ayni anne adayı bende altıncı aya kadar herşeyini tamamlarim hastane çantasını bile :D
(2,782 puan) tarafından
5 aylıkdı doğum cantam hazır oldunda canım :)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
7 ay sonrada alacaksin 3 ay sonra da iyi yaptin allip zaten alinacaklar bari sitresi attin uzerinden
(738 puan) tarafından
Haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 351 göst.
0 oy
15 cevap 655 göst.
5 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,765 göst.
22 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy