0 oy
712 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından

Mrb kizlar sorun yine kayinvalde kayinpeder 4 yillik evliyim eşim evine bana cok duşkundur kaynanam kayinpederim bunu resmen cekemiyorlar evmizde baraber zaman keciriyoruz hep bir bahane bulub beni dişari cagriyorlar eşimle sohbet ediyoruz cabuk gelib yanimiza oturyorlar anliyacaqniz sadece uyuyandan uyana goruyoruz bir birmizi benim anlamadiqim bu anneler neden ogullarinnu kiskaniyorlar kiskaniyorlarsa neden evlendiriyorlar ????

6 Cevaplar

0 oy
(4 puan) tarafından

Canim sen uzulme bende 1 yildiki evliyim oluyo Boyle şeyler benide rahatsiz ediyo napa bilirim sesimi cikarmiyirom sen canivi sikma

(17 puan) tarafından
Neyseki yalniz diyilmişim uzucu bir durum
(4 puan) tarafından
Evet canim sen sadece bebeyini ve kendini dusun kocan nereye giderse yaniniza gelicek,  sesini cikarrisan eyer kocan seni kotu bilecek o uzden hicbirsey soyleme canim kendive cok iyi bakmalisin bebisivede
-Reklam-
0 oy
(107 puan) tarafından

Üzülme çünkü anlatsan sende kötüsü olmaz  bişey söylesen hep sen biliyorsun olur oyuzdn anlamaya uğraşma kendini yorarsin ve üzülürsün    yorulursun anlamaya uğraşırken oyuzdn  ben 2 senelik evliyim 2 sende anladığım bu anlamaya ugrusmiyacaksin   canım uğraşma bırak bebeğini kendini düşün  insllah düzelir  insllah 

(107 puan) tarafından
Aynen öle sen gelinin öyle yapma senin çektiğini o çekmesin oda bi annenin yawrusuu    oyuzdn benm kızm var evliginde kızımda karışmacam  erkek  evladım olur sada gelinim asla karışmam torun olur torunun  bakımına yemesine içmesine  karışmiçam benden yardım isterlerse her zaman yardım ederim   bu konuda büyük yemin ettim
(17 puan) tarafından
Ne kadarda guzel soyledin canim biz boyle duşunyoruz ama ben bezen şupe duyuyorum eşim acaba bunlarin cocugumu diye
(107 puan) tarafından
İşte bize küçük derler bişey bilmiyorsunuz derler ama onlarda dağa çok herşeyi ince düşüne biliyruz
(17 puan) tarafından
Evet birde her şeyin iyisini bunlar biliyormuş gibi kouşuyorlar
(107 puan) tarafından
Evet yapcak bişey yok atsan atmasın satsan satmasin  
0 oy
(216 puan) tarafından

Takilma cnm bi sure sonra alisirlar fazla gtmemeye calis yada kocamla bsy konusuyoruz falan de anlasin yani 

(17 puan) tarafından
Yapmadimmi  saniyorsun canim  kayinpederim kendi evine girmemiş bizim evimize giriyor gelde bana hizmet et diye
(216 puan) tarafından
Allah islah etsin ne diyelim ki anlayssiz insan mi yok cnm
0 oy
tarafından

Sen azeri misin ? Bende baküde yaşıyorum benimde kaynanam öyle suyundan mi acaba bilemedim aynısını bende yaşıyorumm

tarafından
Valla bende
Oğlu bisey dese gözüme bakıyo ne dicem diye konuştuklarımızı dinleyip sonra yüze vuruyo
Ogluma iyi bak onu asla üzme ne yaparsa yapsın onun arkadasinda olucam bilmem ne deyip duruyo çok garip kadın napicam ben onunla hiç bilmiyorum Allah sanada sabır versin
(17 puan) tarafından
Benim tek anlamadiqim oglunu paylawmaq istemirse nie evlenirir bunu anlasam her weye dozerim
tarafından
Ben sordum şahsen kendisine
Oğlum benim herşeyim kıskanmam ama herseyinun dort dörtlük olmasunu isterim bikmem ne
Beni. Babam yeni öldü
Babası benim yanunda kızını opuyo filan
Anlaşsizlar demiyolar ki km uzaktan geldi kırmayalım diye
(17 puan) tarafından
Cok anlayişsiz insalar var canim hayatda ne apalim allah sabir versin bawin sagolsun
tarafından
Sağol canım Allah seninde olenlerine rahmet etsin
Üzülme sende esin ile iyi olmaya bak ağzı olan konuşuyor işte boşver
0 oy
(545 puan) tarafından

Kayinpederler gelinlerini sever derler ama bilemedim simdi evlenmeden once bi tartisma karsi karsiya kalma durumu falan yasadinizmi

0 oy
(141 puan) tarafından

Kaynananlarla aynoaynı evde mi yaşıyorsun?

(17 puan) tarafından
Ben hayir ev ayri bahce ayni
(141 puan) tarafından
Neyseki ev üstünde değilsin. Daha bi çekilmez olurdu bu durum.  Bence sen onların bu hallerini çekeceğine,onlar senin eşinle her karı kocada olan muhabbetini kabullensin. Onlar kıskanıyor diye eşinden uzak durmana hiç gerek yok canım. Alışsınlar
(17 puan) tarafından
Eşim onlari boyle gorunce istemiyorlar bir yerde olmamizi diyor ve gidyor
(141 puan) tarafından
Yanlış yapıyor. Sırf onlar kıskanıyor diye senden uzaklaşmasının kimseye bir faydası yok ki. Ve bu çözüm de değil. Aksine ikiniz de mutsuz oluyorsunuz.
(17 puan) tarafından
Zaten hep bu yuzden kavqa cikiyor oda annem babam ne yapiyim diyo ne yapacaqsin boyle yapma diyorum yine cit yok
(141 puan) tarafından
Tamam eyvallah anne babasıdır. Ama sen de onun hanımısın. Ve en çok senin hakkın var onun üzerinde." Anne babamdır. Onlara bişey diyemem" düşüncesi zaten insanı çıkmaza sokuyor. Erkekler anne babayı eleştirmeyi ya da bi yanlışları varsa söylemeyi onlara sayısızlık olarak algılıyor. Bu yüzden  bu sorunu çözemiyorsunuz canım
(17 puan) tarafından
Aynen canim bize gelince sorun yok her şey soylenir ama anne babaya soylenirse saygisizlik

İlgili bir soru bulunamadı

377,372 soru

11,293,069 cevap

34,711 kullanıcı

...