0 oy
152 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar cok kotuyum.. yurt disinda yasiyorum yan komsumuzla hic anlasamayiz. Surekli bize satasiyor ama bu kez daha da beterini yapti. Biz sozde cocugumuza siddet uyguluyormusuz. Asla oyle bisey olamaz gitti bizi bu konuda sikayet etti boyle yargilanmak bile cok kotu. O bir melek ona nasil dokunabilriim. Istedigi olmayinca bagirip aglayan bir bebek ama vurmak ne demek! 9 ay karnimda tasidim cok zorlu bir hamilelik gecirdim riskliydi bu kadar zorluk cekmisken odulum o benim hediyem. Cok uzgunum . Dun kontrole geldiler baktilar bebegime incelediler daha da arastircaklar doktoruna gidecekler. Bu konuda yargilanmak bile cok kotu kizlar uzun oldu biraz dertledmek istedim

8 Cevaplar

0 oy
(3,359 puan) tarafından
Kalbini ferah tut. Komşu yanıldığını anlıycak.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ev alma komşu al diye boşa dememiş atalarımız :ermm: ben olsam iyi bir kavga ederdim sonu nereye gider hiç umrumda olmaz siz kimsiniz de benim evlatlarımla beni sınıyorsunuz bee ayyy sinir geldi bana

0 oy
tarafından
Nıye boyle bırsey yaptı ki aranızda sorun ne
(26 puan) tarafından
Kendisi yasca buyuk benden 3 komsumuzlada cocuklari yuzunden sorun cikti cocuklari pek sevmek. Sese gutultuye gelemez ama bebegimin agzini mi kapatiyim ses yapmasin diye ve kendisi alman
tarafından
Savunmanızı bu sekılde yapın cocuklar yuzunden herkesle kötü diyin, siz alman vatandası oldunuz mu peki
(26 puan) tarafından
Ben turk vatandasiyim bebegim burda dogdugu icin cifte vatandas
0 oy
tarafından
Bu tarz konular ciddi şekilde inceleniyor, takip ediliyor yurtdışında. Bu süreçte çok daha dikkatli olun. Ayrıca gidip komşunuzu süreç bitince şikayet edin yalan beyan yaptığı, sizi taciz ettiği ve rahatsızlık verdiği için. 
(26 puan) tarafından
Evet baya arastiriyorlar icim rahat ama yinede uzuluyor insan
tarafından
Üzülme, süreç bitince komşunuzu şikayet et. En ufak birşey bile olsa ondan bilinsin artık. uyarı alsın, uzak dursun sizden.
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Dövedebilirsin o senin evladın onu ne ilgilendiriyor ki kaç yaşında bebeğin

Allahın cezası başını belaya koyacak cinnet geçirtmelik komşu bu ya
(26 puan) tarafından
1 bucuk yasinda dili acilsa kendisi benim sahidim olurdu
(6,438 puan) tarafından
Hayır sen gelenlere söyle yada sende davacı ol sataşıyo iftira atıyor diye kızın kendi düşse bir yeri morarsa senin üzerinde mi kalacak pislikler ya
(26 puan) tarafından
Malesef dusse bir yeri yanlislikla morarsa bile artik benden bilirller :(
(6,438 puan) tarafından
Ayy düşmanın bile hayırlısını versin bu ne ya
0 oy
tarafından
Dik dur sen sadece sevdiğini sabrını göster kötü olacak hiç birşey yok sen haklısın bebeğin kucağında isterlerse yanında yatsınlar senin eve kamera koysunlar sen temize çıkarsın ❤️ çünkü sen bebeğine hayatını adamış bir göz yaşına dünyayı yakacak bir  annesin ........ Taşının bence ordan hiç rahat bırakmaz sizi
(26 puan) tarafından
Tabikii o benim canimm herseyim uyurken ozledigim guldugunde mutlu oldugum hastalandiginda basinda agladigim o. O nun canin yansa benim kalbim acir
tarafından
Bak ne güzel anlatmışsın hiç korkma sen doğru olanı yapıyorsun ve yanlış hiç bişey yok
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Hay Allah neden bu kanıya varmış olabilir.
(26 puan) tarafından
Deli kadin binadaki insanlar tarafindan konulan isim bu
0 oy
(14,896 puan) tarafından
Dikkat edin canim. Bu süreçte daha fazla hassas olun. Alman makamlari maalesef sizi değil alman birinin yaptiği şikayeti daha fazla önemsiyorlar. Bebekleri müslüman ailelerden alip eşcinsellere evlatlik vermek için en ufak açiğinizi ariyorlar. Benim kizim almanyada hastalandi doktorlar çocuğun sağliğiyla ilgilenmek yerine vücudunda darp izi varmi diye incelemeye başladilar. Yani çocuklari bizden almak için firsat ariyorlar. Sizde dikkat edin. 
(26 puan) tarafından
Malesef oyle insallah oyle bisey olmaz zaten ilk sorduklari sey nere vatandasisiniz bir annenin ne dedigi umrularinda degil ki muslumansan turksen daha farkli yaklasiyorlar
(14,896 puan) tarafından
Benim başim kapali olduğu için daha fazla önyargi ile karşilaşiyorum. Bakişlari bile değişiyor hemen domuzlarin. Kizim alman vatandaşi ama umurlarinda değil. Onlarin gözünde kimliğinde alman vatandaşi yazmasi bişey ifade etmiyor. Sonuçta Türküz ve Müslümaniz. Onlarda bunun gayet farkinda.

İlgili bir soru bulunamadı

397,312 soru

11,883,288 cevap

36,003 kullanıcı

...