0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından
Sorguya çekiyor,  gelemiyorum.boyle şeye.  Koskoca kadınım  elimde mesleğim. O haliyle herseyimize karismaya çalışıyor daha once birkaç  kez post açmıştım. Butun bunların yanında  surekli de sorguya çekiyor. Bugün aradi; 

Napiyorsun?

Iyi oturuyoruz

O.... 'la mı? ( esimin adını  söylüyor)

Evet

Kendi evinizde misiniz? 

Evet kendi evimizdeyiz.... 

Sürekli boyle 

Annenlerde misiniz?  kimler var? Haa annen mi var? Akşama  kalcak mi? Küçük  teyzenlwr de var mi? SANANE diyip yapistirmak geliyor sen kimsin ya kimsin sen cidden eşimin  uzulcek olmasina uzulmeyecek olsam okkali bi bozucam ama, bana akil verin yaptigina utansin ama kirmadan dokmeden

11 Cevaplar

+1 oy
(473 puan) tarafından
Canım eşine soyle annesini uyarsın , annesini uyaramaycak kadar da anaciysa sıra sana gelir o zaman , açıkça bana bu tarz sorular sormandan hoşlanmıyorum dersin gercersin.İnan çok ince düşünmek bı ise yaramiyor , şimdi esini düşünüyorsun anlıyorum , ama malesef eşler de en ufak mevzuda bile genelde annelerinin yanında olurlar haksızlık yaparlar geneli böyledir , sen içinden geldiği gibi davran , baktın eşinden umut yok , belirt rahatsızlığını .
(482 puan) tarafından
Benim eşim  cok sert uyariyor kendi de bikmis artik ben soylemeden uyariyor duyarsa. Ama cidden yuksek pwrdeden uyardigi icin hakliyken haksiz oluyor ve zaten keyinvaldem de uyaridan falan anlamiyor tın tın kadın asla işlemiyor.  Bikeresinde esim tatli tatli konusmus anne cok israrcisin dayanamiyoruz diye babasi kardesi falanda katilmis evet oylesin dikkat et diye yok. Anlamiyor
(473 puan) tarafından
Canım o zaman soru sormaya başladığında , şuan müsait değilim de , uzun konusamayacagim de.Cevap vermek istemediğini belli et.Muhatap olma yani gereksiz gereksiz konuştuğu zaman.Belki anlar ne bileyim.
(482 puan) tarafından
Oyle yapiyim  bidahakine teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu kaynanalar sırf knusmk için konuşuyor artık eminim geçen kızımı parka götürüyoruz her zman ki olduğu gibi hiç rahat bırakmadıklari için görüntülü aradılar eşim de kızı parka götürüyoruz dedi salıncağa bindirin çocuğu diyor allahim gel de deli olma parka götürünce illa ki yapacam onu senin demene gerek yok benim binecek çocuğun beni sallayacak hali yok ama gel de bunu anlat konuşmak jcin konuşuyorlar tıka kulaklarını 
(482 puan) tarafından
Bir  of ceksem karsiki daglar yikilir o derece ,) daha bende ne ornekler
0 oy
tarafından
Ya bazı insanlar bence konuşmak için yada konuscak konu bulmak için soruyordur  ben olsam bende rahatsız olurum bence gülerek kalbini kırmadan anlat rahatsız olduğunu 
(482 puan) tarafından
Yok kusum ya bu sorguya cekmek icin cekiyo karsidakini saf sal.k saniyo oysaki ayni duruma kendinin dustugunun farkinda degil.. yani bu yasimda ben yakistiramam kendime birileri i sorguya cekmeyi. Gorgu edep meselesi
tarafından
O zaman canım açık açık söyle başka çare yok
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Eski kaynanam aynı böyleydi 

Sizenee yahuuu 

Eski eşimde kaç bardak su içtiğine kadar söylerdi düşün ıyyyyy 

Ben kesemedim önünü bu durumun boşandık bitti zateen yıllar önce 
(482 puan) tarafından
Ailelerden bosanabilsek keske ,( tovbe est. Allah eksikliklerini gostermesin
tarafından
Ranakilic aha benim eşim de öyle sonumun sırf bu yüzden boşanma olmasından cok korkuyom Haa korkmamim sebebi de eşimi sevmem falan değil kızım için üzülürüm ona korkuyorum çünkü eşim o hareketleriyle kendinden tiksindirdi resmen
0 oy
tarafından
Ayyy benim kaynatam da oyleydiii bana gına geliyodu boyle bikkinlik bi yere gitcez nereye gidiyorsunuz carsiya diyoruz ne yapcaksiniz, ne yaptınız,  ne zaman gelirsiniz kacta geldiniz, bende en son dayanamadim esime dedim baban izin veriyorsa gidelim istersen malum recetemizi tutuyor o da bozuldu artik sordugunda ne yapıcan baba noluyo filan dedi cekti elini ayagini
(482 puan) tarafından
Benimkini cok sert uyariyor esim. Asla anlamiyor yapacagindan geri kalmiyor. Tek bu huyu da degil bir de asiri mudahaleci. Gercekten psikolojim hic iyi degil
tarafından
Allah çarpsın benim kaynanam yemin ederim aynı binadayiz nerdesin evdeyim yemek yedin mi yedim ne yedin şunu yedim ne zaman yedin Allah'ım çıldırıyorum ya. Bir de eşimin gelmediğini bilmiyor adını söylüyor işte geldi mi yok anne gelmedi daha neler neler
tarafından
Ahahah saka gibi banada soruyor gelmedi mi falan diye
0 oy
(590 puan) tarafından
benim kayinvalidemde oyle ve nefret ediyorum bisey soruyo sanarsin sorgu masasindasin bunu hep yapiyo nasil gittin neden gittin hani gitmicektin atiyorum yani ee boyle dedin ee soyle normal konusurken bile yani anlatamiyorum ya cok gicik ya nefret ediyorum onla konusmakdan
(482 puan) tarafından
Ben de.. zaten artik aramiyorum. Esime de diyorum ben iletişim kuramıyorum  annenle.. cunku inanin bisey demek icin ariyorum ya soylicegim seyi soyleyemeden sorularina cevap verip verip kapatmis oluyorum ben ne dicektim ya falan diye dumur oluyorum. Ya da benim soyledigim seyi dinlemiyor kendince karsi cikiyor yok oyle olmaz diyor biseyler konusup konusup bana benim soyledigim  Seyi kendi fikriymis gibi aktariyo yani anlatabildim mi bilmiyorum ama konusmanin sonnda e ben de ayni seyi dedim zaten diye kaliyorsun ama yine onun dedigi olmus oluyor ya cok nefret bi kadin cidden dayanamiyorum
(590 puan) tarafından
hahahaha benim annanemde oyle bos bos konusur konu bulamadimi 2 dk sordugu seyi geri sorar annemde isim var diyo kapatiyo bende asla kayinvalidemi aramiyorum sonra bana diyo hic aramiyon sormuyon ben sana yakin davraniyom iki cift muhabbet bile edemessinki hep bi sorgu sual bende aramiyorum valla oh kafam rahat
0 oy
(7,839 puan) tarafından
Gerçekten ilginçmiş kaynanmamdan yana yinede şanslı olduğumu düşünüyorum.
(482 puan) tarafından
Hic iyi degilim minnos oyle boyle degil. Aramizda ucurumlar var tahammul.edemedigim ne varsa full donanimli. katlanmak zorunda olmak cok zor
(7,839 puan) tarafından
Allah kolaylık versin fazla taviz vermemeni öneririm
0 oy
(378 puan) tarafından
Canim bir iki sorusuna cevap ver eger devam ederse o anda neden bu kadar soru soruyosun diye pat diye soyle o anda sasirir kesilir, yine baska aramada uzatirsa yine engel ol oyle oyle alisir
(482 puan) tarafından
Neden sordun diyorum bazen tokat yemis gibi kaliyo hic oylesine diyo ben de susuyorum baska sey kaynatiyo araya ertesi gun yine ayni. Yani beni bozuyorlar uyariyorlar bi kendime ceki duzen veriyim demiyor
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bnimki de oyle mesela bn oyle sorunca ailemle ilgili birsey konusmadjm bugun bilmiyorum naptiklarini diyorum yada kisaca bilmiyorum hanerim yok gibi gecistiriyorum evdemisiniz gibi sordugunda nerde olcaz anne tabi evdeyiz işim falan var nereye gidicem de veya esinle mi oturuyosun dediginde kimle oturcam oglundan baska hep bunu soruyordun de bi kac kere bu sekilde dersen tavrini sorularini degistirir sonralarinda da anne niye hep boyle soruyorsun bilmiyor musun bnim ne yapip kimle oturdugumu surekli surekli bunlari konusuyoz baska konuya geçemiyoruz gibisinden konuşursun daha sonra da
(482 puan) tarafından
Ya benim aileme asla saygisizlik yapmiyo cok sahip cikiyo esim, ben de o yuzden saygisizca tersleyerek konusmak istemiyorum. Sirf kocam uzulmesin diye yoksa hadsizlige asla gelemem yapistiririm direkt iste uf,(
(1,170 puan) tarafından
canim bnim soyledigimde saygisizlik birsey yok ki normal konusma aralarina sıkıstiracaksin bilmiyorum anne tarzinda bunda ne var
0 oy
(3,811 puan) tarafından
Cevap verme fazla detaya girme iyiyz oturuyoruz de birisi varsa da var deme gittiysen de gittim deme zamanla alışır sormamaya, 
(482 puan) tarafından
Cogu zaman oyle yapiyorum bozuluyo ama napiyim.
0 oy
tarafından
sakin esine falan soyleme canim. ben kaynanain yilan gibi sokmali dilinden dolayi hep esimi uyardim kaybeden ben oldum. onlar bana karsi esimi hep doldurdular ve ben cok gec farkina vardim. asla esini araya katma. kaynanana guzelce sor. hayirdir anne neden gelenimizle gidenimizle bubkadar ilgileniyorsun, seni rahatsiz eden durum ne diye sor. esine soylersen, anasi der ki "oglum ben iyi niyetimden oylesine sordum der seni de kotu niyetli ilan ederler. inan benim yasadigim tecrube tam olarak bu
(482 puan) tarafından
Zaten bisey olsa uyarsak direkt boynunu büküyo ben naptım diyo ay aşırı gıcık bir durum ya

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 707 göst.
0 oy
0 cevap 48 göst.
+1 oy
23 cevap 816 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 275 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,384 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...