0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Arkadaslar lutfen yardim edin benim 5 yasindaki kızım gece uykusunun arasında tuvaleti geliyor ama tuvalete die baska yerlere gidiyor ve yapiyor cok korkuyorum acaba neden öyle yapiyor her xaman biz uyanirdik yonlendirirdik onu ama bu sefer uyanamamisiz gitmis misafir odasina yapmis tuvaletini yaa cok korkuyorum neden böyle yapiyor gecen de mutfak caminin önüne yapmaya calisirkeb gördük bilen birileri varsa basina boyle birsey gelen lütfen yardimci olsun bana

7 Cevaplar

0 oy
(707 puan) tarafından
Uyur gezer mi kızınız acaba bir pedagog ile görüşüp bilgi alın en sagliklisi
(7 puan) tarafından
Bilmiyorum ki benim de aklima oyle geldi ama sadece tuvalet icin uyaniyor anlam veremedim baska sekilde kalkmiyor tuvalete gitse gene tamam dicem.ama tuvalet die baska yerlere gidiyor
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
Kuzum bizim akrabanin cocuqu oyleydi bazen yerinede ederdi annesi hep o kalkanda arkasinca geder uyandirirdi zamanla gecdi
(7 puan) tarafından
Ya bizde evet takip ediyoruz ama bu sefer uyanamamisiz zatem ayri yatiramiyorum korkumdan ne yapmam gerek bilemedim
(382 puan) tarafından
Turukcemde iyi diyil bilmem anlata bilicemi.yataqnin karsisina biraz sulu desmal koy uyaninca ayaqni ustune basinca belke uyanir.
(7 puan) tarafından
Evet anladim ama suya basinca korkmaz mi
(382 puan) tarafından
Yok kuzum uykudan uyanir akrabam gil hep oyle yapardilar
(7 puan) tarafından
Himm anladim bi deneyeyim tsk ederim
0 oy
tarafından
Tam olarak uyanamadığı için o şekilde yer yön kavramı olmuyor kardeşimde öyleydi birkaç gece biz özellikle kaldırdık tamamen uyandırdık o şekilde alıştırdık 
(7 puan) tarafından
Anladim tsk ederim
0 oy
(3,573 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle 8 yasinda. Çok derin uykudan uyanamadiklari için oluyor 
(7 puan) tarafından
Yaa bugun doktora gidicem bakalim
0 oy
(402 puan) tarafından
Çok normal canım zamanla geçecektir merak etme. Mimkünse uyandırıp sen götür. Benim oğlumda çok uykuluyken koltuğu tuvalet sanıp işerdi şimdi geçti ama. İnsan birde rüya görüyor rüyasında çişi geliyor tuvaleti buluyor yapıyor. Ama gerçekte orası tuvalet değil tabi. Oğlum hep öyle diyordu rüya gördüm diye. Şimdi 9 yaşında bayadır yapmıyor.
(7 puan) tarafından
Ay cok sukur insallah izdede gecer bu durum
0 oy
(598 puan) tarafından
Uyur gezer. Ben de küçükken öyleymişim annem anlatırdı hayır ben öyle yapmadım derdim inkar ederdim 13-14 yaşıma kadar devam etti. Mutfağa gitmişim fırının kapağını açmışım oraya yapacakken annem yakalamış annemin uykusu çok hafiftir ben ne zaman kalksam hemen peşime düşmüş tuvalete götürmüş beni çünkü ben tuvalet diye başka odalara gidiyormuşum. Bi kere uykumda yaptığımı da hatırlıyorum sabah kalktım ıslak her yer. En son sokağa çıkmışım tuvalete diye dış kapının sesine uyanmış annemler ikisi bir koşmuşlar ben merdivenden inmişim sokaktan aşağı doğru giderken babam yakalamış ve ben bunların hiç birini hatırlamıyorum o günden sonra kapıları kilitleyip anahtarı yanlarına alıp uyudular. Benim dedem de uyur gezermiş uykusunda gittiği yolu sabah uyanınca öğlene kadar geri dönemezmiş. Bir de ben uyurken konuşurmuşum uyurgezerlik döneminde daha çoktu tabi ama sonra azaldı şimdi
(7 puan) tarafından
Aaa benim kızım da uyur gezer o zaman
0 oy
(590 puan) tarafından
belki uyur gezerdir ama bence tam uyanamadigi icindir:)) uyku sersemi
(7 puan) tarafından
Insallh oyledir ya
(590 puan) tarafından
uyku sersemi degilse uyur gezerde degilse hocaya muska falan ne bileyim okutursunuz benim kuzenimde gece altina yapiyodu yalan olmasin ya muska verdi ya okudu gecti
(7 puan) tarafından
Himm cok tsk ederim olmazsa bide hocaya okuurum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 264 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Adesseda (262 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 381 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde Emine. (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
0 oy