0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Kızlar ben nişanlı iken gelinlik bakmaya gidince eşimin halasının evine çaya gittik yengem ve ben vardım sadece kaynım da bi kız bulmuş ailesine fotosunu atmış kimseye gösterme yin demiş halaları falan eltin bu olcak bak dedi hala sının kızı bir bagrış. Çagrış nerdeyse annesini dövecek abim size yabancılara göstermen demedi mi falan dedi neyse orda bişey demedim halalar da o yabancı mı falan demedi evlendik evimize o kız geldi surat 5 karış 2 gün ayrı odada durdu ablası bizle oturdu o başka odada durdu neyse dğn gece eşimi   ve kaynımı istegramda etiketlemiş eşim de kendi hesabında paylaşmış foto içeriği incir var

Ben eşimi etiketleyin ce eşim beni etiketleme diyo yada hesabında paylaşmıyor o story sil dedim silmedi  siz olsanız nasıl tepki verirsiniz 

3 Cevaplar

0 oy
(988 puan) tarafından
Gelmiş geçmiş zaman suan esinle evli misin evlisin bosver gerisini sende esinle stori at kudursun :)) belli ki istememiş seni
(103 puan) tarafından
Ya ben eşimin paylaş masına kızıyorum açıkcası ben  eşimi etiket leyin ce asla paylaşmaz  bide beni falan etiketleme der
-Reklam-
0 oy
(328 puan) tarafından
Seninle alıp veremediği neymiş hanımefendinin. Ya ilk o nisanlilik aşamalarinda herkes birbirine ister istemez net olmadığından yabancı diye yaklaşıyor ona takılma bence. He o gün yaptığı çirkeflik orası ayrı. Ama şuan devam eden bir sıkıntısı varsa hayırdır problem ne, kuman gibi neyi paylasamiyor öğren. Eşin de senin eş, onun kardeş olduğunu hatırlar şekilde yaşarsa sorunsuz geçinir gidersiniz yoksa alavere dalavere dvam eder 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Dengesiz manyak :))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 242 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 311 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,439 göst.