0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (796 puan) tarafından
Kizlar benim bi konsum var arizda 7 yas var  obenden buyuk cok samimiyiz arkadas gibi bugun aradim acmadi bende kuafore gittim baktim oturuyo tlf oyun oynuyo kiz niye acmadin  tlf dedim  duymamis olabilirim dedi alay edercesine sonra yuzunu eksitiyo ben isimi bitirip ciktim arkamdam msj atmis ben senin buyugunum bama tlf acmadin diyemessin aramizda yas var saygisiklik yapiyosun gibivseyler yazmis  halbuki hic kotu niyetle demedim tlf niye acmiyosun diye guler yuzlu bi sekilde sakasina dedim yane cok samimiyiz bana diyoki ben ister acarim ister acmam ozanki moduma bagli sacma sapan seyler ha bu arada bu yas meselesi simdiye kadar hic sorun degildi bugun hanfendi sorun etmis bende bidaha meraba meraba dedim cok deger vermeye gelmiyo hemen mulletin burnu kalkiyo

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Böleleriyle konuşulmaz .    
(796 puan) tarafından
Cok dogru vallA
tarafından
Haksızmıyım nur cum . Herşey iyitken sen ben daha spnra abla oldu canm başka emri varmıymış sultanımızın :)
tarafından
Üç kere okudum git çay ic
tarafından
İçtim canm demin sahilde denize karşı :)
tarafından
Ohhhh et olsun
-Reklam-
0 oy
(12,753 puan) tarafından
Ayy gıcık oluyorum ilk başta yaşı sorun edip arkadaş olmayacaksin madem ya da sonuna kadar arkadaşça davranacaksin yok büyüğünüm yok ablanim gibi şeyleri sevmiyorum ben ya 
(796 puan) tarafından
Valla bugun oyle bi cnm sikildiki simdiye kadar guler eylenirdik hic yasin lafi bile gecmedi aramizda neymis saygisizlik yapmisim cok zoruma gitti yasadigim apartmanda hepsi buyuk yasta insanlar ne bilim iyi anlastik iydik bugun kalbimi cok kirdi
(12,753 puan) tarafından
Valla bırak konuşma derim böyle ilk arkadaş davranıp sonra abla ayağı yapmıyorlar mi ah ah bende çok yaşadım ama takmadım valla kimseye de zorla abla demem kendi konustuguyla kalır gene aynı konuşurum ben
(796 puan) tarafından
Aynen ya hic sorun olmamisti basta hic lafi bile gecmedi
0 oy
(3,423 puan) tarafından
Bence çokta samimi değilmiş sana karşı ben olsam araya mesafe koyarım görüşmem 
(796 puan) tarafından
Bundan sonra zaten  konusmam
0 oy
(582 puan) tarafından
Ben olsaydım o zaman bundan sonra yaşıtınla takıl byyy. Yazardım 
(796 puan) tarafından
Bende oyle dedim
(582 puan) tarafından
Ohh içimin yağları eridi aferin kız sana
0 oy
tarafından
Okurken neeee felan dedim yani bende ona öyle bir msj atardim bi daha da aklima getirmmlem
(796 puan) tarafından
Bende bosverdim zaten degmez
0 oy
(763 puan) tarafından
Ne alaka bu yani dediği şey üzülme boşver arkadaşını tanımış oldun ben olsam görüşmezdim o kişiyle işim vardı dönemedim geri sonrada unutmuşum de bari dimi 
(763 puan) tarafından
Kuzum ya sen boşver kıZarsada sana eğer bişey derse içim rahat etmedi dolaba koydun ya biz o etlerden yersek olmaz öyle şey niyetimiz bozulur kurban yerine geçmez dersin
(796 puan) tarafından
Ne dedigini anlamadim cnm
(763 puan) tarafından
Canım diyorum ki sen yinede kurbanını kes niye kestiniz diye kızarsa bunları söylersin diyorum
(2,735 puan) tarafından
Hatlar karışmış burda sanırım :?)
(796 puan) tarafından
Ornek veriyo bana yoksa hatlarmi karisti bilemedim
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Musait olamadim dese anlarim sacma bi bahane  yasla ne alakasi varmis  ben olsam araya mesafe koyarim
(796 puan) tarafından
Gotu kalkmis iste
0 oy
(2,585 puan) tarafından
Ergenlikten çikamamiş mlsf
(796 puan) tarafından
Yane bana toysun kucuksun diyo ama ben ondan olgunum en azindan kalp kirmiyom
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Sana göre samimisiniz ona göre belliki hiç olmamissiniz
(796 puan) tarafından
Valla cnm kahveye cagiri r markete gidelim oturalim  hep o soylerdi g8delim diye isi olurdu yardima cagirirdi ne bilim boyle yapmasi cok tuafima gitti
(13,787 puan) tarafından
Bu samimiyet demek degilki baktığın zaman samimiyet başka bir şey zaten samimi olsa buna böyle tepki vermezdi ona göre davran malesef herkesin kalbi temiz olmuyor
0 oy
tarafından
Bence o seninle muhabbeti kesmek istemiş sıkılmış senden yada kafasına göre değilsin böyle bir bahaneyle de sınırını belli ediyor güya bir daha konuşma diye ... Merhaba nida kes 
(796 puan) tarafından
Insan gibi soylesin kalp kirmaya gerek yok
tarafından
Kız arkana baksana
(796 puan) tarafından
Bide konusmam zaten
tarafından
Arkaya baktın mı gördün mü orda ne oldugunu
tarafından
Gectigin yollarda güller bitti gördün mü kız
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Burnu değil G.ÖTLERİ kalkiyor bacım hiç umursama bile 

(796 puan) tarafından
Aynen oyle bacim
0 oy
(1,670 puan) tarafından
Cok ta tın yazsaydın
(796 puan) tarafından
Yazdim biseyler cnm ben cok korkarim kalp kirmatan usulunce yazdim biseyler
0 oy
tarafından
Manyakkk mi neee
0 oy
tarafından
Yol ver gitsin dengesiz 
(796 puan) tarafından
Aynen ya dengesiz

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 445 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,287 göst.
17 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 473 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde mertmirzaninannesi (106 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 830 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,613 soru

11,204,311 cevap

34,506 kullanıcı

...