0 oy
527 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (149 puan) tarafından

So

image

rum yukarda kzlar.  

7 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından

Boyle Boyle kenarlari beyazolanida var

image

-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Canım ben kullanmadım ama bunlar pek sağlam olmuyo 
(149 puan) tarafından
Baby plusu onermyorlarda bu sunny markanin demirleri kollari cok saglammis ben modelnede.bayldm acaba kullanam varmiki direk alicm birilerni bekylorm vlla:)
0 oy
(1,615 puan) tarafından

image

Ben bunu dün burada gördüm birisi paylaşmıştı çok uygun hepsi bu fiyata istersen böyle birşey al renkleride mevcut kapıda ödeme sitesinden baka bilirsiniz.

(1,615 puan) tarafından
Bu ürünler güzel değilmi yani
(149 puan) tarafından
Bu urun guzel yani degiiglmi
(1,615 puan) tarafından
Bana göre çok güzel ama kozmofolosko nün yorumunu anlayamadım güzel değil mi bu ürün
(149 puan) tarafından
Ben cok arastrdm burdakisubeye gttm bir sene onceki modelms getirttreblrz ama pier.cardine.nezaran bu denildi sitelerden yorulari okudm ve.suan sparis ettm  zaten 15 gun icnde.iade hakki vrmis incelelrm olmadi iade.ederm n11 den aldm
(71 puan) tarafından
Travel sistem arabalar en iyisi ama baston arabalar çarşaf gibi ince ve bebeğin konumu rahat olmuyor
0 oy
tarafından
Ya bu travel sistemlerden almak şart mı? Ben hiç istemiyorum böyle kaç parça, tam yatan bastonlar doğumdan itibaren kullanılanları var. Onlar iş görmez mi kızlar? 
(149 puan) tarafından
Mamas cok guzelll .. chicconun bir modeli var oda.guzelama 6.000 verirsem ben binerm ona:)))))))))
tarafından
Evet yani hem imkanlar dahilinde maalesef değil hem ikea dan çocuğa oda yapsam o kadar tutmayacak şifonyer beşik yatak :)) çok pahalı nedense çoğu da arabamız da zor bela sığacak, bilemiyorum
(149 puan) tarafından
Benimde ayni seklde.  Bi yandan herseyi yapmak istiyorm ama.cok cabuk buyuyncede evde.kalabalk olr almym buyusn guzel bir oda yapym diyorm smdi bide hep ayni odada.buyuse.sklr.da 4. Yasna.geldignde felan yeni yapsak  severek kullanr herlde.
tarafından
Oda ve kıyafette en azını alacağım. Bir de canım o büyüten beşiklerden almayın, enleri dar diye boyu büyüse de rahat etmiyormuş çocuklar instagramda hep öyle yazmış kullananlar. Oyüzden ucuza yakın fiyatlı bir beşik yeterli. Alacaksan dolabı sağlam beyaz al, çocuk beğenmezse başka yerde kullanılır.
İnsan tabi en iyisini hepsini yapmak istiyor da hem imkanlar hem de insan gerçekten değer mi diyor. Bir de annemin bir lafı var aha internet aha avm eksikse gidip alırsınız kaçmıyor diyor:))
(149 puan) tarafından
Aynennn vllahi dediklernin aynisini bende yapcm yetecegi kdr.kyafet. cnku cok cabk buyyor gercekten ben hep 0.3 alrm diyordm oyle bile alma sigmyorlar bir aya  kadr.diyorlar besigi sepet alck tm  bosuna masraf . Oldgnu dusundm en iyisi park besk galiba   dolabinda a101 gelen minik kapaklilardan alicm kiracym yerm coj dar.cnki:))) annemde aynisini diyor baktk yetmedi gokan alip gelr diyor:)
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Benim en üstte paylastigindan canım bir arkadaş verdi pier  cardin  çok memnun  kaldım taşa  kaldırıma çok takilmiyr yağ gibi akıyor  yarı puset  bide bunlar ömrü uzun  oluyir
(149 puan) tarafından
Demi oyleymis ve suan trendyolda on tane olacak seklde.urunu indirme.girmis 999 tl ve cok iyi tekerlerknden ozellkle memnunlar.
(12,264 puan) tarafından
Valla canım  ben çok memnunum  ne yalan soylıyım ben alamazdım 999 tl ya bu kalitede ürünü
Arkadaşım panik atak  hastası olduğu için   bu üründen çok  memnun kalmis ve  bebek sahibi olmak istemediği  için bana verdi
(149 puan) tarafından
Ben siparis.ettm:)))))) bende cok begenyorm en cokda.dis gorunusunu
(12,264 puan) tarafından
Gu le gule kullansın  bebeğin canım: ))
(149 puan) tarafından
Cok tesekkr ederm sagolunn:)
0 oy
tarafından
benim halamin gelini kullanıyor en fazla imi uc yaşa kadar kullanilabilior diyor goruntu olarak cok hos kullanış açısından uzun ömürlü degil 
(149 puan) tarafından
Bastonlarmi uzun sure kullanyor peki .
0 oy
tarafından
Canım bir de kara cuma olacak Kasım sonu çok üzülme alamazsan belki ozaman birşeyler olur benim umudum onda 
(149 puan) tarafından
Hiiiiii aldimmm:))))  bende.bu idnirmleri buyuk bldm aldm aman cok inmez.heralde.ya artk tereddut.etmicem sevdm cnku arabyi:)
tarafından
Tam model hangisi aldığın canım,
OH ne güzel tasası bitmiş hayırlı olsun
(149 puan) tarafından
Tesekkrler canimbitek o var.suan sunny bayb carnaval aldm canim ♥️♥️:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 350 göst.
22 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde meraklianne (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,264 soru

11,289,970 cevap

34,703 kullanıcı