0 oy
235 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (6,858 puan) tarafından
Kızlar İstanbul dan Çorum'a taşındım 3 ay olcak. Akşam yola çıkıyoruz 2 yaşında kızımla İstanbul a gitcem doğup büyüdüm şehir . Ne önerirsiniz şunu al yanında bulunsun . Bebek arabası mesela sartmi ? Yada başka bisi

7 Cevaplar

0 oy
(2,415 puan) tarafından
Yolda kızın icin atistirmalik ve oyuncak al canim, çok iyi oluyor oyalamak için. Zaten kılık kıyafet hazırlamışsındır sadece yaninizdada yedek kiyafetler olsun, kirlenirse diye. Son olarak aklima gelen kızının üstünü örtmek için pike yada kalin gelirse müslim bezi al. Kazasız belasız hayırlı gidip gelin
(6,858 puan) tarafından
Aynen cnm hazirladm bebek arabası hakkında ne düşünüyorsunuz peki
(2,415 puan) tarafından
Istanbulda kullanmak için mi , eger oyleyse kızına bagli canim. Benim kızım arabada durmaz almazdim. Tekkende zor olur valiz, bebek arabası bir yandan çocuk
(6,858 puan) tarafından
Evet cnm belli bir süre duruyor ama bir park vs görünce inmek istiyor
-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından
Gezecekseniz mutlaka bebek arabasını alın çocukla gezmek başka türlü çok zor yolda da ilgisini çekecek kitap oyuncak vs çubuk kraker ve sevdiği atıştırmalıklardan kuruyemişlerden alabilirsin canım yolda oyalanir hem içini bastırır mümkünse uyku saatine denk getirmek çok iyi oluyor. Hayırlı yolculuklar 
(6,858 puan) tarafından
Sağol cnm bende kararsız kaldm araba konusunda havalarda bı değişik bilemedm teşekkürler
0 oy
(530 puan) tarafından
Ben memlekete gittiğimde götürmüyorm genellikle akrabaların cevremzdekilerinden aliyrm sürekli kullanmiyrm yük olmuyor bana da
0 oy
(581 puan) tarafından
Bebek Arabası şart çok işe yarıyor. Hayırlı yolculuklar 
(6,858 puan) tarafından
Alayım dminsagol cnm
0 oy
(1,258 puan) tarafından
Kesinlikle sevdiği abur cubur tarzı şeyler al Oyuncagini vs yanına al Bide alt açma örtüsü olsn poşet al ekstra Minik yastık ortu gibi bişey de al Bende çok gittim geldim 18 saatlik otobüs yolculuğu yaptım 
(6,858 puan) tarafından
Aldm hepsini Cnm bebek arabası için ne dersn 2 hafta kalcm
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Yurur ya yük.etme kendine 
(4,588 puan) tarafından
Yani kendi arabanızla gidecekseniz götür yerin varsa da öbür türlü zor olur valizi bilmm nesi
(6,858 puan) tarafından
Otobüs Cnm aynen zor gbi
(4,588 puan) tarafından
Yani uğraşma o zamn valizi mi zabdetcen arabayı mi çocuğu mu hadi çocuğu arabaya bindirse. Bile hem arabayı itip valizi nasıl gotureceksin
(6,858 puan) tarafından
Eşim bindircek abim alcak bni
(4,588 puan) tarafından
Sen bilirsin canım bnm bn goturmezdim ne olursa olsun yani dünya hali alçak der bişi olur alamaz bn kendimi her yere goturcek pozisyonda çıkarım ya da cikmam
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Atıştırmalik al mutlaka. Bide sarılmayı sevdiği bir oyuncak yada yastık olur öyle birşey ay. Yolda lazım olur mu bilemem ama orda gezmek istersen bebek arabası lazım olabilir. 
(6,858 puan) tarafından
Evet cnm bebek arabası kararsz kldm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 151 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (293 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 378 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 261 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ftm1907 (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 373 göst.
2 Haziran 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde dunyali _birisi (282 puan) tarafından soruldu

397,302 soru

11,883,103 cevap

36,003 kullanıcı

...