0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Evlendim 1 yıl sonra kendı evımız cıktı taşındık, sonra tam guzel bır evim duzenım oldu dedım hamıle oldugumu ogrendım besıgıydı esyalarıydı benım odam daraldı, kıs gelıyor kucuk odada oturalım dedik, bu arada evim 2 artı 1 2 tane oturma gurubum var, neyse kucuk odaya televizyon tası bebek ayaklandı esyaları topla zarar gelmesin, tam buyudu odasını ayıralım dedik, kucuk odayı ona yapalım derken besık kucuk odaya tasındı, sımdı 2. Ye hamıleyım ona yatak besık derken ev cok kücük, eşime diyorum kucuk odadakı koltukları satalım yok dıyor kıyamıyor annem gıl aldı diye yada annesınden  cekınıyor satınca uzulur ler dıye, ev ordan oraya odadan odaya taşınıyor bıktım artık aslında kucuk odayı bozup cocuk odası yapabılırız esım kabul etmiyor 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fazla eşya olan evde asla düzen oturmaz önce onlardan kurtulmanız gerekiyor 2 oturma odasını oldum olası anlam verebilmiş değilim zaten birisi başlı başına boşa masraf 
(97 puan) tarafından
Kesinlikle boyle olucagını bilseydim hıc almazdım
(48,367 puan) tarafından
alip misafir odasinda hic oturmadiktan sonra bunu anladim bende
-Reklam-
0 oy
(911 puan) tarafından
Olsun şükret kendi evinizmis keşke bzmde kendi evimiz olsa 
(97 puan) tarafından
Cok sukur herzaman soylerım ama asırı yoruluyorum
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Fazla eşya bunaltir canım yaa benim esyalarim çok büyük ebatlı, kaliteli mobilyalar ,şuan 165 metre kare evde oturuyorum kira, malum kiralar uçuyor eşimle tokiye yazılalım dedik 2+1 çıkarsa eşime dedim bu eşyaların hepsini satalım eve göre alalım dedim tamam dedi çünkü TOKİ'nin 2+1 leri 85 metre kare ev bunaliriz ferah olmalı odaya göre eşya olmalı benim kaynamin da  evinde öyle sürekli eşya alır eskiyide çıkarmaz odada insan zor geçiyor ne zaman oraya gitsem bunaliyorum oda üstüme geliyor resmen ben ferah alan seviyorum canım 
(97 puan) tarafından
Bende ferahlığı cok seviyorum, ama esım sus püs hastası ben atarım o getirir, 90 şıklarda oturuyom
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende sevmem canım öyle sade şeyleri severim aşırı aksesuar falan da sevmem bende bir sürü aksesuar olacağına bir tane olsun oda kaliteli güzel birşey olsun benim fikrim öyle göz yorucu odada  desen renk vs bile sevmiyorum sade olacak aynı senin dediğin gibi ,inşallah bu sene bizede çıkar canım
(97 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bna göre çok eşya demek çok iş dmektir bnm evim 1+1 2 cocgmla düzenim gayet güzel ve şuan rahat sığıyoruz
(97 puan) tarafından
Az eşya cok huzur
0 oy
(6,159 puan) tarafından
Nesini kabul etmiyor illaki çocuk odası yapacak. Çocuklar büyüyünce koltukta mı yatacakmis. Bu erkekelr keşke kadın işine karışmasa.
(97 puan) tarafından
Bunların bır tanıdıgından gordu kadın kanepelerı acmıs cocuklata yatak yapmış ikide oyuncak koymuş kadın o cok hosuna gitti hep onu soyler
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Malesef canim fazla esya olunca hic duzen olmuyor sus esyalarimi kaldirali 7 yil oldu 2. Ci bebede oldu artik 20 yil suslu ev goremem. Bi duzen yapip dantel sersem koca kzim bozuyor hala kaldiriyor
0 oy
(870 puan) tarafından

Biz senelerdir çekyatlarda yattık insan ister ki cocukları rahat etsin odaları olsun 

0 oy
(337 puan) tarafından
Benim evimde küçük canım bı defa ıvır zıvırlardan kurtul oturma odamda televizyon sehpa koltuk takımı var çocuklarım biraz büyüsün Kösem koltuk takımı alacağım tekli koltuklarimi atıp küçük bir yemek masası almayı düşünüyorum.

Yatak odasında yatağım dolabım şifon yerim var 

Çocuk odasında çocuklarıma yavrulu yatak ve gömme dolap yaptırdım evim gayet kullanışlı hale geldi bakalım bir kaç şey daha var kafamda 
0 oy
(2,820 puan) tarafından
Küçük evde fazla eşya olmaması lazım bizde kendi evimize yeni geçtik fuzuli hicbirsey almadı  evim ferah kızımin odasida var 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Azıcık da şükret. Rabbim ne güzel 2 tane sağlıklı evlat vermiş. Hayırlı evlat olsunlar inşallah. Diğer takıldığın şeyler boşuna kalabalık.
0 oy
(504 puan) tarafından
Vallahi ben öyle yaptım misafir odasını bozdum çocuk odası yaptım yoksa eşyaları sığmıyor bir yere 
0 oy
(11,084 puan) tarafından
O hatayı bende yaptım 2 aile de burda kalabalık oluruz sigmayiz diye 2 oda yaptım ne gelen var ne giden sindi bi oda kapalı daha üstüne oturmadik taşınırken annemlerin boş odasına koycaz gereksiz eşya gerçekten insanın elini ayağını bağlıyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 329 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prensannesi. (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
0 oy
7 cevap 329 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Yni.anne (36 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...