0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar yeni aldım zaten 3 aylık evliyim markası Siemens beyazları yıkadıgim zaman tişörtlerin üzerinde bebek benek lekeler oluşuyor ve asla çıkmıyor o lekeler bütün beyazlarim mafoldu sanki su lekesi yağ sıçramış gibi lekeler var neden oluyor sizce?

4 Cevaplar

0 oy
(755 puan) tarafından
Hepsinde mi var bir kısmında da
(270 puan) tarafından
Bütün beyazlarda oluyor hemen hemen
(755 puan) tarafından
Beyazlari atarken o lekeler yoksa makine içine yağ kaçırıyor olabilir servise bildirin. Ama ıslak beklettiyseniz benek benek küf olmuş olabilir onlarda çıkmaz
(270 puan) tarafından
Islakken atmıyorum o şekilde bekletmiyorumda :(
(755 puan) tarafından
O zaman servisi çağırıp bildirin canım fabrika hatası olabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de başıma bir kez geldi makina içine ıslak çamaşır atmıştm o orda kalmış sonra çalıştırıp yikattim çıkınca dediğin gibi olmuştu sende acaba nemli ıslak bir seylwr mi bıraktın içinde 
(96 puan) tarafından
Aynn islak atinca makineye yada camasir sepetine kuflenir ve cikmaz benek benek olur
(270 puan) tarafından
Yok canım ıslak atmıyorum ki ya hepsi kuru oluyor
0 oy
tarafından
Onlar küf oluyor sanırım. Islak kaldığı için benim de başıma gelmişti. Boşuna uğraşma at yenisini al çünkü çamaşır suyu bile çıkarmıyor o lekeyi
(270 puan) tarafından
Aynen çamaşır suyu bile çıkartmıyor ama ıslak atmıyorum ki çamaşırları nemli bile atmiyorum
0 oy
tarafından
Makinani makina temizleyiciyle boş çalıştır ve altında bir yeri oluyor orayı temizle canım bendede aynısı olmuştu öyle yapınca birdaha olmadi
(270 puan) tarafından
Daha yeni kullanmaya başladım ama hemen orası kirlenmiş olabilir mi
tarafından
Bilmiyorum canım kapağı açınca lastik oluyor ya hani bozuk para falan olunca oraya atıyor orayida iyice temizle birde çamaşırları çok fazla koyuyorsan ondanda olabilir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 167 göst.
0 oy
17 cevap 953 göst.
0 oy
4 cevap 137 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu

377,741 soru

11,305,617 cevap

34,731 kullanıcı

...