0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
 İyi geceler kızlar ben babamı 5 yaşında kaybettim hayal meyal hatirliyorum ama 2 gündür rüyamda görüyorum ilk gece evime gelmisti sofrada oturuyor önünde hiç bişey yok bana kızım çok açım yemek verirmisin bana diyor hazırladım masayı orda uyandım 

Biraz öncede öyle dalmışım bu sefer yine aynı rüyayı gördüm benden ekmek istiyordu 

Bilenler yorum yapabilir mi acaba benden hayır mı bekliyor yada dua mi istiyor devamlı dua ediyorum ama baba özlemi var içimde bu sefer daha kötü oluyorum görünce hem sevinç hem hüzün 

2 Cevaplar

0 oy
(2,136 puan) tarafından
Anlamini bilmiyorum ama annem bu tarz rüyaları hep bizden arkasından dua ve sadaka vermemizi istiyor diye yorardı 
(57 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim senesi yaklaşıyor belkide ondan böyle gördüm hem sadakasini verip hem duasını ederim içim rahat eder en azindan
(2,136 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canim
-Reklam-
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Canim bir fakire yemek yedir hiç olmazsa ekmek al ver 
(57 puan) tarafından
Hayır bekliyor o zaman benden senesi geldi belki de ondan görüyorum böyle en kısa zamanda durumu olmayan birisine yardımcı olurum içim rahat eder en azından
(7,223 puan) tarafından
Aynen canim yemek yedir istiyor gibi anladim hani hic olmadi al 5 10 ekmek fakire fukaraya dağit
(57 puan) tarafından
Çok sağol canım 20sinde eşim maaş alacak o zaman yemek de yediririm yada durumu olmayanlara ekmek alırım bilgin için çok teşekkür ederim
(7,223 puan) tarafından
Rica ederim canim
(7,223 puan) tarafından
Allah kabul etsin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 426 göst.
10 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Herseyimsinnn (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneadayi45__- (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 129 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu

377,951 soru

11,312,837 cevap

34,746 kullanıcı