0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin kuzeni doğum yaptı bebek görmeye gidicez birazdan molfix bebek bezi aldım götürcem olurmu sizce o bana geldğinde 50 tl takmıştı bebek bezi götürülür mü onun yerine bende mi para götürsem

15 Cevaplar

0 oy
(171 puan) tarafından
Bana 5 ay önce mevlüt de 10 tl koymuşlar Dı, 
(1,224 puan) tarafından
Yorumu gorunce aklimdan hic cikmasa da yine hatirladim düğünümde zengin durumlari baya baya iyi olan kuzenim 10 tl takmisti :D
(171 puan) tarafından
Kaç sene oldu kızz
(1,224 puan) tarafından
3 sene daha
(14,843 puan) tarafından
Belki durumları yoktur kiz
(1,224 puan) tarafından
Tatlım kuzenim diyorum biliyoruz taniyoruz hani kari koca ikisinde meslegini vs.
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bebek bezi olmaz canim ya he aranizda konuşursunuz bez derse o zman anlarim ama sen direk o sekildr ne bilim bana bi tuh geldi
tarafından
Ben hani bez ihtiyac oluyo ya hele bu devirde diye öyle aldm ne bilim soraym dedim sizede
(1,170 puan) tarafından
haklisin canim 50 tl den daha pahaliya denk geliyor aslinda ama cok hoş olmaz bez de keske bez almak yerine ona verecegin parayi gotursen
(5,954 puan) tarafından
Olur bez bence 50 tl takti diye 50 tl mi versin kısa sa kısas gibi hic sevmem oyle seyi benim ogluma komsum yazlik takim getirdi yazlık  degisim yapdim uygundu ben dun takim aldim 199 tl imkanım varsa aramak uc beş mantikli bezde
(2,610 puan) tarafından
Bencede olur şimdi bez götüren çok var öyle
0 oy
tarafından
Bebek bezi olmaz sanki kuzum aslinda daha pahaliya denk geliyor ama bilemedim istersen sende 50 koy gotur
tarafından
İhtiyaçtır hani diye düşündüm bilemedim şmdi ya
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Belki molfix kullanmayacaktır bez götürmen güzel ama bence para görür 100-150 fln
tarafından
2 tane kızı var hep molfix kullanıyo diye ondan o markayı aldm da bilemedmki 2.ci çocugunda 50 tl götürmüştüm bide baklava almıştm
(7,768 puan) tarafından
O sana kaç ay önce 50₺ getirdi
(7,768 puan) tarafından
Bide bezi kaçlı aldın kaç tl ye
tarafından
75 tl canm 40 adet 1 sene oldu o bana getireli
(7,768 puan) tarafından
Bir sene önceli 50₺ ile şimdiki bir değil 75 ₺ az olur bide 40 lı bez az olmuş canım 100-150 götür
0 oy
tarafından
Eğer o markayı kullanıyorsa götür tabiki bez daha işe yarar 
tarafından
O markayı kullanıyor bende öyle düşündüm işte
tarafından
Bez almak daha iyi bence:) en çok o kullanılıyor
tarafından
Evet hani bezde pahalı zaten bu devirde zaten bi 50 tlm kaldı cebimde :D bide bez var işte dedim 50 tlyede oğluma bişi alimm
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Sende para gotur caanim, belki baska marka bez kullaniyodur, ya da baska bi ihtiyaci vardir 
tarafından
Molfix kullandığını biliyorumda ne bilim bezde büyük bi ihtiyaç önemli diye ne bilim ama bilemedm
0 oy
tarafından
An mantıklısı sende para ver canım 
tarafından
Kız diyom ki bez mantıklı sanki
tarafından
Aslında bez de güzel fikir ama ya o markayı kullanmıyorsa
tarafından
Bu 3cü çocugu molfix kullanıyo diye ondan aldm valla
tarafından
E o Zaman olur kuzum
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım bence ara sor bez bence mantıklı çok ihtiyaç oluyo molfixlerde pahalı zaten yok derse büyük takım al ver küçük kıyafetleri vardır
tarafından
Bu 3.cü cocugu ya 3üde kız kıyafet ondan almiyim dedim bez çok ihtiyaç oluyo diye düşündüm o da zaten molfix kullanıyo diye molfix aldm
(763 puan) tarafından
O zaman mantıklı canım bez
0 oy
(4,911 puan) tarafından
Gotur bsey olmaz bez markasi ayniysa numarasi da aynidir oda para sonucta bedavaya alinmiyor.

Bana amcamin gelini oyle bir paket bez ve 50 tl vermişti iyide oldu valla
tarafından
Demi bez işe yarıyo yani en önemli şeylerden bitanesi zaten
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Yani kim ne getirdiyse onu götürüyorum ben. Aramızda ki ilişkiye göre de içimden bişey gelirse ayriyeten onu alırım. Bez artı 50-100 lira bişey olabilir. 
tarafından
Normalde bende öyleym ama 3cü çocugu kıyafet almak istemedim 3üde kkz birsürü kıyafeti var zaten molfix kullanıyo diye ondan aldm
(1,948 puan) tarafından
İyi düşünmüşsün, yinede tek bez az gelir kız varsa para da götür.
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Neden olmasın çok götüren var öyle mantıklı bence 
0 oy
(3,587 puan) tarafından
Bez olmaz bence ya para götür 
0 oy
(198 puan) tarafından
Bezden pasta gibi yapıyolar tülle bağlıyolar falan öyle bişey yapsan bez götürlebilir yanınada süt vs alırsın yada bi tatlı yaparsın ama elinde bezke gitmek bence tuhaf olur 100 lira koy daha iyi kendi ne ihtyacı varsa alsın
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Çeyrek gram altın takabilirsiniz biz eşimle geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımızın bebeğine verdik zaten 250-300 ₺ ediyor isterlerse bozdurup ihtiyaçlarını alabilirler 
0 oy
(112 puan) tarafından
Kışlık güzel bir alt üst takım al .Bana da eşimin kuzeni 50 getirdi .Ya takım ya 100 vercem.50 versem şimdi aynısını götürmüş gibi olacam 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 282 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 293 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 190 göst.
15 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysegul&20 (3,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu

377,348 soru

11,292,605 cevap

34,711 kullanıcı

...