0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (289 puan) tarafından
Kızlar ya ben buyuzden evime gelmelerini istemiyorum kendı annemler bile benden izin almadan yatak odama felan girmez sonucta mahrem degilmi ama kaynanam ve görümcem öle degıl olayı anlatayım kızmı ayagımda sallıyodum namaz kılcaz dıye yan odaya gectıler neyse bı sure sonre konusma seslerı felan gelıyo hanı gıdıp bakayım dedım ama ayıp olur yanlış anlarlar dıye yerımden kalkamdım aradan bıraz zamn gecti icerı geldıler kaynana dönüp senın odanda dolabında şu neden yok dıye sordu bende o ankı şaşkınlıkla sen nerden blıyosun olmadıgını anne dedim e girdik baktık ettık frlan dedı bişey demedim ama öle sinirelrim bozuldukı anlatamam ya siz namaz kılmaya gıtmedınızmı ne işiniz var yatak odamda dolabımın içinde ya hep böyleler izin bilmezler pat çat girerler karıstırılar bunu yenımı aldın nerden aldın hmmm felan dıye sorular burun kovırmalar ya bunlar benı cıldırtacak ya evıme geldıklerınde diken üstündeyim ya napcam ben

14 Cevaplar

+1 oy
(1,456 puan) tarafından
Açık açık söyleyeceksin karıştırmayın hoşlanmıyorum rızam yok diye
(289 puan) tarafından
2. Dün ya savası cıkarırlar öle laftan anlicak ınsanlar degıller malesef
-Reklam-
+1 oy
(11,038 puan) tarafından
Ne kadar ayıp. Mahreminde mahremi folap crkmecr bakmak. Kavga etsen hakkın. Keske o an tepkini gösterseydin. Ayıp degil mi sizde mahem kavramı yok mu diye. 
(289 puan) tarafından
Diyememki bacım ortalık akrısır anlayıslı ınsanlar degıller malesef
(6,438 puan) tarafından
Özgecan sen çalışıyor musun yada bir mesleğin var mı boşandığını biliyorum da
(11,038 puan) tarafından
Su an calısmıyorum cano evet var meslegim
0 oy
tarafından
Çok ayıp etmişler 

Ben şimdi benimkileri söylemim saolsunlar her konuda düşünceliler kocam da dengeyi çok güzel sağlar başıma böyle bisey gelse eşime söylerdim galiba o da gerekeni yapardı 

Bi dahaki sefere sen söyle baktın olmuyo eşine çıtlat o halletsn
(289 puan) tarafından
Eşime söylüyorum huyları bu napıyım dıyo hos esım onlara bısey desın evlatlıktan red ederler esımde bunu blıyo oyuzden bısey demıyo
0 oy
(375 puan) tarafından
Söyleyemiyorsan bir fikrim var :D karıştırdıkları dolap gözünün orta yerine görünce utanıcakları bir şeyler koy. Ne bileyim prezervatif tanga falan :D aaa o ne arıyor orda cart curt derlerse de e anne dolabımın içi özelim nereye koysaydım. Kimse bakmaz diye dolaba koymuşum yani özelim kim kurcalar ki ayıp falan de ordan lafı çarp. Yoksa ben de sinirden kudursam yine açıp bakma diyemem yani. 
(289 puan) tarafından
Bende bazen onların yanında resmen salaklaşıyorum kızlar soyleyemıyorum hıcbısey ya sonra gece yataga gırınce nıye soylemedım nıye cevap vermedım dıye kendımı yıyorum
tarafından
Kadın ağzında kırip ufalttigi soslu mısırı çıkarıp çocuğun ağzına verdi kahrimdan patladım aşağı indim saatlerce kendimi yedim ama kadına birşey diyemedim. Ben sinirlenince kötü konuşurum kötü şeyler olmasın diye o an birşey söyleyemiyorum ama daha sonra kendimi yiyip bitiriyorum. O günden sonra yanına gitmedim hiç. Öyle huyları var ne zaman birşey verecek olduğunu görsem hep yemiyor ben vermiyorum dedim ama kaşla goz arasinda verdi çocuğa aldım çocuğu hemen indim. Bir daha da çıkmadım. Onun yanına da çocuğu emanet etmem.
tarafından
Mina canım bir kere kendini zorla ve soyle o an hem kendini rahatlamış hem de kötü hissedersin ama gece uyurken kuş gibi hafif uyumuş olursun bı kac kere dedim ama sonra hop yine basiret bağlanmasi. Sık sık tekrarlamadim tekrarlasaydim o zinciri kırmış olurdum belki. :) Sen dene belki zinciri kirabilirsin.
(289 puan) tarafından
Bens ecok istiyorum hemen o anda söyleyim ama niy olmuyo anlamıyorum cok gerılıyprum belkıde vercekelrı tepkıyı bldıgım ıcın cesaret edemiyorum
tarafından
Olayın seninle eşin arasına yansımasından çekindiğin için olabilir mi sence ? Normalde eşini dolduran birileriyse ondan çekiniyor olabilirsin.
0 oy
(9,242 puan) tarafından
1 kere kaynanam geldi 2 görümcem var hiç gelmediler ...
(289 puan) tarafından
Keşke iyi niyetli olsaydılarda sureklı gelselerdı
(9,242 puan) tarafından
Yyooo benimkiler melek Allah bozmasın.sadece gurvetcıyız şimdi eşimde görevde bende babamdayım bakalım ewime nezaman giderim
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Evinden uzak tut sana tavsiyem
(289 puan) tarafından
Nekadr tutabılırım bıyerden sonra es ailesi malesef
(1,447 puan) tarafından
Ben tutuyorum
0 oy
(241 puan) tarafından
Kitle kapıyı
(289 puan) tarafından
Onuda denedım salonumda kapıyı acıp gırdıler
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Yok hiç yapmazlar yaptılarsa da çaktırmazlar hiç şüphelenmedim. Sem de açık açık diyeceksin benden izinsiz karıştırmayın ne isiniz var benim dolabımla cekmecemle diye
(289 puan) tarafından
Laftan anlamıyolar bacım
(3,056 puan) tarafından
O zaman çatır çatır kavga edeceksin.
0 oy
(49,839 puan) tarafından
namaz kilacak baska yer yok mu ibadetide bahane ediyorlar tepkini koy sende
(289 puan) tarafından
Tepkıden laftan anlamıyolarkı
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Sana gelince kapını kitle essek değilse anlar 
(289 puan) tarafından
Denedim bikere acıyolar
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Canım buraya yazdığın gibi yüzlerine söyleyeceksn sen namaz kılmaya gitmedin mi bir daha yatak odama girmeyin diye hemde namazı kullanarak odamı karıştırıyorlar terbiyesizler vallaha istedikleri kadar bağırsınlar yinede lafımı söylerim 
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Baska oda yokmu uyguj degil odam de kitle
0 oy
(15,264 puan) tarafından
Gerekirse kapıyı kitlerim yine sokmam ki bizde kalırken lafı geçti ben evdeyken hep kapıdan diyeceğini diyip giderdi sadece mobilyalara bakmaya gelmişlerdi onlar bizde iken ben ailemin yanına gitmiştim eşimle görüntülü konuşuyoruz ordan dalmış odaya eşime nevresimleri yıkamaya atacağım çıkar ver falan diyor çok sinir olmuştum sonra işte çocuk oldu bebeğe bakmaya geldiler sürekli bende yanlarında dedim oda yol geçen hanına döndü yatak odasının bir mahremiyeti var sonuçta siz salonda oturun ben getireyim bebeği oraya 
0 oy
tarafından
Bu ne hadsizlik ya inan böyle şeyler okudukça deliriyorum

Ben kayinvalidemle anlasamam hiç o bile girmez ya açık açık söyle yada kilitle kapıyı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
0 oy
3 cevap 126 göst.
28 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Ececomez61 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,446 puan) tarafından soruldu