0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu gün göğüs hastalıkları polikliniğine gittim solunum fonksiyon testi verdim akciğer röntgeni çekildim doktor astımın yok ama küçük bronşlar iltihapli dedi bana foradil Combi fix diye bir kapsül verdi 1 ay sonra gel yaradimi yaramadı mı işe diye bakalım dedi. Bende sadece gülerken öksürük krizi tutuyor ve üzüldüğümüde öksürük krizi ve nefes alamama oluyor neden verdi anlamadım Internette 3. Derece astım ilacı yazıyor bilen cevaplarsa sevinirim.

3 Cevaplar

0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bende kronik astm bronşit hastasiyim parfüm toz polen hepsi zarar grip oldugumda 1 ayda geciririm cigerlerim sökülür öksürürken sanki hırlar gibi öksürürüm bir tedavisi yok çnkü kroniklesmis ama havasi olur astm ilaci olur sadece rahatlama saglar benim bebekligimden beri varmis halen cekiyorum gecmis olsun sanada
tarafından
Teşekkür ederim canım ama doktor astım değilsin küçük bronşların iltihaplanmiş dedi ama astım ilaci vermiş buna anlam veremedim eczanede öğrendim astım ilacı olduğunu.
-Reklam-
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Alerjik Astım var bende ilaç kullanıyorum kendimi bildim de öksürük geçmedi 
tarafından
Öksürük sürekli var canım geçmiyor ama doktor astım değilsin dedi eczaneden aldığım ilaç astım ilacı buna akıl veremedim.
(1,386 puan) tarafından
Allah Allah doktor demekki iltihap kötüye gitmesin diyerek verdi heralde
tarafından
Bende ablam veremedim 1 ay sonra kontrol dedi bakalım soracağım gidince tekrar.
0 oy
(3,125 puan) tarafından
Benimde ilk öyle başladı astımım bende 
tarafından
Astım değilsin mi dedi doktor sizede benim gibi eczanede öğrendim astım ilacı oldugunu ben.
(3,125 puan) tarafından
Bana astım başlangıcı dedi ama benimki baya ilerledi şimdi en etkili ilaçları içiyorum
tarafından
Bana demedi canım öyle birşey küçük bronşlar iltihapli dedi sadece. Ama verdiği ilaç 3. Basamak astım ilacı arastirdim.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,125 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
11 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokefram (7,903 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 452 göst.
0 oy
1 cevap 93 göst.
13 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,032 cevap

34,738 kullanıcı

...