0 oy
132 göst.
Aile kategorisinde (1,024 puan) tarafından
Herkese günaydın hala ağlamak istiyorum oğlum 2 buçuk yaşında doğduğu günden beri kucağımda uyuyor dün gece eşim odasını ayırdı zorla kendi odasına alışsın dedi neyse çocuk ağladı istemedi öyle böyle ağlaya ağlaya uyudu sonra beni bir ağlama tuttu sanki uzaya götürmüşler oğlumu aramızda sadece bir oda var sabaha kadar ağladım dayanamadım geldim oğlumun yanına ben ne yapacam ayrılamiyorum ondan eşimde kızıyor bana 

3 Cevaplar

+1 oy
(1,038 puan) tarafından
İkinizinde davranışı yanlış ağlaya ağlaya uyutulmamali vakti gelince herkes yatağına alışmakı oda ayırma yöntemlerini araştırın bence biraz daha az üzülürsünuz
(1,024 puan) tarafından
Ben ondan ayrı uyumak istemiyorum asla bir saniye gözümden ayırmak istemiyorum eşim büyüdü artık diyor aslında akıllı çocuk yani ağladı dediğim hani çok değil uyudu zaten de ben çok ağladım :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
:)) ben beraberim çocuklarımla.  2 ve 1 yasindalar. Valla bir odada uyutup diğerine gidemiyorum gündüz felan . İkisi aynı yerde kapıları açık olur hep bakarım.  Seninki de küçük daha.uyku egitimi falan hep hikaye zaten biraz büyüyünce yatmak istemiyorlar anne yanında.  Tadını çıkar mis kokulularim:))
(1,024 puan) tarafından
Ya sabaha kadar ağladım hıçkıra hıçkıra sanki alıp götürmüşler gibi başka şehre alt tarafı yan odada dayanamadım içim parçalandı
0 oy
(763 puan) tarafından
Yatak ayırmak için biraz geç kalmışsınız canım yatağında yanındayken uyusun sen uyuyunca odasından çık böyle alışsın yada yatağınızda uyutun uyuduğunda yatağına yatırın evet hamilelik hormonları biraz tuhaf oluyo maalesef 
(1,024 puan) tarafından
Ben hayatımda ilk kez böyle ağladım eşim şok oldu sanırsın başka şehre götürdüler diyor çok ağladım ya dayanamıyorum onsuz bir saniye ayrı kalmak istemiyorum
(763 puan) tarafından
Canım bu ayrı kalmak değil ki ileride çok zorlanırsınız en uygunu ayrı odada yatmak büyüdükçe ayırmak daha zor olur birde bebeğin olacakmış o doğana kadar alışsın odasına

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 2,002 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 465646564656 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 170 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semrak (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
12 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karadeniz123 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 406 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (173 puan) tarafından soruldu

374,714 soru

11,208,543 cevap

34,515 kullanıcı

...