0 oy
1,040 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim eşim hiç ses etmez hatta bırak dağınık kalsın der 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Bilirsiniz açdığım bütün  postlara tek tek cevap veriyorum ama işde çocuk olunca vaktim pek kalmıyo bu gece yine nöbetteyim melesef :ermm:

-Reklam-
+2 oy
tarafından
yemwk yoksa dısarıdan soyleyelım ugrasma hıc der ,dagınıklığa asla laf etmez ,utusuzse kıyafetlerı oyle gıyer asla soylenmez . azıcık guler yuz gorse benden yeter ona . tek katlanamadıgı sey suratımın asık olması
tarafından
Hahaa benim adamında öyle ama napim olmayınca olmuyoki
tarafından
Sanki valla benim.esimi bilip anlatmissin suratini asma dünyayi serer ayaklarinin altina :D
0 oy
tarafından
Benimki de karışmıyor ama ben dağınık evde yaşamaktan çok rahatsız oluyorum. 
tarafından
Benimde ruhum daralıyo ama yapabildiğim kadar yapıyorum mesela evi toparlarım gözüme batıyo çünkü
0 oy
tarafından
işleri bırak elaya bak seni istiyor aglamasin cocuk diyor hicbirseyr laf etmez sağolsun hep pozitif düşünür
tarafından
Ne güzel bişey anlayışlı bir insan
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Sen kendini yorma kızımızla ilgilen gerisini hallederiz beraber diyor da ev dağınık olunca benim kafada dağınık oluyor dayanamıyorum.
tarafından
Bende öyleyim eskisi kadar düzenli olasamda yinede yapıyorum üstün körü ozaman bile rahat edemiyorum
0 oy
(5,519 puan) tarafından
O konuda iyidir cok sukur
tarafından
Valla anlayışlı bir eş çok önemli
(5,519 puan) tarafından
Aynen wallaha :)
0 oy
tarafından
Hatun oglani uyutalim gel TV izleyelim.is kalsın der hep mutfakta iş yapsam elli kere yagmuur ma gözümün önüne gel diye cagieir cinnet gecirtir insana
tarafından
Yaa deme öyle olsun en güzeli değerini bil hep mutlu ol inşallah
0 oy
(1,374 puan) tarafından
O çocuk akşam 9 da uyuyor.9 dan sonra bir sürü iş yapılır der :)))
tarafından
Yapda nasıl yaparsan yap diyo yani
(1,374 puan) tarafından
Ona göre herkesin görevi ayrı.Anne bebeğe de bakacak işi de yapacak :)
0 oy
(5,665 puan) tarafından

No kodor yovoşson yoo biroz cobok olsonoooo 

der:D

tarafından
Hahaaa şivelere gel hele
(5,665 puan) tarafından
Bu şekilde homurdaniyor kendisi :D
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ev temiz hayatım sakin ol der
tarafından
Aslında değil temiz ama :))
(3,149 puan) tarafından
Heh işte ben ev dağınık kirli olunca çıldırıyorum sarıyorum ona o da sakin ol diyor evimiz temiz hatta kendi topluyor bazen
0 oy
tarafından

Evim pek dağınık olmaz temizlerim hep genelde ama bazen depresyona girdiğim zamanlar oluyor o zamanlar da Bir şey demez :D

tarafından
Alemsin sende bendensin Yoldaş :)
tarafından
Tabikiside sendenim:D
0 oy
tarafından
Ben rahatsiz oluyorum daginikliktan o olmuyor cogunlukla o toplayip süpürüyor sagolsun 
tarafından
Bende oluyom ama napim üstün körü yapip çıkıyorum
tarafından
Oyle canim çocukla cok zor
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Her gün her gün ne temizligi ev temiz zaten der sjsjs ama bi şekilde çocuga bakmak zorunda kalır dagınık olsa asla ses etmez yemek yetiştiremedgnde söyle dışarıdan yaptrym der sagolsun❤️ ev dagınık olsa da asla ses etmez kendi dagıtr çünkü bazen üçümüz oyun oynarız eşim en son oyuncakları toplar 
0 oy
(15,835 puan) tarafından

Taşıyama alıştırmasaydın :ermm:

0 oy
(3,148 puan) tarafından

O gelir iste bende ya iste durmadı faln diye seyyaparim oda canın saol hayatım gel birlikte yapalı ne yapılacaksa der:P

0 oy
tarafından
Bırak şu temizliği bir daha çamaşır suyu almicam der evi pislik götürse umursamaz 
0 oy
(6,712 puan) tarafından
Benimde aynı zaten kimse gelmiyor izinli iken beraber yaparız der sagolsun ☺☺
0 oy
(91 puan) tarafından
Hiç dert etmez ama canı sağolsun, hanımın eli değmemiş yapamamış bir ucundan tutayım şunu da ben yapayım demez :) 
0 oy
tarafından
Hiç bişey demiyo sen bana çocuğu hazırla ver biz dışarı çıkalım bnde öyle ediyorm işleri canım daha bugün çıktılar ikinsaat bnde yemek iş yaptım o konu da sıkıntım yok
0 oy
tarafından

Gel heriiii yanıma yüzünü gören cennetlik gel çayı koydum iki sohbet edelim diyo :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 351 göst.
0 oy
4 cevap 111 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 383 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 396 göst.

377,940 soru

11,312,677 cevap

34,746 kullanıcı

...