0 oy
164 göst.
Moda kategorisinde (87 puan) tarafından
Bende daha yapmadım eskilerden giyiyor ama yetersiz geliyor nerde güzel şeyler var 

10 Cevaplar

0 oy
(1,246 puan) tarafından
Güzel kıyafet her yerde de hem uygun hem güzel sanırım sadece pazarda LCW de bile en uygun takım 150 TL yerel mağazaları gezmek daha mantıklı geliyo bana şuan
(87 puan) tarafından
Pazardan ne alsam ya boyası çıkıyor yada küçülüyor canım mağazada da kazakların içi yünlü oluyor ben sevmiyorum oğlum tenine de iyi gelmiyor zaten izmirde yaşıyorum dondurucu soğuk olmuyor pamuklu spor şeyler güzel oluyor haklısın en ucuz 150
(1,246 puan) tarafından
İstediğin gibi bişi bulursun umarım canım izmirdeysen işin daha kolay
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Kucugum abimizinkileri giyecek de abimize alincak her şey ucmus valla bende iki üst aldım daha annem iki takım almış yolladı sağ olsun her şey ucmus bir takım olmuş 200 250
(87 puan) tarafından
Benim ilk çocuğum canım allah bağışlasın seninkileride aynen çok pahalı kayınvalidem 600 lira vermiş alın diye yetmez ki üstüne bende koyucam alicam biseyler de bakalim
(13,825 puan) tarafından
Yine lcwdan iki üst aldım indirimdeydi öyle takip ettim ya alınır da ama gerek yok mesela evde giycekler bir iki takım temiz olsun kaliteli yani evde giyiyorlar yipraniyo ne biliyim fazla vermek gereksiz geliyor bana
0 oy
(7,819 puan) tarafından
Ben LCW ye girdim geçenlerde çok pahalı geldi bana en uygun 150 lira takımlarda oğluma 5 çorap alayım dedim 80 TL ydi iki atlet zıbın 90 tlydi :D
(13,825 puan) tarafından
Bu LCW cidden uçtu her şeyini ordan alirdim inanılmaz fark etti yani fiyatlar ya
(7,819 puan) tarafından
Evet gerçektende hiç uygun bişey yok. Geçen biri tiktokda diyodu kışlık biseyler almış çocuğuna 3 milyar i buldu diyodu LC Waikiki den.
(87 puan) tarafından
Bahara girkenken ordan almış tim 600 tl tutmuştu ama 8 10 parca almıştım şuan daha fazla tutar
(13,825 puan) tarafından
Evet takip etmek lazım hiç huyum yok ama hevesim var şöyle yazdan kislik kistan yazlık almaya☺️
0 oy
tarafından
Annem küçüğe 2 takım büyüğede 2-3 takım aldı alt üst geçen seneden vardı zaten büyüğün küçüğede abisinin küçüklük temiz kışlık kıyafetlerini saklamıştım onu çıkardım bir tek mont aldım belki kışlık ayakkabı alırım o kadar 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

LCW dan alıyorum indirimlerle. En son bunları sipariş verdim

0 oy
(113 puan) tarafından
Biz de yarın gideceğiz... ama içi tüylü montlar 600 civarı, inceler 250-400 aralığında kışlık içi tüylü botlar bile 400 civarı.. Allah herkese yardım etsin... Ama öncelikle civil ve e-bebek'ten başlamak daha mantıklı..LCW'ye göre bile bi tık daha uygunlar.. Geçen kışlıkları da civilden almıştım memnun kalmıştım ben..
(87 puan) tarafından
Çivili bende seviyorum kazakları omuzları dar geliyor oğluma altı bol oluyor çözemedim
0 oy
(394 puan) tarafından
Valla Bende pazar günü yapcam Lcw outlet var oraya gitcem. 
0 oy
(448 puan) tarafından
Lcwkk den 3 takim ,3 elbise aldim kizima.. momsbrand  dan 3 üst 2 alt aldim... hamileyim kucuk bebegime  bebelimani , minicty , bebemer den aldim instagramdan ... çoraplarıvs pazara gitmistim ordan  tamamladim gecen yildanda kizima 3 4 kazak var olan oyle tamamladim
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Çok şükür temmuzda yaptım iyiki yapmışım şimdiki fiyatlar bile iki katı. Lcw den aldım iyi her yerde var ucuz ve iyi pazarda bile kalmadı
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Minictyye bak bacım hem uygun hem en güzel şeyler orda o kadar geçerim her sezon ebebek cıvıl babymoll başka küçük magazalar var oralar her yere giderim yok anacim hiç güzel bişey bulamam hemde uygun fiyatli oğlumun dolabını bi gör hep ordan hiç istisna yok hemde kaliteli 
(87 puan) tarafından
Baktım canım buraya da diğer yerlere gitmedim daha burasıda pahalı sanki 199 179 diyo takımlara
(6,681 puan) tarafından
Vala canım daha uygunlari da yok gibi ben çok geziyorum bebek mağazalarını LCW falan uçmuş durumda Trendyoldan bak olmadı belki bulursun ya da sıkıntı yapmazsan ikinci el ya da pazardan bak ben de oparalrdan bakmak istiyorum ama eşim kiziyo ben minicitye gidiyorum ne ihtiyacım var mesela takım mi en uygun takimlari buluyorum indirimli oluyo bazen mesela 100 150 olanları seçiyorum 10 tane oldu ya ihtiyacım 5 taneyse içinden en beğendiklerini alıyorum geçen yaz mesela şu ütü çıtçıtlı altı eşofmanrakimlari varya şapkalı falan oluyo 3lu takım onlardan ihtiyacım vardı bakınca 80 100 120 fiyatları kurcaladım uygunlarini buldum yanlış olmasın 3 takım 1 tuluma 200 TL verdim
(87 puan) tarafından
Izmirde varmı bakayim bi
(6,681 puan) tarafından
Vardır heralde uygulaması var orda daha güzel ürünleri online alışveriş yapiyosan

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 194 göst.
25 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 797 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 254 göst.
11 Eylül 2022 Moda kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,227 cevap

34,710 kullanıcı

...