0 oy
170 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bugün inanılmaz soğuk var sabah uyandık buz gibi ev iki tane kızım var 25 aylık 8 aylık çorapla falan yatırdim uzun kollu pijama ile üstlerini de örttüm sabah kalktık baktım elleri buz ikisininde bazadan yelek çıkardım giydirdim ikisine de bu kış çok soğuk olacak belli ki siz nasıl giydiriyorsunuz klima bile açtım 

10 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha ben ince badi üzerine yelek giydirdim altınada uzun tayt çorap soğuk çünkü hele gece ben bile kalın giyindim yattım
tarafından
Aynen inanılmaz soğuk iki gündür bende kalın hırka giydim hele sabaha karşı çok soğuk oluyor hava
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Kazak pijama giydiriyorum tulum giydirdim rahat yatamadı çıkarmak zorunda kaldım
0 oy
tarafından
Uzun kolluya geçtik bu hafta. Uyku tulumu giydiriyorum. Eylül girdi birden bozdu hava ya gerçi bu sene yaz da yaz gibi değildi :( geç geldi.hemen gitti 
(1,634 puan) tarafından
Gercekten yaz çok geç geldi ve hemen bitti bende anlamadım yazdan bisey
tarafından
Evet çoluk çocuk eve kapancaz şimdi hep nasıl zapdetcez bilmiyorum
(1,634 puan) tarafından
Gercekten öyle benim oğlum babası işe giderken ağlıyor gezmeye gidiyor saniyor şimdi hergun kendini yerlere aticak dışarı çıkamıyor die
0 oy
tarafından
2 kat üst 2 kat alt giydirdim sabah. Üstüne de yelek. Valla ben bile donuyorum. 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Uzun kollu badi en altına askılı atlet kilotlu corap yelek eşofman altı ben en son kattayım ondan biraz sıkı giydirdim 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ben şimdiden çok birsey giydirme taraftarı değilim kizim da sevmiyor kışın ne yapacağız şimdiden giyerse bir gecelik takımı ile yatiriyorumn gece üzerini de aciyor uyaniyor
0 oy
(169 puan) tarafından
Uyku tulumuna geçtik canım hava buzz gibi bende kazak giyiniyorum gündüz de uzun kol badi üstüne yelek altına 2 pijama çorap hâlâ da elleri ayakları buz gibi
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Icine askili zibin giydirdim uzun kollu pijama ustune yelek giydirsim bide corap tabi gece de ustune kalin battniyesini orttum 5 aylik
0 oy
tarafından
Kalin sweat ve uzun pijama giydiriyorum bi de corap sabah actik dogalgazi 
0 oy
tarafından
Uzunkollular giydiriyorm gece battaniye örtüyor ama sürekli üstünü açtığı için sabaha ayakları buzgibi artık alışverişe gidip çoraplı pijama alaxm mecbur 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 178 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 282 göst.
4 Aralık 2020 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 307 göst.
28 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...