+1 oy
840 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben artık serseri gibi motor binemicem diye ağlamiştım :) sorumluluk bilinci bi taraftan hormonlar bir taraftan vurmustu :D

Bir de şey vardı hepiniz jean, boyfriend giyiyosunuz ben surekli  elbise mi giycem hic tarzim degil diye ağlamıştım:D

67 Cevaplar

+2 oy
(13,824 puan) tarafından
Eşim yaptigim ekmek arasını yemedi diye aglamistim
(13,824 puan) tarafından
Amma da sacmaymis:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(48,481 puan) tarafından
cok masum ☺️
(13,824 puan) tarafından
☺️☺️☺️canim
(119,084 puan) tarafından
ne koydunki icinede yemedi
(13,824 puan) tarafından
Bilmem hatirlamyrum okdr yememesinin sebebi içindeki den değil de hani şimdi yemicem demişti ağlamıştım:⁠-⁠D
-Reklam-
+1 oy
(2,178 puan) tarafından
Eşim çikolatamı yedi diye baya ağlamıştım:)))
(482 puan) tarafından
Yiaaa :')
+1 oy
tarafından
Ben 29 ekimde Atatürk u paylaşmıştım  .sonunda en büyük bayram cumhuriyettir kutlu olsun diyor ya hüngür hüngür ağlamıştım canım atam diye ...benimki çok.duygusal.manevi ağlama oldu
(482 puan) tarafından
Gel kiz sarilalim milli bayramlarda ben de cok aglarim :) torenlerde okulda falan gozluk takarim hep fsdghj
tarafından
Hahahah ya bende
0 oy
(15,839 puan) tarafından

Canım kornişon turşu istediğinde ağlamıştım hemde özellikle bimden satilandan :D

(482 puan) tarafından
Kiyamam yaa "')
0 oy
(938 puan) tarafından

Eşim iyi davranıyor dediğimi yapıyor diye ağladım sevinç gözyaşı normalde kolay kolay yapmazdı da :D

(482 puan) tarafından
Yiaa ')
0 oy
tarafından
Canım kokoreç çekmişti bol baharatlı seviyorum eşimde aldı kendine ama o bahartsız istedi ikisinide bahartlı yapmışlar banada yedirmemişti midene rahatsızlık verir diye o zaman çok ağlamıştım sonra geri vermişti bu seferde ben inat edip yememiştim eşimde geri verdi adama çıktık yola yolda ağlamıştım neden verdin ben onu yiyecektim diye
(482 puan) tarafından
Kiyamam kuzum yaaa kokoreci yedin baharati mi zararli olcakti ah :')
tarafından
İşte eşim sevmez baharatı hiç herşeyi ye ama baharat olmasın
(482 puan) tarafından
Ah eniste :)
(269 puan) tarafından
ahah guldurdun
0 oy
tarafından
Yemek yiyemiyorum diye ağlamıştım :) 
(482 puan) tarafından
Oiy kiyamamm:)
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Ay bende hani süt reklamı var ya. Büyüdüm büyüdüm pınarla büyüdüm diye ona aglıyordum
(482 puan) tarafından
Kiz nedeeenn :')
(10,775 puan) tarafından
Kız orada cocuk hızla büyüyordu ya ne bileyim hormonlar. Ama cok aglıyordum cıkınca.
(482 puan) tarafından
Fsjdfs
(4,914 puan) tarafından
Yemin ederim o reklama bende ağlıyordum;)
(7,036 puan) tarafından
Ahahhahaahah Özge ya çok masummmm
0 oy
(4,426 puan) tarafından

Ilk gebeligimde çizgi-film izliyordum prenses sofia bilem vadide belki çocuğun babası yok annesi de bi kralla evlendi babalar gününde bu kızı dışladılar allahım ağlamaktan için çıktı ")

Ikinci de bacaklarım çok ağrıyor diye ağlamıştım 
Oğlumda da canım bi seycekti rüyama girdi gece uyanıp yiyemedigim için ağlamıştım baya "))
(482 puan) tarafından
Amma cok ağlamışın kuzum kiyamam yaaa:)
(4,426 puan) tarafından
Gebelik çok olunca "D hsjsjsksjshs bunlar en saçma olanları daha çooooook ağladım ama en çok ağladığım ilk kızımda erken doğum riskim var di 23 haftalık kanamam oldu onda ağlamaktan helak olmuştum ama neyse ki sağ salim geldi dünyaya pamuğum
(482 puan) tarafından
Masallahh  Allah  bağışlasın canim
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Mide yanması yaşıyordum doktor yatmadan 2 saat önce şu bile içme dedi. Bi akşam öyle yaptım ama gece midem yine yandı. Ben de yatakta oturup su bile içmedim neden yine yanıyor diye ağlamıştım. Eşim de başımı okşamisti :D

(482 puan) tarafından
Ehehe kiyamamm :')
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Eşim Kaşımın çıktığıni söylemedi diye ağlamıştım. 37. Haftadayim hala her halt a ağlıyorum. :)
(482 puan) tarafından
Neyse az daha sabir :)
0 oy
(606 puan) tarafından
Eşimin 1 gün boyunca uğraşıp açtığı balkon giderini balkona çekirdek dökmüsler diye yıkamak isteyince tekrar tıkamam ve geri açamam 
(482 puan) tarafından
Tam benim basima gelebilecek bir olay :D
0 oy
(2,529 puan) tarafından

Sebebi yoktu :D eşim noldu niye ağlıyorsun ya bişey mi oldu diyo ama yok sjsjsj bilmiyorum ya ağlamak geliyor içimden diyip ağliyodum jssjjs

(482 puan) tarafından
Bu bende de oldu yaa sebepsizz
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Cizgifilm izlerken ağlamıştım 
(482 puan) tarafından
Cocuklugun geldiyse qklina "')
(1,448 puan) tarafından
Yok kiz duygusal gelmişti bi sahnesi sjsjsj bir de reklama ağlamıştım kamu spotu duygusal reklam varya sjsjjs
0 oy
(41 puan) tarafından
Yemek yiyordum esim yarım ekmek yemişsin aferim dedi bende ben yarım yemedim çeyrek yedim diye ağlamaya başlamıştım adam şok
(482 puan) tarafından
Ahshs:)
0 oy
tarafından
Daha 19 haftalıgim ondan Heralde . Öyle saçma şeylere ağlamadım. Deli gbi gönül dağı 3. Sezon açılışında ağladım  
(482 puan) tarafından
O da aglanmicak gibi degil be kuzum ben 2. Sezonda biraktim izlemeyi cok agliyordum bebegime bisiy olur bide diye
0 oy
(7,444 puan) tarafından
İlk hamileliğimde bu winnie the Pooh çok duygusal bakıyor hüzünlü bakıyor diye ağlamıştım peluş oyuncağa bakıp bakıp şimdi henüz ağlamadım bişeye :)
(482 puan) tarafından
Bali fazla kacirmistir diye yorumladim benn  aglamasaydin yaaa
(7,444 puan) tarafından
Hehehe bilmem ama çok duygusal bakıyordu :))
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Dolma içine soğan koymayı unuttum diye saatlerce ağladım hazır  kek canım istedi ona ağladım
(482 puan) tarafından
O kadar emege sogansiz dolma cok haklisin bence ')
(1,750 puan) tarafından
İçini döktüm koydum tekrar biber dolmasıydı
0 oy
tarafından
Benim hamilelik boyunca çok ağladım hatta 5 aylıkken galan boşanma aşamasına gelmiştik babam gilde kalmıştım hatırlamak istemiyorum hamilelik dönemimi 
(482 puan) tarafından
Oyy seninki hormonlardan degilmis sanki kuzucum insallah simdi huzurlusundur
tarafından
Çok şükür canım yok kuzum keşke hormonlardan olsaydı
0 oy
(6,194 puan) tarafından
Eşim ciğer dürümümden çok ısırdı diue ağladım 
(482 puan) tarafından
Eniste belki zararli diye isirmistir o kadar cok
sjfdgd kiyamamm
(6,194 puan) tarafından
Yok kız hamilelikte ciğer Zararlı değil Öyle diyorlar ama iyi pişerse Zararlı değil Kendine de yaptırmıştı bana da o yedi Ben de dedim ki gel Benimkinden de ısır bu da fazla ısırınca Ben de ağlamıştım elimdekini de bıraktım kalktım gittim ağladım
(482 puan) tarafından
Gayet hakli bir isyan olarak yorumladim ben ') kucukken annem cok yapardi ya daha cocuktum ahahah
(6,194 puan) tarafından
Ama napim midem bulanıyordu her şeyi yiyemiyordum ondan sonra bir de hamilelik hormonlar Tabii şu an yapsa ağlar mıyım yine galiba Ağlarım Ya ben yemeğimi seviyorum Paylaşamam sanırım hahaha

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 301 göst.
0 oy
38 cevap 930 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mavirane (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 240 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 308 göst.

378,076 soru