0 oy
1,649 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben hatırlamıyorum yazacakdımda :)

37 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Artiz kendine baksın Bnim kemiğim iri o kdr ;):D

tarafından
Hahaaa bu iyidi tartı ne diyo peki kemiklerin irimi diyo sana :)
tarafından
Yok cınım ben kim köpeğim seni ölçeyim  çok güzelsin hiç çıkma diyor hahahha :D
tarafından
Yaa allah iyiliğini versin emi güldürdün beni kızzz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Herşeye laf sokar parmak atar , 

Ama daha kg ma bişi demedi , bir zahmet onada laf etmesin demi :)
tarafından
Etmemeli ama erkek milleti bu belli mi olur
tarafından
Bu erkek milleti aç bir yaratık herşeyden tatmak ister , o yüzden ne zaman nerde ne yapacakları belli değil ...
tarafından
Çok doğru valla doğru söze ne denirki
0 oy
tarafından
Laf sokma yokda hamilelikten onceki halime donecegime tam inancli buda beni geriyo surekli psikolojik baski sanki 

Hamileykende eski halini ozledim tek elimle sarardim dersi
tarafından
Oooovvv ee daha ne olsun
tarafından
1.5 kilo kaldi bebisim ben ondan daha beter laflar sokuom kendime :) kilodan korkarim ben kilolu fobim var
tarafından
Ayy sen beni görsen yiyorum ama nasıl böyle kg mi alcam yine ya şişman olursam falan diye bende hic sevmiyorum çünkü mide küçültme ameliyatı oldum birdaha katlanamam
tarafından
Oo gecmis olsun yavrum benim dikkat et o zaman ayni izdirap bidaha cekilmez
tarafından
Yoooo yoooo dahada istemem allah a büyük demeyimde
0 oy
(320 puan) tarafından

Kilo sl demesini sevmiyorumm:ermm:

tarafından
Bende önceden sevmiyodum
0 oy
(15,531 puan) tarafından

Benim onunkine oluyor sonuçta onun göbeği ondan önce gidiyor:D

Ben doğum yaptım fitim ona rağmen gobusum yok :D

tarafından
Sende ona yap baskı :)
(15,531 puan) tarafından
Zati ben ona yapıyorum:D
tarafından
Buna ancak sevinirim hepmi erkekler kadınlara diycek
0 oy
tarafından

Yok benim.esim o konudaı bişey demez aksine maşallllllllah der  ama hamileyim.simdi ondan yani :))) kendisi göbekli acicik  ondan dili kısa 

tarafından
AHaha  allah seni .. Kız. Adam. Dayanamaz ki kilo.verwmedigi için umursamıyor artık ağzına ne gelirse yiyor artik
tarafından
Amannn yesin boşver sen fit kal o şişman kalsın alan olmaz onu hahaaa
tarafından
Ay yok.kiz beni..Kocam bi tanedir o konuda gözü bile.kaymaz . Çok. Efendidir o.konuda... candır can
tarafından
Aman deme şöyle idare eder dee adamlara nazar ediyonuz sonra
tarafından
:))))).. nazar değmesin maşallah maşallah. . Ben dua okuyun hep üstüne
0 oy
tarafından

Benim kocam düğünümzden sonra 25 kilo kadar aldı :D bende 52 kiloyla hamile kaldım 67 ile doğuma gittim şimdi 54 kilo falanım zayıfladıkça bana kızıyo sen fitleş benim halime bak diyo :Dama ben kilolu seviyorum kocamı zayıflamasn bananem:D

tarafından
Hihiii bende istemiyorum zayıflamasını öyle kalsın ben fit olayım
tarafından
Anam zaten bi fitleşmesek ayrı bi söylenecekler
tarafından
Benim adamda şişman mesela ben ona ara sıra diyorum dikkat et biraz diye hiç oralı değil
tarafından
Ben herifde dedim gel her gün mekik çek zayıflarsın 1 gün çektirdim ikinci gün pes etti :D
tarafından
Erkeklerin hiçbirisi kg yi sorun etmez kendilerine vallahi bak eşim öyle mesela
0 oy
tarafından

Olmaz mı  eşimin teyxe kızı da hamilene güzel kilo almış ne güzel yiyo sen hala aynısın deyip duruyo 

Millet yiyo içiyo yatıyo sen yemiyon içmiyon uyumuyon bide uyutmuyon yetmiyo yataktan kovuyon diyo :D

tarafından
Hahaa adama işkence ediyom desene benimkide alır mesela bişey dolapda kalıyoya niye yemiyosun deyip duruyo yiyemiyorum ki napim
tarafından
Aynı aynı geçen ceviz istedim adam gitmiş 10 kilo ceviz almış aşkım ye çocuğun beyin gelişimi için çok iyimiş diyo :)))) gülsemmi Ağlasammı valla bilmiyom
tarafından
Kızzz herkese deme adama nazar edecen soranlara idare eder diyiver
tarafından
Ahahaaa maşallah maşallah dur suratına tüküreyim çayımı da koydu soframıda topladı :)
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Ben eski kiloma döndüm canım ondan laf etmiyor hiç belli değil çocuk dopurmuşsun her zaman ki gibi güzel ve zarifsin diyor canım 
tarafından
Oooo bak hele sen benim ayıdan hiç duymadım böyle şeyler demezki ruhsuz adam ama bende fit sayılırım kg yok sadece karnımdan şikayetçiyim
(4,758 puan) tarafından
Sarmadın mı canım kaç boyunda ve kaç kilosun kuzum
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Benimkide devamli kilo al der ustunuze afiyet kilo alamiyorumda ne kadar yesemde

tarafından
Çok zayıfsan tabi halsizde kalırsın ama çok değilse alma bence iyi degil.
(2,840 puan) tarafından
Kiz boyum 1.50 kilom 40 kalmisim almak istiyorum ya emziriyorum bide
tarafından
Senin gene boyun 1.50 ben napim yaa boy:1.44 yaa yerden bitme gibiyim tabi hamd olsun sağlığım yerindede
(2,840 puan) tarafından
Bizim kadar bide yerin dibinde var kiz rahimer merak etme :)
tarafından
Olsun amannn sağlığımız yerinde yaa daha ne olsun
0 oy
tarafından
Ben zayıf olunca çubuk kraker gibi oldun hatun derdi 
tarafından
Simdi demiyomu artık
(2,840 puan) tarafından
Ahahaha benimkide safinazim diyo :) kurdan niyetine
tarafından
Şimdi küsúz üç gündür gormuyom iti :D
(2,840 puan) tarafından
Ahahaha gormuyom derken evimi terketti adam :))
tarafından
İlk gün ben katmadim iki gündür de kendi gelmiyor
(2,840 puan) tarafından
Nerde kaliyo diye benim beynimi cok kurcalardi iyi dayanmissin
tarafından
Ona kalacak yer çok ... Nerde kalırsa kalsın umrumda değil valla .çevresinde bir sürü pislik arkadaşı var gezerdir onlarla icerdir .arayıp bulamadigi
tarafından
Ayy benimde nerde kalıyo ne halt ediyo diye kendi kendimi yer bitirirdim ** dediğine göre bayağı bi tartışma olsa gerek ya kaynana yüzünden yaa görümce ya kaynın yada kendi aranızda  olmuşdur
(2,840 puan) tarafından
Beninkide oyle ama cok sukur  artik isinden evine evinden isine gidiyor arkadaslariyla gorusmeyide kesti
tarafından
Benim eşim çiçekçi aksam aradım saat dokuzda bı çiçek birakacam gazinoya gelecem dedi saat on buçuk oldu ortada yok.aradim meşgule aldı.mesaj attım isim var biliyon yazdı çiçek bırakmak iki dakika kapıdan bırakıp dönerse tabi.sonra aradım açmadı görüntülü aradım yine açmadı mesajlarımı okumadı hiç bir şekilde cevap vermedi.saat 12 olmuş geliyom dedi.bende gelme dedim telefonu meşgule aldığında ne yapıyorsan ona devam et dedim.arabada kafa dinlemiş öyle olsa neden acamasin.bugun 3gun oldu bakalım sonuç ne olacak
tarafından
Ah ah ben başaramadım duzletmeyi.ne iyilikle ne kötülükle
(2,840 puan) tarafından
Valla canim bende 10 sene ugrastim en sonunda sorgulamamaya basladim kendisi elini ayagini cekti bi sure gec mi geldi kimleydi nerdeydi hic sormadim kapiyi normal actim optum hosgeldin dedim baktim baski sorgulama olmayinca kendisi duzeldi ben şokk şokk
tarafından
İpini salinca bu hiç zapt olmuyor :D
(2,840 puan) tarafından
Bi dene bence kiz ;) belki ise yarar
tarafından
Suan ortada yok geri gelirse deneyeceğim
(2,840 puan) tarafından
Aynen kiz geldiginde hic bisi yokmus gibi davran tepkisini cok merak ediyorum ahahaha dicek hayret bisi demedi :)))
0 oy
tarafından

Biraz kilo aldım bu aralar bende frkindayim bunu . Eşim sürekli bana bakip bu aralar kilo aldın hamilemisin kesin bebek var diyip duruo :) hamile kalmami çok istiyor ondan yoksa şimdiye kadar kiloma hiç laf etmedi :) O sadece her kilomu bebek var sanıyor :D

tarafından
Hee bebek dersin sende ah şu erkekler ahhh
tarafından
2 yıllık evliyiz bebeğimiz yok onunla kafayı bozdu benide delirtiyor :)
tarafından
Acelesi neymiş benim 6 yıl olmadı tövbe
tarafından
Diger kardeşi baba oldu evlenmeden. sanırım o yuzden hızlandırmaya calisio
0 oy
(119,002 puan) tarafından
Yoook yaa hayatta demez yani diyemez cunki kendi benden daha kilolu ☺️
tarafından
Benim adamda öyle ama ben zayıfım o 105 falan bende 58 falan:)
0 oy
(2,564 puan) tarafından
49 kilo yum bana safinaz gibisin der kilo al diye çok ısrar eder
tarafından
Safinazz hahaaa allah ım nasıl güldüm :)
(2,564 puan) tarafından
Ama haklı yaaa sevgilinin 43 gün evlerim 46 hamile kaldım 70 şimdi döndüm 49
tarafından
Ooo benim olmam kg desin sen peki halin kalıyomu
0 oy
(2,103 puan) tarafından

Bende aksine birşey dememesinden yana şikayetçiyim:)bugün diyete başladım diyorum akşam sen gel sevdiğim bir sürü yiyecekleri al. Ya diyet yapicam dedim sana niye bunları aldın  diyorum. 

Aşkım ben unuttum o lafını sevdiğin şeyleri aldım ye diye diyor.

Adam resmen diyet yapmama izin vermiyor. Hemen akşama sevdiğim  şeyleri getiriyor. Ne yapmaya çalışıyor bende bunu anlamıyorum :D

tarafından
Kıskanıyodur seni mutlaka
(2,103 puan) tarafından
Valla bilmiyorum soruyorum aşkım seviyosun diye aldım ne var bunda diyor. Irademe de sahip çıkamayacağımi biliyor :)
0 oy
(536 puan) tarafından
Bizimki ben zayıfım diye söyleniyor hata kızıyor ne biçim hamilesin yesene kilo alsana der.. Bende istiyorum aslında ama alamayorum 
tarafından
Alamıyosan yapcak bişeyde yok zorlamakda iyi değil
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Ben hamile kalmadan once askim kilo aldim zayiflamam lazim diyip dururdum ben boyle seviyorum sana ne senin kilondan derdi :D

tarafından
Senin adamda ayrı bi tuhaff ne demişler yemeğin salcalisi kadının kalcalısi derler
(5,913 puan) tarafından
Benim adam tuhaf gercekten adam ben kilo.alinca mutlu oluor zayiflamam lazim dedigim hayir diyemecegim herseyi eve doldurur :(
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Diyemez :D

Evlendik 2 buçuk yılda  ben doğumla birlikte 14-15 kg aldım o 23 kg aldı sigarayı bırakmış ondan olmuş.. bende doğum yaptım o zaman diyorum gülüyor :D

tarafından
Hadi sen doğum yaptın aldın kocana ne oluyo ödemdir o ödemmm hahaa:)
(3,187 puan) tarafından
Aşk birlikte şişmanlamaktir :'D
tarafından
Bencede böyle olmalı :)
(3,187 puan) tarafından
:D yarın doğum günüm ve diyete başlıyorum.. yeni bir sayfa niyetiyle :'D
0 oy
tarafından
Hiç demez çünkü çok zayıftım evlendigimdeş hamileyim 8 kilo aldım daha alıcağa benziyorum al al aldıkça daha güzel oluyon tombik tombik diyo sinir sinir oluyorum tombik denecek kadar da almadım hala 54 kilodayım bakalım ne olacak :)
tarafından
Demekki hamilelik ilerledikçe daha çok ugrasacak senle
tarafından
Evet sinir olmama bayılıyo ama sınır ol diye demiyom gerçek diyo zayıflığın neresi güzel böyle daha güzelsin diyo ee sen niye takiyon o zaman diyorum kendi de 2 3 kilo alsin hemen kendi çapında spora başlar takintilidir bana gelincede al al diyo napmaya çalışıyo anlamadım :)
0 oy
(88 puan) tarafından
Tam tersi ben kilo aldıkça o mutlu oluyo inşallah veremezsin diyo benim sinirlerimi bozuyo..
tarafından
Napcak mış kg li olunca senin adamda bi garipmiş:)
(88 puan) tarafından
O azcık kilolu bende öle olayım istiyo :) ama inat ettim zayıflayacağım bebişim doğsun da inşallah

İlgili sorular

+2 oy
61 cevap 1,017 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 671 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 400 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 239 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu

377,335 soru

11,292,281 cevap

34,710 kullanıcı

...