0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim anladığım ve yarım yamalak tecrubemle sanırım asıl mesele, halıları kaldırıp koltuklara örtü örtüp oraya buraya kaka çiş yapmasına musade etmek. Her yapısında tuvakete yapmalısın demek. Tüm olay bu mu

8 Cevaplar

0 oy
(11,132 puan) tarafından

Bunun önüne geçmek için 4 aylıktan başladım bakalım inşallah alışır  :)

(11,132 puan) tarafından
Şuan 4 aylık canım 1 2 gündür lazimliga tutuyorum sık sık maksat tuvaleti aşılamak bez bırakma zamanı gelince korkmadan oturabilsin zorlamasin diye düşünerek basladim
tarafından
Ahdim ar ikinci çocuğa prema sundari tekniği uygulqyacam
(11,132 puan) tarafından
Tuvalet eğitimi mi veriyorsun simdi
tarafından
Evet. Çişini tutuyor. Lazimliga yaptı dün akşam. Sonra giydirip uyuttum. Lazimligada çeşmeden su damlar gibi yaptı başta. Sonra dayanamadı bıraktı. Saatlerce çişini tuttu. Kakasinida evde çıplak gezerken parkeye yaptı. Beraber temizledik ve sürekli dönüp dönüp kakasina baktı. Korkuyor da gibi ilk zaman için kakadan korkması normal diye biliyorum
(11,132 puan) tarafından
Evet normalmiş bende duymuştum Allah kolaylık versin inşallah çok çabuk öğrenir
-Reklam-
0 oy
(7,314 puan) tarafından
Evet benimkide saga sola yapa yapa her yapisinda tatli dille lagzimligina yap annem dememle yapti alisti sukur
tarafından
Kaç qylikti
(7,314 puan) tarafından
32 cnm
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Hiç öyle saga  sola yapmadı surekli  yani 
tarafından
Nasıl yani
(13,824 puan) tarafından
Yani birakayim mi yazmışsın ya ben öyle hiç halı falan kaldirmadim
tarafından
Yani güzelce tuvaleti öğrendi senin halı kaldirmana gerek kalmadı
(13,824 puan) tarafından
Kim ne derse desin çocuğun hazir olması diye bir durum var hazir olduğunda zaten istemiyor bur sure sonra bezi Ekim'de üç yaşına girecek ben de geceyi cikarmadim hala ama gündüz söylüyor ilk denediğimde oturmadı ne yapsam sonra ara verdim sonra denediğimde öğrendi hemen
0 oy
(195 puan) tarafından
Ben kendim goturdum hep yaptigi halde gene ettigi oldu komple birakmak bilmiyom evin halini dusunemiyom ;)
tarafından
Anlamadım canm. Tuvaletine lstiibad eve yaptimi demek istedin
0 oy
tarafından
1,5 gün boyunca büyüğünü küçüğünü yaptı:))  maasallah o oldu ne gece ne gündüz ne gittiğim yerde vukuat yok. Tek geçen hafta kaçırdı o da biliyorum unuttu tutamadı. Dikkat ettim sıcak tuttum 
0 oy
(2,899 puan) tarafından

Müsaade etmek demeyelim de kaza olursa tedbir almak diyelim  koltukların üzerine battaniye serdim. Genelde de odasında oynatmaya çalıştım. Yerde kilim vardi zaten. Şükür ki hol halısı dışında nasiplenen olmadı 
0 oy
(618 puan) tarafından
Benimki de yapti tabi her yer örtü sonra balkonda yaptı sonra alıştı cnm yapmayan yoktur :))
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Bence değil asıl mesele zorlamamak ben kızımı hiç zorlamadim bezinden rahatsız olmaya başladı anne çıkar falan dedi acitiyo dedi bende dedim cikartirsan bir daha takmam dedim takmazsam bizim gibi tuvalete yapman gerekir ama ben sana yardımcı olurum dedim tamam dedi çıkardım 3 gün takip ettim kaciriyormu falan diye o gün gecede takmadım sonra bidaha takmadım ama kızımda hiç altına kaçırmadı 

Anliyacagin su olsun kendini ifade edebiliyordu benim kızım 2 yaşına ya yeni girmişti o sıralardaydi ve hiç zorlamadim kendi geldi bana çıkart acıtıyor diye  tek yaptığım kaka olunca hemen degistiriyodum tabiki ama cisi gelince bekletiyodum rahatsız olsunda çıkart desin diye 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 439 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 443 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 301 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 478 göst.
12 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,323 cevap

34,739 kullanıcı

...