0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (261 puan) tarafından
Özellikle istanbulda arıyoruz bilen yazabilir mı 

5 Cevaplar

0 oy
(7,224 puan) tarafından
Amaliyatmi dediler cnm  normalde geçiyor o
(261 puan) tarafından
Daha demediler şuan oğlum 4 aylık ama 6. Ayda üroloji doktoruna görünmek istiyoruz. 1 yasa kadar ameliyat olması gerekiyormus
(7,224 puan) tarafından
İniyor canım bnm oglumdada vardı sıvı fazlalığı denildi bize 9,10 aylıkken indi
(261 puan) tarafından
Ay inşallah iner ya hiç bir gelişme yok şuan ikisi de boş duruyor.
(7,224 puan) tarafından
İnşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(909 puan) tarafından
Canım benim oğlum var aynı sorun şuan 28 aylık 6 ayda bir kontrol var. Ben özel ile devlet arası gidip geliyorum 2 farklı doktor takip ediyor. İst hangi semt sin. 
(261 puan) tarafından
Merhaba. Çocuğunuzun durumu nasıl oldu acaba bir gelişme var mı?
(909 puan) tarafından
Merhaba canım en son doktor gittiğimizde 1 yıl sonra yine kontrol çağırdı. Gece takip ediyorum aşşağı iniyor. Kendini sıktığında yukarı çıkıyor.
(261 puan) tarafından
Isinize karışmak gibi olmasın ama ertelemek çok fa iyi değil sanki geç olmasın allah korusun. Bizim ki inmiyor malesef ameliyat günü aldık.
(909 puan) tarafından
Canım 2 ayrı doktor gidiyorum. Onlar takip bu şekilde yapıyorlar. Olmadı yine randevu alıp götürim. Tehlikeli evet. Allah yardımcımız olsun inşallah
(261 puan) tarafından
Yanlış anlama beni ama bence de başka doktora da götur doktorların insafına kalmışız geç olmasın. Benim de içim açıyor ameliyat olacak diye ama ne kadar erken o kadar iyi
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım  Sarıyer şişli Etfal eğitim ve araştırma hastanesinde kaya bey var çok iyi bir doktor benim oğlum başka birşeyden ameliyat oldu ama üroloji doktoru olarak iyi 
(261 puan) tarafından
Teşekkür ederim araştırıcam
0 oy
(69 puan) tarafından
Umarim iner canim bizimkide tek yumurtaydi Çam sakurada olduk bizde seyithan özaydın doktorun adi
(261 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Kaç aylıkken oldunuz ve suan oğlumuzun durumu  nasıl kesin düzeldi mi
(69 puan) tarafından
15 aylıktı canım evet indi şükür sadece her sene kontrol edilicek
0 oy
(340 puan) tarafından
Cnm her amaliyat diyene inanma lütfen başka bir diloktora götür araştır önce çünkü benim oğlumdada var doğdu doogali fakat 8aylik oğlum arada bir belli ediyor düzeliyor gibi tavsiye etmiyorum şuan herşeye hemen amaliyat diyor doktorlar kasap gibi olmuş başka 2 doktora götür onların dediği ile karşılaştır benim oglumunki düzelir diye bekliyoruz ve 2yasa kadar müddeti varmış bunun
(261 puan) tarafından
Aslında şöyle evet bende ameliyat olmasını istemiyorum ama yumurtalar yukarda ne kadar kalırsa o kadar kotuymus. Küçülme oluyormuş kendi etrafında dönüp yok oluyormuş vs yada kısırlık...  O yüzden garanti bi çözüm olsun  istiyorum . Bizim iksi de yukarda

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 223 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimim (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 155 göst.
19 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu

377,372 soru

11,293,009 cevap

34,711 kullanıcı

...