0 oy
65 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanimlar sabah alisanda canan karatayi izledim hamilelikte seker yuklemesinin bebege olan dogduktdan sonraki zararlarindan bahsetti su  ve su hastaliklara yakalanir diye saydida saydi hatta tamami yakalanir kesin yakalanir diyede emin konustu bnde hamilelhimde yukleme yaltim cok kararsizdim ve seker yuksek cikti bnde evde olcum yaotigimda diyetimede uymadigimda yuksek cikiyordu uydugumda normal cikiyordu iyiki yaptirmisim dedim hatta cunku sekerin gebelikte bebegede cok zarralari var hayati riski dahil sizler ne dusunuyorsunuz bu konuda merak ettigim seker yukletme yaptiginiz bebeklerinizde sonradan saglik sorunlari yasadinizmi 

1 cevap

0 oy
(938 puan) tarafından
Onu yemeyin ölüsünüz bunu yemeyin gidersiniz diyip akşama haberlerde o dediklerini yerken görüntülenmişti kaç kere ben hiç inanmam ona kızıma hamileliğimde yaptırmıştım büyüdü şükür 3 yaşında bı etkisini görmedim göreceğimi de zannetmiyorum çünkü günlük hayatta aldığımız sekerdr çok fazlasını vermiyorlar seçim sizin ..
tarafından
Yukletme yapmasaydim bn hamur isi pilav makarna seker yerdim haberim olduktan sonra diyet yaptim suanda bebegim 6 aylik suanlik bi sikintimiz yok cok sukur
(938 puan) tarafından
Yaptırdım dediğin yeri okumamıştım kız :) kafa bı. Milyon benimde
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 253 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mys62 (1,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 433 göst.
30 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
4 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
4 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,298 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...